امیر طالبی

کامپوننت فروشگاه ساز ویرچومارت کاملا فارسی و بهینه شده اختصاصی انجمن جوملای ایران

109 پست در این موضوع

من پس از نصب با این خطا مواجه شدم.

Update Log

Critical Error:

Some Core Files for VirtueMart are missing, but they are required for installing and running VirtueMart. If you see this message it's recommended to attempt the Manual Installation of VirtueMart!

Click here to return to Joomla!

چه کنم؟

روی لوکال اگر این مشکل را دارید مربوط به نسخه قدیمی xampp هست در غیر اینصورت باید در تنظیمات جوملای خود FTP را ست نمایید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
چطوری میشه زمانی که فروشگاه رو نصب کردیم بر روی یک ساب دامنه انتشار پیدا کند

مثال : shop.cible-co.com

از داخل سی پنل یک ساب دامنه به نام shop میسازید بعد اونجا جوملا رو نصب و فروشگاه را روی آن نصب میکنید

سلام دوستان من 2 تا مغازه دارم آیا می شود کاری کرد که در توضیحات محصولات مشخص کنه که الان در کدوم فروشگاه موجود هست؟

سلام

در مورد لینک خرید آموزش شرکت پرنیان که دوستمون آقای سمیع عادل قرار دادن من قبلا" تهیه کردم و متاسفانه کامل نیست این افزونه کار باهاش ساده نیست و مهمترین مشکلش هم در اون زمان عدم نمایش سیستم های نقل و انتقال بعد از ایجاد در مدیریت و نمایش در سایت بود با خود شرکت هم تماس گرفتم با مدرس صحبت کردم نتونست حل کنه و جالب اینجاست در آموزش این قسمت قطع میشه و به مرحله بعدی میره مشکل دیگه اینکه این آموزش در لوکال ارائه میشه.

موفق باشید

سلام

در مورد لینک خرید آموزش شرکت پرنیان که دوستمون آقای سمیع عادل قرار دادن من قبلا" تهیه کردم و متاسفانه کامل نیست این افزونه کار باهاش ساده نیست و مهمترین مشکلش هم در اون زمان عدم نمایش سیستم های نقل و انتقال بعد از ایجاد در مدیریت و نمایش در سایت بود با خود شرکت هم تماس گرفتم با مدرس صحبت کردم نتونست حل کنه و جالب اینجاست در آموزش این قسمت قطع میشه و به مرحله بعدی میره مشکل دیگه اینکه این آموزش در لوکال ارائه میشه.

موفق باشید

دوستان عزیز در حال ترجمه آن هستیم تا به حال چیز ی حدود 950 خط آن ترجمه شده است اگر کسی می خواهد در ترجمه کمک کنه توی انجمن ذکر کنه تا قسمتی از فایل ها برای ترجمه برایش ارسال شود .

به این انجمن مراجعه کنید :

http://www.forums.parsjoom.ir/thread-4668-post-23322.html#pid23322

یعنی چه دوستا چرا یک کامپوننت را باید چند انجمن تکراری ترجمه کنه من قبلا از این دو انجمن کمک خواستم و هیچ کدام کمک نکردند و بعد از اینکه 1000 خط ترجمه شد به جای اینکه بیایند ادامه را ترجمه کنند رفتند از اول ترجمه کرده اند چرا باید وقتتان را روی یک افزونه بگذارید و تکراری ترجمه کنید به جاش برید چند کامپوننتی که ترجمه نشده ترجمه کنید :

جوابم در سایت جومینا :

http://forum.joomina.ir/thread-11181.html

و در سایت پارس جوم که الحق کمک شایانی به ما کردند :

http://www.forums.parsjoom.ir/thread-4690-post-23508.html#pid23508

درود بر شما و اینکه همت کردید برای ترجمه

ترجمه خودتون رو ارسال کنید الباقی رو هم بسپارید به ما .. افزونه به نام خودتان اماده خواهد شد و منتشر میشود.

ارسال شده در (ویرایش شده)

این پکیجتون پرداخت آنلاین هم داره؟

ویرایش شده در توسط x.secretly

چشم دوست عزیز خوشحال شدم که کسی می خواهد توی ترجمه کمک کند باور کنید چیزی حدود 3000 خط ترجمه است مدیریتش و موارد داخلی سایت ( متاسفانه تا چند وتقی کسی همکاری نکرد و بنده تا 1000 خط آن را ترجمه کردم و بعد دو سه نفر دیگه کمک هایی کردند دو نفر 200 خط و یک نفر دیگه هم 100 خط ..... و الان فقط از خط 1500 تا 1819 مانده و یکمی هم ترجمه توصیفی .... ( که دو نفر سه روزه قول این کار را داده اند و اگر امروز جوابی ندادند چشم حتما باید شما این کار را بکنید ( نباید اینقدر دیر بشه ) ( اینو می گم چون شاید آنها در حال ترجمه باشند و شما هم از طرفی ترجمه کنی و همش بشه تکراری و وقت بی خود گذاشتن ...

سلام

آقا من این ویرچومارت رو نصب کردم یه مشکل اساسی داره که قیمت ها رو اشتباه میزنه

106j1verudo85c8n5ws6.png

لطفا راهنمایی کنید

دوستان عزیز خیلی وقته که منتشر شده ... ورژن جدید آن 2

شرمنده یادم رفت اینجا منتشر کنم .... و خوب الان سرم شلوغه وگرنه به جایی لینک نمی دادم و همینجا پیوست می کردم

می توانید از این آدرس دریافت کنید :

http://www.forums.parsjoom.ir/thread-4798.html

اگر خوشتان آمد تشکر باعث قوت قلبمان می شود ....

:128fs318181:

من این ورژن 1.1.9 رو نصب کردم روی 1.5 اما مشکل داره با فارسی

وقتی توی فیلد هاش فارسی تایپ می کنم به صورت علامت سوال در میاد.

قالب هم که براش تعیین می کنم خنگ بازی در میاره لود نمی کنه!

سوال دیگه هم اینکه چطوری میشه فروشنده فرضی رو تغییر داد؟

درود .

دوستان من میام این کامپوننت را نصب کنم با ارور زیر مواجه میشم . لطفا راهنمایی کنید :

JFolder::create: عدم ایجاد پوشه

اخطار! - عدم موفقیت در جابجایی فایل

با سلام

ویژگی فروش فایل های قابل دانلود در نسخه 1.1.9 مشکل داره یا من با هاش مشکل دارم؟؟

چرا کار نمیکنه؟؟

این خطا مربطو به هاست شما میشه .. تنظیمات ftp رو انجام بدید درست میشه

درود .

چرا پس در لوکال هم با نصب این افزونه مشکل دارم ؟

اون دو فایل زیپ که در داخل افزونه چی هست ؟

سلام دست شما درد نکنه ... ممنون ولی راجع به ویرجومارت 2.2.2 برای جوملا 2.5 هم قول داده بودید .. انشا.الله اون را کی محبت میفرمایید؟

متشکر

سلام به همه دوستان

من می خواهم در فروشگاهم فرمی برای هر محصول داشته باشم که عبارت است از

1 - کد

2 - اندازه

3- وزن

4 - رنگ

5 - عکس

6 - قیمت

و چند آیتم دیگر باید چیکار کنم آیا پلاگین یا ماژولی هست که براحتی اینکار را انجام دهد یا حتما باید برنامه نویسی کنم

با تشکر فراوان

سلام دست شما درد نکنه ... ممنون ولی راجع به ویرجومارت 2.2.2 برای جوملا 2.5 هم قول داده بودید .. انشا.الله اون را کی محبت میفرمایید؟

متشکر

دوست عزیز این ورژن را هم ترجمه کرده ام و توضیحات آن را می توانید در سایت پارس جوم ببینید

سلام به همه دوستان

من می خواهم در فروشگاهم فرمی برای هر محصول داشته باشم که عبارت است از

1 - کد

2 - اندازه

3- وزن

4 - رنگ

5 - عکس

6 - قیمت

و چند آیتم دیگر باید چیکار کنم آیا پلاگین یا ماژولی هست که براحتی اینکار را انجام دهد یا حتما باید برنامه نویسی کنم

با تشکر فراوان

بله دوست عزیز چنین افزونه ای هست و باید آن را بخرید و می توانید برای هر کالایی استفاده کنید ...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری