امیر طالبی

کامپوننت فروشگاه ساز ویرچومارت کاملا فارسی و بهینه شده اختصاصی انجمن جوملای ایران

109 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

میخوام تو یک صفحه تعداد محصولاتی که نشون میده رو کنترل کنم.کجا میشه اینکارو کرد؟

در قسمت مجموعه ها شما میتونید موقع ساخت مجموعه تعیین کنید که چه تعداد محصول نمایش داده میشه

سلام خدمت دوستان عزیز

من این کامپوننت رو دانلود ونصب کردم ولی درست بلد نیستم باهاش کار کنم کسی فایل راهنما ازش نداره اگه نداره 0 حداقل بهم بگین چطور محصولات رو تو سایت نمایش بدم.چون هرچی گشتم ماژول مربوط به فروشگاه اضافه نشده بود.ممنون .:13:

برای نمایش لیست محصولات باید ماژول محصولات یا mod_virtuemart رو نصب و اگر نصبه فعال کنید تا لیست محصولات رو ببینید.

من تو سایت http://skyshopping.ir میخوام که نوشته های لیست محصولاتم به صورت چپ پین بشه مثلا H.dd بچسبه یه چپ چون انگلیسیه.تو css کدوم rtl یا ltr رو تغییر بدم؟

برای گذاشتن روش پرداخت زرین پال، که در این فایل آموزش داده شده که البته برای ورژن 1.1.3 هست، در این ورژن که شما انتشار دادید هم ساپورت می کند ؟

معمولا تمامی افزونه ها ی ورژن 1 تا 1.0.9 با هم کار می کنند ولی یک عده معدودی مشکل دارند .

ارسال شده در (ویرایش شده)

نصب میشه داخل کامپونت ها هم میاد اما صفحه اولش فقط دیگه جلونمیره ارورش هم این هست بعد این صفحه روباز می کنه وقتی ورود مستقیم به فروشگاه رومیزنی این صفحه میاد که داخلش این نوشته Update Log

Critical Error:

Some Core Files for VirtueMart are missing, but they are required for installing and running VirtueMart. If you see this message it's recommended to attempt the Manual Installation of VirtueMart!

Click here to return to Joomla!

لطفا کمک کنید.

جالبه که تا به حال اموزش کامل از نصب این کامپونت رو کسی ارائه نداده . لطفا کمک کنید

ویرایش شده در توسط azim_2424

ناقص نصب شده که این پیغام رو میده وگر نه بدون مشکل نصب و اجرا میشه .. شما برای نصب ابتدا فایل زیپ فروشگاه رو داخل پوشه tmp اپلود کنید و بعد مسیر نصب بدید از اونجا نصب بشه

سلام خدمت همه عزیزان!

تورو خدا کمکم کنین!

میشه تو جوملای خودم که نصب کردم ماژولی چیزی بذارم که بشه توش چندتا کالارو آنلاین بفروشم؟

هرکی جواب بده یدنیا ممنونشم:35:

الان ورژن 2.0.10 هست

میشه فایل فارسیش رو برای 2.0.10 استفاده کرد؟

چرا با اینکه تاریخ انتشار 2012 هست ولی برای جوملا 1.5 شما ارائه دادین؟

آقا یه مشکل

برای ایجاد category با این ارور مواجه میشم

vmError: VmTableData Sef Alias in record is missing! Can't save the record with no Sef Alias.

کسی نیست کمک کنه؟

توی فاذسیش هم اینجوری ترجمش کرده

vmError: VmTableData نام مستعار برای لینک های تصحیح شده در رکورد پیدا نشد !ناتوان در ذخیره اطلاعات نام مستعار برای لینک های تصحیح شده.

خیلی متشکر درست شد ولی چرا انجمن برای من ایمیل ارسال نمیکنه من توی تاپیک مشترک هستم ولی ...

و بعد منظورش از این پیغام ها چیه

توجه, مسیر ایمن خالی است, به دلایل امنیتی بسیار مهم است که شما پوشه را در مسیری ایجاد نمایید که با آدرس URL قابل دستیابی نباشد, مسیر پیشنهادی ما /home/***/vmfiles میباشد

آقا یه مشکل دیگه / قیمت محصول رو ریال انتخاب میکنم اما بازم تو بخش کاربری یورو رو نمایش میده! چرا؟ v*p*n رو چک کردم جوملا فارسی و اورجینال رو هر دو امتحان کردم اما نشد!!!!؟؟؟

باید واحد پول رو در تنظیمات روی ریال قرار بدید

در خصوص پیام خطا هم پوشه ای که گفته رو در مسیر مورد اشاره باید بسازید

باید واحد پول رو در تنظیمات روی ریال قرار بدید

در خصوص پیام خطا هم پوشه ای که گفته رو در مسیر مورد اشاره باید بسازید

خوب دقیقا شما کجا منظورتون هست!؟ توی تب Configuration یه بخش داره بنام Currencies و تمام واحد های پولی رو تو خودش داره / منم قیمت محصول رو ریال انتخاب کردم، فکر کنم همین کافی باشه و اینکه من میخوام بسته به ip واحد پولی هم تغییر کنه / میشه؟

در مورد مسیر هم متوجه نمیشم منظور شما و نرم فازار رو متوجه نمیشم / چرا یه پوشه دیگه؟ توی اون پوشه چی باید باشه؟

یه مشکل دیگه

برای محصول تصویر هم نمیتونم بگزارم / یا من بلد نیستم یا کامپوننت خوبی نیست! / دو پوشه داره برای تصاویر یکی تصویر محصول و یکی ریسایز محصول خوب پرا آپلود ریسایز با مدیر هست معمولا توی جوملا اینکارو پلاگین انجام میده مسخره هست اگه مدیر بیاد تصویر ریسایز رو هم آپ کنه

در کل ویرچومارت مشکلات اینطوری زیاد داره و 100 البته مزایا هم زیاد داره

در بخش Currencies واحد پول ریال باشه کافی هست .. منظورم ساختن یک پوشه است در مسیر قبل از punlic_html .. این پوشه رو خود ویرچومارت نیاز داره و تو پیغامی که داده هم همین رو گفته

قیمت ها درست شد / بخش Shop رو ندیده بودم

برای قرار دادن تصویر نتونستم کاری بکنم، ببینید قضیه تو مدیریت فارسی یا انگلیسی هست تا وقتی زبان سایت رو انگلیسی هست مشکلی نیست ولی با فارسی کردن عکس هم قرار نمیگیره! کانفیگریشن هر دو زبان یکی هست پس از تنظیمات نیست / توی نسخه 2.0.6 جومینا هم خوب کار میکنه ولی اصلا از نام جومینا و مدیریت فارسی و نسخه پایین تر رو نمیخوام قبول کنم

کسی هست!

این ارور رو میده

vmError: exeSortSearchListQuery Table 'zoombox_virtuemart.nla4b_virtuemart_products_fa_ir' doesn't exist SQL=SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS l.`virtuemart_product_id` FROM `nla4b_virtuemart_products_fa_ir` as l JOIN `nla4b_virtuemart_products` AS p using (`virtuemart_product_id`) group by p.`virtuemart_product_id` ORDER BY p.virtuemart_product_id DESC LIMIT 0, 10

vmError: exeSortSearchListQuery Table 'zoombox_virtuemart.nla4b_virtuemart_categories_fa_ir' doesn't exist SQL=SELECT c.`virtuemart_category_id`, l.`category_description`, l.`category_name`, c.`ordering`, c.`published`, cx.`category_child_id`, cx.`category_parent_id`, c.`shared` FROM `nla4b_virtuemart_categories_fa_ir` l JOIN `nla4b_virtuemart_categories` AS c using (`virtuemart_category_id`) LEFT JOIN `nla4b_virtuemart_category_categories` AS cx ON l.`virtuemart_category_id` = cx.`category_child_id` WHERE cx.`category_parent_id` = 0 ORDER BY category_name ASC

Warning: array_unshift() [function.array-unshift]: The first argument should be an array in /home/zoombox/public_html/virtuemart/administrator/components/com_virtuemart/models/manufacturer.php on line 104

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری