mahsara

مشکل در ادرس خارجی

7 پست در این موضوع

با سلام خدمت تمامی دوستان

من چندتا لینک منو دارم که از نوع ادرس خارجی انتخابشون کردم ولی وقتی وقتی کلیک میشوند ادرسشون اینطوریه :

www.mysite.com/linkToAnotherSite.com

یعنی اون ادرس خارجی رو به انتهای ادرس سایت خودم اضافه میکنه! چرا؟ کسی می دونه؟

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

ارسال شده در (ویرایش شده)

من چندتا لینک منو دارم که از نوع ادرس خارجی انتخابشون کردم ولی وقتی وقتی کلیک میشوند ادرسشون اینطوریه :

ممنون

دوست عزیز به احتمال زیاد آدرس خارجی رو بدون http:// وارد کردید چک کنید (اگر این پست مفید بود از دکمه تشکر و امتیاز استفاده کنید:128fs318181:)موفق باشید

ویرایش شده در توسط mohammad2232

آقا محمد عزیز فکر کنم یکبار دیگه خدمتتون عرض کردم

اینکه آدم عنوان کنه تشکر کنید خیلی جالب نیست

از این به بعد من هر جا که اسم شما رو دیدم می پسندم رو میزنم تا شما دیگه لطف کنی و اینو تو انجمن نگی

موفق باشید

:a54d65a: به قول یکی از دوستان شما خوبی آقا (شما خودتون چرا الکی پست میزنین نمونش همین مشکل Infinite loop detected in JError دوستمون گفته سایتتون بالا نمیاد باز میرین میگین سایتتون بالا نمیاد:33: ) دکمه تشکر باعث میشه متوجه بشم مطلبم به درد خورده یا نه که شاید تازه واردها باهاش آشنایی نداشته باشن (خود من که اولش اینطور بودم ) لطف کنید خودتون اصلاح کنید بعد به دیگران ایراد بگیرید آقای محترم

:a54d65a: به قول یکی از دوستان شما خوبی آقا (شما خودتون چرا الکی پست میزنین نمونش همین مشکل Infinite loop detected in JError دوستمون گفته سایتتون بالا نمیاد باز میرین میگین سایتتون بالا نمیاد:33: ) دکمه تشکر باعث میشه متوجه بشم مطلبم به درد خورده یا نه که شاید تازه واردها باهاش آشنایی نداشته باشن (خود من که اولش اینطور بودم ) لطف کنید خودتون اصلاح کنید بعد به دیگران ایراد بگیرید آقای محترم

دوست عزیز به حرمت بزرگترهای انجمن جوابتون رو نمیدم

اینکارتون از نظر بنده خیلی زشته و بچه گانست (نظر شخصیمه)

در خصوص مشکل Infinite loop detected in JError دوستمون گفته این خطا رو میده . اما بنده چک کردم کلا سایت نمایش داده نمیشه و error میده که وجود خارجی نداره (لطفا مطالب رو درست بخونید)

ضمنا اگر حرفی دارید برای به انحراف نکشوندن انجمن به صورت پیام خصوصی عنوان نمایید

موفق و پایدار باشید

ممنون

با سلام.

این مشکل زمانی پیش میاد که لینک شما دارای کاراکتر "Space" باشه!!!

دقت کنین.که ابتدا یا انتهای لینکتون اسپیس نداشته باشه.

ضمناً url رو هم کامل وارد کنید(ترجیحاً!)

Komail و mohammad2232 احترام متقابل در هیچ شرایطی ، فراموش نشود.

لطفاً در همینجا تموم کنین. مقصر یک نفر نیست.بلکه تقصیر دو طرفه ست.

حق یارتون...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری