azadeh_1510

جوملا يا Artisteer

6 پست در این موضوع

با سلام

اگه ممكنه ميخواستم ازتون راهنمايي بخواهم كه براي پرتال شركتمان (اينترانت) كه ميخواهيم امكاناتي از قبيل امكانات زير را داشته باشد:آيا جوملا همه را ساپورت ميكند؟

با اينكه مبتدي هستم ميتوانم قدم به قدم از آموزشهاي اين سايت استفاده كنم و به هدف برسم؟البته من قبلا كمي با جوملا كار كرده و مطالبي خوانده ام اما خيلي كم.

اوون امكاناتي كه اشاره كردم اينهاست:

پرسنل بتوانند رو ي آن با يوزر نيم و پسورد خودشان لاگين كنند...سفارش غذا بدهند ....به كارت ساعت شركت متصل شود و ساعت ورود و خروج كاربران را نشان بدهد ....براي برخي پرسنل برخي واحدها سطح دسترسي تعريف شود كه مثلا واحد كنترل پروژه به ماژول مربوط به خود كه در اينترانت به آنها دسترسي داده ميشود لاگين كرده و اطلاعاتشان را بروز كنند....

در آخر و مهمترين سوال

از جوملا استفاده كنم يا Artisteer؟ Artisteer هم برنامه راحتي هست اگه كسي ميتونه راهنماييم كنه چون بايد زودتر و با كمك اين سايت و شما عزيزان اين كار رو شروع كنم

با سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با جوملا هم میشه ولی فکر کنم هزینه اش خیلی بیشتر از این میشه که از پورتال های تخصصی این کار مثل high portal استفاده کنی

Artisteer این فک کنم فقط برای ساختن قالب cms هاست

والا من قبلا كه پرسيدم براي پرتال شركت ميخوام اينكار رو انجام بدم خيلي جوابهايي مبتني بر اين گرفتم كه خيلي بيشتر از اينكه فكرشو بكني ميتوني باهاش كار انجام بدي!!!!

ممكنه ساير دوستان هم نظرشونو بدن؟

بله میشه این امکانات رو به جوملا داد.

برای ارتباط جوملا با سایر بخش ها(سیستم ها) باید برنامه نویسی انجام بشه ، و از ارتیستر هم می تونید برای طراحی قالب استفاده کنید

با جوملا هر چیزی می تونید بسازید

برای هر کاری یه افزونه ای توی جوملا وجود دارد

اگه کارتون خیلی خاص و ویژه باشه باید از افزونه های تجاری و غیر رایگان استفاده کنید

ولی برا اکثر کار ها جوملا افزونه رایگان داره

ارتیستر هم نرم افزاری برای طراحی قالب جوملا - ورد پرس و.... است باهاش قالب می سازن

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری