behzad_vb.net

فریم ورک جوملا 1.5

8 پست در این موضوع

سلام من معنای دقیق فریم ورک را نفهمیدم در زمینه قالب برای جوملا اگر میشه مثال خیلی ساده و جامعی بزنید ممنون میشم و اصلا چطوری استفاده میشه من گیج شدم مقداری

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

در حالت کلی دو نوع فریم ورک وجود داره که یکی مخصوص خود جوملاست (API) و دیگری مخصوص طراح هاست (اکثر بصورت پلاگین نصب میشه) که میاند یک سری کد بهینه شدن رو در اختیار برنامه نویس قرار میدند تا بجای صرف زمان زیاد برای ایجاد یک قطعه از زمان کمتری استفاده بشه ، بنظرم فریم ورک ها حالت OOP الخصوص Reuse رو بخوبی انجام می دند

http://api.joomla.org/

https://github.com/joomla/joomla-platform

بله توضیحات رضاجان کاملا درسته

در حال حاضر برای جوملا فریم ورک های زیادی هست. وارپ،t3,گنتری و ... . فریم ورک رو میشه تقریبا قالب ساخت قالب دونست.در فریم ورک میتونین با ویرایش فایل های css به قالب تازه ای دست پیدا کنید.فریم ورک کد موقعیت ها . قرار گیری مطالب و منو ها و... رو خودش از قبل ساخته و فقط شما به اونها استایل میدین و اگر خواستین میتونین مثلا در موقعیت هاش تغییرات ایجاد کنین. این تصویر فریم ورک های جوملا رو بررسی کرده که البته از یکی از سایتهای ایرانی گرفتم و آدرسش رو یادم نیست وگرنه قرار میدادم:

joomlaforum.ir_13541851771.png

البته کمی قدیمی هست ولی تقریبا اطلاعاتش درسته به جز قیمت فریم ورک وارپ که رایگان هست

توضیحات بیشتر خواستین در خدمتم

با سلام خدمت دوستان عزیز خودم....

بعد از یکماه دوری از انجمن، اینم از اولین پستمون...:hehe:

سلام من معنای دقیق فریم ورک را نفهمیدم در زمینه قالب برای جوملا اگر میشه مثال خیلی ساده و جامعی بزنید ممنون میشم و اصلا چطوری استفاده میشه من گیج شدم مقداری

اگر واقعا دوست دارید که یاد بگیرید.و علاقه مند به فراگیری کامل اون هستید، تا فردا صبر کنید.انشالله خبرهای خوبی میشنوید.... :auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

موفق باشید و سربنلد

یا حق

با سلام خدمت دوستان عزیز خودم....

بعد از یکماه دوری از انجمن، اینم از اولین پستمون...:hehe:

اگر واقعا دوست دارید که یاد بگیرید.و علاقه مند به فراگیری کامل اون هستید، تا فردا صبر کنید.انشالله خبرهای خوبی میشنوید.... :auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

موفق باشید و سربنلد

یا حق

کدوم دوره اگه روی سایت رایگان هست به ما هم نشون بدهید خیلی وقته سر نزدم به سایت

در حالت کلی دو نوع فریم ورک وجود داره که یکی مخصوص خود جوملاست (API) و دیگری مخصوص طراح هاست (اکثر بصورت پلاگین نصب میشه) که میاند یک سری کد بهینه شدن رو در اختیار برنامه نویس قرار میدند تا بجای صرف زمان زیاد برای ایجاد یک قطعه از زمان کمتری استفاده بشه ، بنظرم فریم ورک ها حالت OOP الخصوص Reuse رو بخوبی انجام می دند

http://api.joomla.org/

https://github.com/joomla/joomla-platform

دوست عزیز خیلی پاسخت خوب بود یک سری شک داشتم درباره منظور فریم ورک که کامل رفع شد ممنون ازت که به جای تمسخر جواب منو دادید

دوست عزیز خیلی پاسخت خوب بود یک سری شک داشتم درباره منظور فریم ورک که کامل رفع شد ممنون ازت که به جای تمسخر جواب منو دادید

دوست خوبم اینجا هیچ سوالی جای تمسخر نداره حتی مبتدیانه ترین سوالات و همه اینجا تا جایی که بتونن به همدیگه کمک میکنن تا باعث پیشرفت همه بشه...

موفق و سربلند باشید

سلام خدمت شما دوستان و سروران ارجمند من به تازگي با جوملا آشنا شدم و با توجه به علاقه ايي كه به اين cms پيدا كردم دوست دارم با اون كار كنم و طراحي قالب را براي جوملا شروع كنم نسخه جوملايي كه من استفاده ميكنم نسخه 205 مي باشد و با توجه به جستجوهاي انجام شده من فريم وركهاي متفاوتي همچون t3 , gantry را دارم و تمايل دارم كه با اين فريم ورك ها قالب طراحي كنم ولي متاسفانه با توجه به تازه كاربودن من قادر به كار با اين فريم وركها نيستم علهذا خواهشمندم از كليه شما دوستان تا «طالب آموزشي را جع به اين بحث براي t3 براي من فراهم آوريد و راهنمايي هاي خود را از من حقير دريغ ننماييد

در ايتدا بايد بگم:

1- چطور با اين فريم ورك قالب ساخته مي شود؟

2- مراحل طراحي قالب با فريم ورك را براي من تشريح كنيد

3- از اين فريم ورك پس از ساخت الي چگونه خروجي گرفته مي شود آيا مثل نرم افزار آرتيستر است؟

در پايان از كليه شما دوستان تقاضا مندم تهيه و طراحي قالب را براي من با اين فريم ورك تشريح فرماييد

منتظ پاسخهاي پر مهر شما عزيزان هستم

با كمال تشكر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری