aligigar

ماژول چک دامنه شبیه این سایت

14 پست در این موضوع

به نام خدا

سلام آقا جون مادرتون یکی به من بگه مدیر این سایته از چه ماژولی برای چک دامنه تو صفحه اولش استفاده کرده دامنه .ir هم داره بعدش وصل میشه به whmc

هر کی به سوالم جواب بده دعا می کنم اون دنیا با خالق جوملا محشور بشه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

------------- ویرایش شد -------------------

چک می کنم اگر مشکلی بود اعلام خواهم کرد

دوست عزیز لطفا از الفاظ و کلمات مناسب استفاده کنید

ویرایش شده در توسط bahrambaba

دوست عزیز اینایی که در این تاپیک ها معرفی شده بود خوب بود ولی اونی که تو سایتی که تو پست اول معرفی کردم یه شکل دیگه هست

در واقع بعد از جستجو خود به خود به whmc وصل میشه اون چیه

دوست عزیز این برای جوملا 1.5 هست اما برای جوملا 2.5 این افزونه فعلا تبدیل نشده و وب سایت بنده که در بالا گذاشتید با جوملا 1.5 هست که شما میتونید لینک خرید دامنه (چه Whmcs چه..) دستی بگذارید

اگر به کارتون میاد بگید همنجا براتون بگذارم

ویرایش شده در توسط misanweb

دوست عزیز این برای جوملا 1.5 هست اما برای جوملا 2.5 این افزونه فعلا تبدیل نشده و وب سایت بنده که در بالا گذاشتید با جوملا 1.5 هست که شما میتونید لینک خرید دامنه (چه Whmcs چه..) دستی بگذارید

اگر به کارتون میاد بگید همنجا براتون بگذارم

بله بله پسر گلم حتما بذار چون من الان مثل یه چیزی تو گل گیر کردم و نمی دونم چطوری ازش بیرون بیام منم از 1.5 مستفاده می کنم

تا جایی که whmc رو شخصا چک کردم، این سیستم کدی تولیدی می کنه که شما می تونید با استفاده از ایجاد ماژول html تو جوملا و درج اون، کد رو فراخوانی کنی و از اون به عنوان ماژول سرچ دامنه استفاده کنی...

بله بله پسر گلم حتما بذار چون من الان مثل یه چیزی تو گل گیر کردم و نمی دونم چطوری ازش بیرون بیام منم از 1.5 مستفاده می کنم

پدر بزرگوار میتونید از اینجا دانلودش کنید

برا 2.5 هم دارم ترجمه میکنم و IR رو به اون اضافه میکنم تموم شد انشالله توی انجمن آپلود میکنم

________ویرایش شد ________

_____ ویرایش شد ____ این که همون s5 که بچه ها قبلا ترجمه اش کردن تازه نسخه 2.5 رو هم نمی خواد ترجمه کنی اینجا هست

_____ویرایش شد ______

ویرایش شده در توسط bahrambaba

دوست عزیز لطفا در ارسال پاسخ ها متانت بیشتری از خود نشان دهید متاسفانه شما در بیشتر پاسخ هایی که ارسال میکنید برخلاف قوانین انجمن عمل میکنید

شما ماژولی رو خواستید که من عین همون با همان ویژگی که مورد نظر شما بود گذاشتم اگر به کارتون اومد که میتونید جهت تشکر دکمه "پسند" را بزنید اگر به کارتون نیومد و مشکل خواصی داشت اطلاع بدید شاید ماژول بهتری پیدا بشه و اگر همه اینها نبود میتونید از جناب مهندس طالبی درخواست بدید تا یک ماژول با ویژگی های مورد نظر برا شما طراحی بکنه

در نتیجه از ارسال اسپم و استعمال کلمات نامتعارف جدا خودداری فرمائید

جیگرتونو بخورم جنبه داشته باشید دیگه

من قبل از طراحی وب تو کار فروش جیگرای مونده به مردم بودم که یک بار fight :1dco2x0p1lilzhfpg1t:j58r36j3gcr4suxymup ولی میگن طراحی وب سودش بیشتره بگذریم شاید بعدا یک تاپیک جدا بزنم و داستان زندگیمو توش بنویسم :motat:

خلاصه این ماژوله خوبه ولی یه راهنمایی کوچولو بکن وقتی دامنه آزاد بود من باید چی کار کنم که مثلا کاربر رو اون لینک خرید زید وصل بشه به whmc پسرم

بخور بخور راه انداختی :35:

مطمئنا تو این انجمن همه با جنبه هستن چون بی جنبه ها اخراج میشن در عرض کسری از ثانیه

حرفی بزنی توهین تلقی بشه اونوقت طراحی وب هم مثل فروش جیگر برات اینطوری میشه : fight :1dco2x0p1lilzhfpg1t:j58r36j3gcr4suxymup

برای تغییر لینک خرید میتونی سورس افزونه رو نگاه کنی و تغییر بدی لینک پیشفرض خرید رو به لینک دلخواه خودت

ما چاکرتیم آقای طالبی سایت مایت خواستی بگو برات طراحی می کنم

بد خواه مد خواه داشتی معرفیش کن مشکلم حل شد طول عمر امواتتون یه دست و هورای بلند :4d564ad6:

ویرایش شده در توسط saber
الفاظ نامناسب

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری