web designer

طراحی سایت ، سئو وشبکه های اجتماعی سه فاکتور مهم بازاریابی اینترنتی

3 پست در این موضوع

طراحی سایت ، سئو وشبکه های اجتماعی سه فاکتور مهم بازاریابی اینترنتی

اگر بر روی هر چیز دیگری غیر از طراحی سایت توجه کنید، در این صورت ممکن است که یک طراحی سایت خیلی زیبا داشته باشید که به سختی توسط بازدیدکنندگان پیدا می شود. اگر فقط روی سئوی سایت کار می کنید در این حالت سایت هایی خواهید داشت که فقط برای رباتهای موتورهای جستجو محبوب هستند.و اگر فقط بر روی شبکه های اجتماعی کار می کنید، هیچ وقت بازگشت سرمایه ای نخواهید داشت. طراحی سایت ، سئو و شبکه های اجتماعی سه فاکتور بسیار مهم و حیاتی یک بازاریابی اینترنتی موفق می باشند. اگر می خواهید بازیدکنندگان، سایت شما را بیابند؛ سئوی سایت شما باید قوی باشد.

اگر می خواهید که با مخاطبین سایت پس از طراحی سایت تعامل داشته باشید و فروش شما افزایش یابد؛ نیاز به طراحی سایت حرفه ای دارید.و در نهایت اگر می خواهید برندسازی کنید؛ استفاده از شبکه های اجتماعی بعد از طراحی سایت بسیار عالی می باشد.

به عنوان صاحب کسب و کار، باید بدانید که اندازه مشخصی برای بازاریابی اینترنتی وجود ندارد.

به عنوان مثال ممکن است در خیلی از مواقع شبکه های اجتماعی پس از طراحی سایت برای کسب و کار شما مناسب نباشد.در برخی موارد ممکن است صاحبان وب سایت ها و طراحان سایت سوالات زیر را از خود بپرسند:

• پس از طراحی سایت چقدر باید روی سئوی سایت سرمایه گذاری کنم؟

• آیا من باید بعد از طراحی سایت یک صفحه فیس بوک برای سایتم ایجاد کنم؟

• آیا سایت من نیاز به طراحی سایت مجدد دارد؟

پاسخ به تمام سوالات بالا یک چیز است. "همه چیز بستگی به اهداف کسب و کار شما دارد"

و اگر یک استراتژی بازاریابی برای سایتی جوابگوست ممکن است برای سایت شما کارایی کافی را نداشته باشد.

در نهایت باید گفت داشتن استراتژی بازاریابی اینترنتی منسجم مهمتر از دانستن نسبت بین طراحی سایت ، سئو و شبکه های اجتماعی است. این استراتژی باید متناسب با اهداف طراحی سایت شما باشد تا بازگشت سرمایه ای که انتطار داشتید کسب نمایید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

جالب بود.اما کاش یک عنصر دیگری را در کنار این سه عنصر مهم اضافه می کردید که از هرسه مهم تر است و آن مدیریته

به نظر من هیچ چیز جای ( مدیریت صحیح ) را نمی گیرد.ممکنه ما زیباترین سایت رو با سئو فوق العاده بالایی داشته باشیم با سابقه 5 سال فعالیت اما فروش چندانی نداشته باشیم و در مقابل سایتی باشد با کمترین امکانات و طراحی معمولی و سئو نه چندان قوی و کمتر از دوسال تاسیس شده اما با درآمد میلیونی !!! به نظر شما در اینجا چه چیزی دخیل بوده؟ سئو یا طراحی حرفه ای و یا تبلیغات ؟ خیر تنها عنصری که دخیل بوده مدیریت بوده و بس.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری