hoseyn007

بهترین فروم ساز و انجمن ساز چیه؟

14 پست در این موضوع

من قصد دارم یک فروم راه اندازی کنم

میشه یکی منو راهنمایی کنه

بهترین فروم ساز و انجمن ساز چیه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

قبلا بحث شده ،

از نظر قدرت و امکانات و... VB == تجاریه ولی نال شدش وجود داره

از نظر سئو و سادگی MyBB

برای جوملا هم کیونا خوبه ، بد نیست

بله احتمال هک بالا می ره. اگر یک انجمن در حد متوسط و بازدید متوسط دارید و سایت اصلی جوملا هست کیونا بهترین گزینه هست اگر کاربران شما کاربران خیلی حرفه ایی نیستن مطمئن باشید پیچدگی هایی که انجمن هایی مثل vb ، mybb, ... دارن باعث عدم استقبال کاربران می شه. اگر کاربران آشنایی خوبی با اینترنت دارن vb انجمن ساز خوبیه.

(حتی گاهی نیاز به انجمن نیست و با افزونه هایی مثل EasyDiscuss خیلی راحت تر هستیند)

ارسال شده در (ویرایش شده)

بیشتر کاربرا دانشجوی دکترا و ارشدن

این EasyDiscuss هم که تجاریه و فارسیشم نیست شما سراغ داری؟

یکیم نصب کردم

این ارورو میده ببین می تونی ببینی مشکل کجاس

http://joomlaforum.ir/showthread.php/7723-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B1-%DA%86%DB%8C%D9%87%D8%9F%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF?p=45918#post45918

خود این انجمن با چی زاه اندازی شده

ممنون

ویرایش شده در توسط hoseyn007

حال و حوصله داری با کد ها یه مقدار کار کنی و رایگان :

phpBB

انعطاف و قدرت و البته پولی : IPB

روی vb هم تعصب نداشته باشید ..

تجربه کار با هر 3 رو دارم

vb از همه بهتره

الان هم که اکثر انجمن ها vb هستن

پشتبانیشم عالیه

برخلاف چیزی که همه فک میکنن اگر هاست خوب داشته باشید، هک نمیشه

تبلغ در تاپیک ممنوع است

ویرایش شده در توسط saber

هاست خوب هم سراغ دارم سه ساله باهاش کار می کنم.

تخفیف خوب هم میتونم برات بگیرم

۵ گیگ و پهنای باند ۱۵۰ ، ۵۰t

سلام. بنده دنبال انجمنی هستم که دیتا بیس کاربرهاش با جوملا یکسان باشه و نیاز نباشه کاربرها هم در سایت ثبت نام کنند و هم در انجمن .

تا الان فقط انجمن کیوننا رو دیدم که این قابلیت رو داره اما متاسفانه خیلی از نظر کاربری ضعیفه و کاربران نمیتوانند در مورد بحثی که یک کاربر ارسال میکنه نظر بدهند.

لطفا راهنمایی کنید.

آقای وحید طاهری عزیز در پایان سخنتان فرمودید راهکارها و افزونه هایی هست برای هماهنگی با جوملا. لطفا بیشتر توضیح بدید و معرفی کنید

بجز کیونینا یک انجمن ساز فوق العاده دیگر برای جوملا وجود دارد به نام " اگورا " با قالب های زیبا

البته میتونید از همون vb هم استفاده کنید و دوتا دیتابیس جوملا و vb رو با هم دیگر ست کنید

با سلام

راه اندازی انجمن و اتصالش به جوملا هیچ کاری نداره .بلکه افزونه های پل زننده ی انججمنهای مختلفی اعم از phpbb . Mybb.VB. و... حالا چه بصورت تجاری و چه بصورت رایگان موجود هست.

میتونید ازش استفاده کنید.

کامپوننتهای انجمن ساز جوملایی هم که نیازی به اتصال دیتابیس ندارن!!! چون خودشون از دیتابیس جوملایی میخونند یوزرانشون رو!!!

موفق باشید و سربلند و پایدار

آقای وحید طاهری عزیز در پایان سخنتان فرمودید راهکارها و افزونه هایی هست برای هماهنگی با جوملا. لطفا بیشتر توضیح بدید و معرفی کنید

ببخشید من پستتون رو ندیده بودم چون توی این تاپیک استادانی جواب سوالات رو دادن که بنده به درستی پاسخشون اطمینان داشتم و اجازه جسارت به خودم را ندادم

اما بطور اتفاقی پست رو باز کردم یهو چشمم به اسمم افتاد و سبب شد پستتون رو بخونم.

بله همونطور که حجت عزیز و misanweb عزیز فرمودن با مچ کردن دیتابیس توسط افزونه های خاص ( تجاری یا رایگان) امکان پذیر هست.

برای مثال میتونید برای این کار از JVB Bridge استفاده کنید که رابط میان ویبولتین و جوملا هست و تجاری.

همچنین از افزونه JFusion استفاده کنید که فکر کنم رایگانه و رابط بین جوملا و ویبولتین . مای بی بی . پی اچ پی بی بی و وردپرس و... هست.

افزونه های بیشتر رو میتونین با سرچ در سایت جوملا جهانی پیدا کنید

موفق باشید

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری