hojjat_web

مشکل هاست یا جوملا ؟؟ !!

5 پست در این موضوع

سلام

من یک سرویس آماده کرده بودم که روی هاستی که خودم داشتم نصبش کردم و بدون هیچ مشکلی کار میکرد

با جوملا 2.5 کار شده بود و از کامپوننت های زیر هم استفاده کرده بودم

Widgetkit

comprofiler

jcomments

k2

rsform

همه کامپوننتها بدون مشکل کار می کردند . سایت به راحتی جواب می داد .

تا اینکه قرار شد این سایت بر روی هاستی که خارج از کشور توسط فردی که سفارش داده بود آپلود بشه

مشکلات از همین جا شروع شد

وقتی که سایت می خواست بیاد بالا ارور میداد . هم سایت هم قسمت ادمین

با درست کردن فایل php.ini هر جو شده سایت و قسمت ادمین بالا اومد

مشکل دوم مشکل نصب کامپوننت بود

که وقتی فایل زیپ را برای نصب انتخاب و دکمه نصب را میزدم ارور 500 میداد ، که این مشکل را هم با تنظیم ftp و آپلود کامپوننت در پوشه تمپ و نصب از اونجا حل کردم

بعد مشکل کامپوننت cb را داشتم که فارسیش به صورت علامت سوال بود که بعد از پاک کردن و نب نسخه اصلی و بعد نصب فارسی ساز این مشکلم حل شد

خلاصه مشکل پشت مشکل و من هر جور شده حلش می کردم

الانم مشکل اصلی من با کامپوننت rsform است . طوری که وقتی فرم را پر میکنم و دکمه ارسال را میزنم اصلا هیچ اتفاقی نمیفته و عملا فرم ساز کار نمیکنه

این مشکل را دیگه نتونستم حل کنم

من خودم حدس میزنم که مشکل از هاست باشه . نامه نگاری هم با ادمین هاست که هنگ کنگ بود کردم و اونها گفتند که این هاست هیچ مشکلی بای نصب و کار با جوملا نداره !!!! و بیشتر از این جواب ندادند

طرفی هم که واسش دارم این سایت را میزنم میگه روی همین هاست یا اگرم خواستی به خودم بگو چه هاستی میخوایی خودم با اون مشخات از خارج از کشور میخرم

خلاصه یه وضعی شده

موندم چه مشخصاتی بدم که این مشکلات پیش نیاد دیگه

در زیر مشخصات هاستی که الان آپلود شده و این مشکلات را داشته مینویسم/به نظر هاست خوبی میاد اما من مشکل زیاد داشتم

Apache version:2.2.22

MySQL version:5.1.65-cll

PHP version:5.3.10

Perl version:5.10.1

cPanel Version:11.32.5.12

کسی میتونه راهنمایی کنه که بهترین روش چیه ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

دوست عزیز معمولا هر سرور و هاستی تنظیمات مخصوص به خودش را دارد و حتی دوتا سرور از یک شرکت ممکن است تنظیمات متفاوتی داشته باشند. به احتمال زیاد مشکل از هاست هستش و یا شما باید تنظیمات جوملای خودتون را با تنظیمات سرور آنها یک کنید که البته برای اینکه خیلتون راحت بشه ساتو روی یک هاست دیگه آپلود کنید برای تست و در صورت نتیجه مثبت مطمئن میشید که مشکل از هاست هنک گنک است ، البته تنظیمات امنیتی سرورها تاثیر بسزایی دارند و ممکنه مجبور بشید تغییرات زیادی در تنظیمات جوملا بدید تا با هاست مورد نظر سازگار بشه .

امیدوارم هر چه زودتر مشکلتون حل بشه .

منم فکر میکنم که مشکل هاست باشه

چون همونطور که گفتم روی هاست دیگه این مشکل را ندارم

احتمال داره از کانفیگ های php باشه

حداقل اگر میدونستم چه چیزهایی رو برای php.in باید on یا off باشه میتونستم اطلاع بدم که اینکار را برام انجام بدند

نه راه پس دارم نه راه پیش!!!!!

مشکل اینجاست که طرف گفته حتی اگر بخوایی هاست را عوض کنی به خودم مشخصات هاست جدید را بگو خودم اقدام به خرید می کنم

حالا موندم دقیقا چه مشخصاتی را بگم که دیگه با این مشکل برنخورم !!

با سلام و عرض تبریک به جهت پیوستن به گروه جوملافروم...

به نظر بنده:

تمام مسائلی که فرمودید همه شون از تنظیمات سایت خود شماست و ارتباط100 % به هاست نداره!! بجز همون بخش که با ادیت فایل php.ini که مربوط به سرور میشد و البته اونهم بطور دستی میشه اوکی کرد.که خودتون هم اوکیش کردید.

مابقی موارد مثل علامت سوال بودن کامپوننت، و کارکردن کامپوننت و...مربوط به خود جوملا و افزونهه هایی هست که استفاده کردید....

اون کامپوننتهای ار اس فرم ویجت کیت هم معلومه که چرا کار نکردند؛ مطمئنا از نسخه های نال اونها استفاده کردید و به همین دلیل اساساً مشکل داشتند و به همینخاطر کار نکردند واسه شما!!!

علامت سوال ر که باید از طریق دیتابیس اوکی کنید. اون کامپوننتهای تجاری رو هم باید خریداری کنید تا دیگه به هیچ مشکلی نخورند.والا همیشه افوزنه های نال این مشکلات ممکنه واسشون بوجود بیاد ...

موفق باشید و سربلند

یا حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری