arian32

تعداد مطالب در صفحه و نشان دادن انها با عکس و یک توضیح مختصر گنار عکس

15 پست در این موضوع

سلام علیکم خدمت استاتید بزرگ! بنده در جوملا تازه کارم و میخواستم در صفحه که مثلا ده خبر قرار داره بکنمش 20 خبر ولی نمیدونم از کجا این کار رو بکنم ؟؟ همچنان میخواهم در گنار این خبر های که فعلا تنها لینک خبر هست یک عکس و مختصری توضیح هم باشد.

در عکس یاد اوری کردم

http://www.nvdarian.com/archive.png

متشکرم از لطف عزیزان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ميشه ماژولهايي كه براي درست كردن ستون براي آخرين اخبار و مشروح اخبار و ستون وسط براي خبرهاي اصلي رو بهم معرفي كنيد و روش كار باهاش رو بگين براي سايت خبري ميخوام

همونطور که دوستمون amirali0001گفتن برای اینکار افزونه های زیادی وجود داره

من خودم گلوبال نیوز رو پیشنهاد می کنم که آموزششم وجود داره تعداد خبر هایی هم که می خواید نمایش بده رو هم می تونید با این افزونه تنظیم کنید

يكي قشنگ توضيح بده روش كار با گلوبال نيوز با اون فقط ميشه يك موقعيت رو انتخاب كرد پس ستون هاي ديگه رو چجوري به وجود بيارم

سلام دوستان لطفا نگید که چه وجود دارد چه وجود نداره خواهشا راه حل بفرمایید ! درضمن خواشتم در یک صفحه بیش از ده خبر قرار بدم باید چه کنم؟؟؟؟

سلام صابر جان خوبی دادش ! اقا کجایی خودت نباش جوابی درست ادم دریافت نمیکنه الان من روی بخش صحت کلیک کردم http://www.wakht.af/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=47&Itemid=45&lang=fa در این صفحه فقط ده خبر با لینکش قرار دارد میخواهم بشه بیست خبر باید چیکارش کنم ممنون دادش صابر.

درضمن میخواهم منو تماس با ما در باره ما و امثال اینها را تغییر بدم باید چه کار کنم متشکرم

اگر برای اون قسمت ماژول آخرین اخبار ایجاد کردین وارد مدیریت ماژول بشین از اونجا میتونید تعداد رو افزایش بدین...

برای تغییر منوهاتونم تاپیک جدا بزنید و بیشتر توضیح بدید چه تغییری میخواین بدین...

ولی در کل چون سایتتون خبری هستش بهتره از ماژولهای خبری مثل همون گلوبال نیوز استفاده کنید...

سلام صابر جان ممنون اقا ولی من دقیقا نمیدانم که برا اون جا که میخواهم بیست خبر قرار بگیره از چه استفاده شد البته به نظرم بخش ارشیو باشه ممنون اگر لطف کنید

سلام اقا صابر خیلی ممنونم برادرم عزیزم خیلی خیلی لطف کردید حل شد مشکل باز هم ممنونم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری