bestboy7

لطفا همه یه نظر کوچیک بدن : نظرسنجی در مورد نام دامنه سایت ورزشی

18 پست در این موضوع

سلام دوستان

من یه سایت رو 1 ماه هست بصورت آزمایشی راه انداختم توی امضا میتونید اون رو ببینید الان میخواستم بصورت دائمی فعالیتش رو ادامه بدم اما توی نام اصلی دامنه یه چند روز هست دودل شدم

top90.ir

toop90.ir

هر دو دامنه رو ثبت کردم اما تمام کارا روی top90.ir انجام دادم دلیل روز اولم این بود همه در لحظه اول کلماتی رو که میشنون به ساده ترین نوع ممکن مینویسن. اما امروز به این فکر میکنم که toop درست تر از top هست واسه واژه "توپ"

اگه شما بشنوید سایت توپ 90 دات آر کدام حالت رو میزنید؟ و در کل کدام رو پیشنهاد میدید؟؟؟

پیشاپیش از کمک همه ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز

به نظرم top به معنای برترین و 90 هم امروزه همون فوتبال جلوه میده !

اگه بخواین انگلیسی بنویسی بهتره ball نوشت نه toop احساس میکنم toop جالب نباشه .

باز این نظر شخصی من بود !

موفق باشین

درود

من هم با نظر دوستمون موافقم و top90 بهتر هستش . از لحاظ نوشتن راحت تر هستش ولی نباید به فارسی بگید توپ نود و بنویسید top90 جالب نیست . تاپ نود = top90 هم ساده هستش و هم راحت گفته میشه

موفق و سربلند باشید

ممنون از شما که نظر دادید. اساتید و دوستان دیگه تورو خدا یه نظر ساده بدید وقتی نمیگیره اما واسه من خیلی کمک خواهد بود

به نظر منم top90 بهتر هستش دیگه الان 90 خودش مستقیم فکر رو میبره به سمت ورزش، top هم بهتره...

سلام

دوست گرامی برای انخاب دامنه مناسب باید چند فاکتور رو در نظر گرفت:

یکی از فاکتورهای بسیار مهم کوتاه بودن دامنه میباشد .نام دامنه اگر کوتاه باشد راحت تر در ذهن می ماند.

دومین فاکتور به نظر بنده رند بودن نام دامنه است.

سومین فاکتور مهم این است که نام دامنه معنا دار باشد وهرعدد وکلمه ای نباشد حتی اگر کوتاه ورند باشد.

دوست عزیزم این فاکتورها رو در نظر بگیرید ودامنه ی مناسب رو انتخاب کنید.

سلام

دوست گرامی برای انخاب دامنه مناسب باید چند فاکتور رو در نظر گرفت:

یکی از فاکتورهای بسیار مهم کوتاه بودن دامنه میباشد .نام دامنه اگر کوتاه باشد راحت تر در ذهن می ماند.

دومین فاکتور به نظر بنده رند بودن نام دامنه است.

سومین فاکتور مهم این است که نام دامنه معنا دار باشد وهرعدد وکلمه ای نباشد حتی اگر کوتاه ورند باشد.

دوست عزیزم این فاکتورها رو در نظر بگیرید ودامنه ی مناسب رو انتخاب کنید.

ممنون از پاسختون اما این مطالب رو 1000بار خوندم و شنیدم. در واقع این چیزایی که فرمودید مال زمان قبل از انتخاب اسم ها بود و بر اساس سیاست سایت اسمها انتخاب شده این تاپیک برای نظر دادن روی این دو اسم زدم که لطف بفرمایید بگید بین این دو شما کدوم رو می پسندید و اگه قرار باشه به یه سایت ورزشی (فوتبالی) برید کدوم این دو اسم رو بهتر میدونید

top90.ir

toop90.ir

top90 خيلي بهتره از toop90 چون مورد دوم فرد شنونده رو گيج ميكنه كه چند تا o داشت ولي مورد اول نه

سلام دوست من اگه نظر شخصی بنده رو بخواید بهتره بگم که هیچ کدمشون خوب نیست

ولی اگه بخواید بین این دو یکی رو انتخاب کنیم اولا باید گفت که کسی اون رو توپ نمی خونه چون تاپ هستش و بعنی بالاترین و بهترین "بهترین 90" که معنای جالبی نداره و توپ 90 هم فارسی هست و از اون بدتره

پس همون گزینه اول یعنی top90.ir بهتره

ببشخ یکم بد مزاجانه نظر دادم امیدوارم ناراحت نشده باشید

ولی رک گفتم و اگه جای مخاطب سایتتون بودم زیاد به مزاقم خوش نمیومد

واسه یه ملت 70 میلیونی 4 تا رای خیلی کمه هاااا

تحریم نکنید دیگه یه رای یک کلمه ای سخت نیست. توی چند روز آینده حداقل 30 40 تا رای بدید کمک کنید به من

پیشاپیش ممنون

مهم نیست دامنه دامنونت چی هست!

شما اهداف سایت تون رو نگاه کنید ببنید با چه عنوانی میخواید تو گوگل بالا بیاید مثلا اگر با کلمه جوملا فارسی میخواید بالا بیاید بهترین کلمه joomlafarsi هست.

موفق باشید

مهم نیست دامنه دامنونت چی هست!

شما اهداف سایت تون رو نگاه کنید ببنید با چه عنوانی میخواید تو گوگل بالا بیاید مثلا اگر با کلمه جوملا فارسی میخواید بالا بیاید بهترین کلمه joomlafarsi هست.

موفق باشید

ممنون از پاسختون اما من همه چیز رو تمام کردم هر دو دامنه رو هم دارم فقط نظرسنجی من ترجیح شما دوستان هست نه تغییر و ...

لطفا این رو بفرمایید:

برای یک سایت فوتبالی کدام رو بیشتر ترجیح میدید:

1- top90.ir

2- toop90.ir

ممنون از پاسختون اما این مطالب رو 1000بار خوندم و شنیدم. در واقع این چیزایی که فرمودید مال زمان قبل از انتخاب اسم ها بود و بر اساس سیاست سایت اسمها انتخاب شده این تاپیک برای نظر دادن روی این دو اسم زدم که لطف بفرمایید بگید بین این دو شما کدوم رو می پسندید و اگه قرار باشه به یه سایت ورزشی (فوتبالی) برید کدوم این دو اسم رو بهتر میدونید

top90.ir

toop90.ir

من top90.ir را می پسندم دوست عزیز البته من در حدی نیستم که بخواهم نظر دهم.اما این را نیز در نظر داشته باشید همیشه قبل از ثبت دامنه نام مناسب دامنه را انتخاب کنید تا هم سرگردان نشوید وهم هزینه ی اضافی نپردازید واز همه مهم تر فرصت ثبت دامنه را از دیگران نگیرید.

ممنون از دوستانی که نظر دادن دوستان دیگه خواهش میکنم نظر بدید خیلی واسم مهمه از اساتید امر و مدیران انجمن هم میخوام که یه نظر کوچیک بدن

کدام یک از این دو اسم رو واسه یه سایت ورزشی (فوتبالی) به اسم توپ 90 بهتر میدونید؟ (دامین انتخاب و ثبت شده فقط میخوام بدونم کدوم باهاش راحت ترید واسه اسم اصلی سایت)

top90.ir

toop90.ir

اصلا يه فكري!!!!!!!!

خوب هر دو دامنه رو داشته باش و يكيشو دايركت كن رو اون يكي

من ديدم سايت هايي كه اينجوري ان دو تا ادرس دارن ولي هر كدوم رو ميزني فرقي نميكنه وارد وب سايت ميشه

مثلا pnuna.ir رو بزن ببين چي ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟ pnuna.com رو هم بزن ببين نتايج رو

اصلا يه فكري!!!!!!!!

خوب هر دو دامنه رو داشته باش و يكيشو دايركت كن رو اون يكي

من ديدم سايت هايي كه اينجوري ان دو تا ادرس دارن ولي هر كدوم رو ميزني فرقي نميكنه وارد وب سايت ميشه

مثلا pnuna.ir رو بزن ببين چي ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟ pnuna.com رو هم بزن ببين نتايج رو

آره درسته اینکارو میشه کرد البته شنیدم یکم واسه رنک گوگل بده به دلایلی اما من هر دو دامین رو گرفتم و هدفم هم همینه که پارک کنم روی اون. اما الان بحث سر اسم اصلی سایت هست و اون اسمی که قرار توی هدر قرار بگیره و با اون دیده بشه همه جا

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری