mkz2010

یه مشکل با Dj image slideshow

18 پست در این موضوع

سلام دوستان :من یه مشکل با این اسلاید شو دارم .می خوام یکی این اسلاید شو رو نصب کنه ببین اشکال ازکجاست .(قالب من yougrides هست)

لینک دانلود:http://extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images/slideshow/image-mootools-slideshow/13119

لینک دمو:http://demo.dj-extensions.com/dj-imageslider/

لینک مشکل :http://upload.joomiran.org/uploads/13516191851.png(نتونستم تو سایت آپلود کنم )

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزيز خوب شما بگو چه مشكلي برات پيش اومده تا بتونيم راهنمايت كنيم

سلام دوستان : اگرشما دمویی که درپایین سایت اصلی هست با عکسی من درپست بالا گذاشتم ببیند می بینید که درعکسی که من گذاشتم وقتی اسلاید به سمت چپ حرکت می کنه سمت راست اسلاید خالی می شه ولی دردمو اصلی سمت راست با یه عکس دیگه جایگزین می شه می خوام بدون مشکل ازکجاست

لینک عکستون مشکل داره.یا دوباره آپلودش کنین یا اینکه اگه میشه آدرس سایتتون رو بدین بررسی کنیم

این احتمال زیاد از تنظیماتش باشه تنظیماتتون رو داخل اسلاید شو بررسی کنید تنظیمات مختلفی داره این اسلاید شو...

خسته نباشید دوستان اگرامکان داره یه نفر رو لوکال تست کنه تنظیمات خاصی نداره به نظرم اسلاید شو مشکل داره

خسته نباشید دوستان اگرامکان داره یه نفر رو لوکال تست کنه تنظیمات خاصی نداره به نظرم اسلاید شو مشکل داره

این اسلاید شو مشکلی نداره من قبلا ازش استفاده کردم هم به شکل کامپوننت هستش هم به شکل ماژول شما تنظیماتتون رو بررسی کنید...

شايد تعداد عكس هاتون كمه كه اينجوري ميشه

شما چند تا عكس بيشتر بزار ببين مشكل حل ميشه يا نه؟

نه دوست عزیز به عکس نیست اینم امتحان کردم شاید این ورژن مشکل داشته باشه یکی نصب کنه رو ی لوکال یا هاست ببینم مشکل ازاین ورژن هست یا نه .

من نصبش كردم ولي والا هر كار كردم تو تنظيماتش نتونستم اونو مثل دمو در بيارم كه تصاوير كوچك شده رو زير نشون بده ولي در كل هيچ مشكلي نداشت!

همه چي رو درست نشون مي داد

در ضمن جوملا من1.5هستش

شما دوست عزیزکه نتونستید تصویرزیررو مثل دمو دربیارید ازکجا می دونید مشکل نداره منظور من همون تصویززیرهست من تو تنظیماتش هم چیزی ندیدم که این مشکل رو حل کنه

من منظورم بقيه قسمت هاش بود كه گفتم مشكلي نداره

بله مثل اينكه حق باشماست اون حالت hortizontal اين اسلايدر رو وقتي من قرار ميدم كلا اسلايدر هنگ ميكنه و يه عكس رو بيشتر نشون نميده

اگریکی ازمدیران لطف کنن این اسلایدررونصب کنند مشخص می شه که این ورژن اشکالی داره یا نه

من هم این ماژول رو نصب کردم و به حالت horizantal نیاز داشتم اما متاسفانه گویا فقط همین حالتش مشکل داره و نمیتونه عکس یا اسلاید دوم به بعد رو بیاره. اما توی حالت عمودی یا فید بدون مشکل کار میکنه.

دوستان عزیز

ماژول رو نصب کردم. هم برای جوملا 1.5 و هم 2.5 هر دوتاش همین مشکل رو داشت بطوری که از راست به چپ حرکت میکرد و از راست خالی میشد که خیلی زشت بود. ولی با تغییر 1 کلمه در slider.js از left به right حل شد تو هر دوتاش. خیلی هم عالی نمونش تو سایت خودم هست . فقط خواستم به دوستم که دیدم کسی کمکش نکرده بود کمک کنم.

با تشکر

حامد شعبانی

آتلیه گرافیک طرح و رنگ

دوستان عزیز

ماژول رو نصب کردم. هم برای جوملا 1.5 و هم 2.5 هر دوتاش همین مشکل رو داشت بطوری که از راست به چپ حرکت میکرد و از راست خالی میشد که خیلی زشت بود. ولی با تغییر 1 کلمه در slider.js از left به right حل شد تو هر دوتاش. خیلی هم عالی نمونش تو سایت خودم هست . فقط خواستم به دوستم که دیدم کسی کمکش نکرده بود کمک کنم.

با تشکر

حامد شعبانی

آتلیه گرافیک طرح و رنگ

بسیار عالی و بدرد بخور بود ! ممنونم ! 2 ساعت با سی اس اس قالب ور رفتم تا درست شد ! اما بازم یه جاهایی میلنگید ! اما با روش شما کلا همه چیز اوکی هست !

در ضمن این کامپوننت تو بعضی از ورزن های جوملا و یک سری از قالب ها در مود هوریزنتال مشکل دارد ! من با قالب جی ام پورتال نیوز باهاش کار کردم و خیلی راضی بودم !

اما تو یک قالب دیگه با هوریزنتالش مشکل داشتم که بحمدالله حل شد !

دستت درد نکنه ، :*

آقای شعبانی مشکل منم توو سایتم همینه.میشه واضح تر راهنمایی کنید؟!

slider.js توو کدوم فولدر هستش؟!اگر میشه دقیقتر راهنمایی کنید.

ممنون

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری