shima

گذاشتن فلش

8 پست در این موضوع

سلام دوستان

کسی میتونه کمک کنه من یه ماژول میخوام متنو متحرک نمایش بده چون سایت درست کردم خیلی ساده شده و میخوام چند تا متنام متحرک بشه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست من

منظورتون از متن متحرک چیه؟ تبلیغات می خواهید بگذارید؟ یا کلاً میخواین به سایتتون رنگ و آب بدین؟ اگه میشه لینک سایتتون رو بگذارید تا بهتر بتونم راهنماییتون کنم

من رو لوکال دارم کار میکنم

افرین منظورم رنگ و ابه اخه خیلی سادس

ارسال شده در (ویرایش شده)

از اسلایدر زیبا می تونی واسه سایتت استفاده کنی - بستگی داره سایتت موضوعش چی باشه - ماژولهای زیادی هستن که می تونی واسه زیبایی ساییت استفاده کنی مثل ماژولهای اخبار - ماژول نمایش تصاویر اسلایدی - ماژول rss - منو های آبشاری - ماژول نظر سنجی - ماژول آب و هوا - ماژول اوقات شرعی - زیاد هستن اگه تو انجمن در قسمت ماژول ها بگردی می تونی با تعداد زیادی ازشون رو پیدا کنی ولی کلاً بهت پیشنهاد می کنم زیاد سایتت رو شلوغ نکنی سعی کن اوصولی - زیبا و مفید باشه سایتت

اگه مشکل دیگه داشتی در خدمتیم

ویرایش شده در توسط yummy

سایت رو دیدم دوست من

به نظر من بهتره سایت شرکتهای دیگه که مرتبط با شرکت شما هستن رو هم ببینید و نقاظ ضعف سایتتون رو برطرف کنید

چند نکته در زیل بهتون میگم اگه دوست داشتین استفاده کنید

1- در وسط صفحه بالای قسمت معرفی شرکت از یک اسلایدر زیبا استفاده کنید که تعدادی تصویر باشه که هر کدوم یه لینک هم داشته باشه - ماژول مربوطه هم خیلی زیاده ( اسلایدر)

2- قسمت بالا سمت راست که از ماژول تبلغ گوشه ای استفاده کردین زیاد جاب نیست - به نظرمن پاکش کن

3- منوی اصلیت بالای صفحه راست چین نشده

4 - قسمت تماس با ما در سمت چپ قالب راست چین نیست - اگه از ماژول های فارسی شده استفاده کنی همگی به صورت راست چین شده آماده هستن

5 - سایز فونت ها رو کم کن

6 - لینک های مرتبط رو جای مناسبی قرار ندادی می تونی زیر قسمت تماس با مت در سمت چپ قرار بدی

7 - اخبار سایت جالبه فقط فونت عنوان رو کم کن و اگه موقعیت مناسبتری وسط قالبت پیدا کردی اونجا بزارش

من خودم خیلی تازه کار هستم و هنوز یه شاگردم

تازه دارم یه سایت طراحی می کنم که آدرسش اینه : www.goharbafan.ugig.ir هاست رایگانه واسه آزمایش

اینایی که بهت گفتم سلیقه خودم بوده

سایت خودم هنوز پر از اشکاله که سعی دارم برطرف کنم

اگه چیزی بود که بدردت خورد بهم بگو تا راهنماییت کنم

\1-اولا من تا جایی که یادمه شما خیلی وقته رو این پروژه کار میکینید پس برنامه ریزی کنید تا پروژه ها این قدر براتون خسته کننده نباشه

2-این همه قالب فارسی تو انجمن که خیلی خوبن ولی مشا از قالبی که لفت تو رایت نشده استفاده کردید

3-فونتهای قالبتون اصلا خوب نیست

4-اگه میخواید فلش بذارید یه ادیتور نصب کنید

5- و.... که:128fs318181:

بله آقای نوین ولی همین سایتو از من قبول کردن:)

خودم به فکر بهتر شدنش افتادم

گفته های آقای yummy خوب بود دارم درستش می کنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری