bestboy7

کد کردن قالب و جاوا اسکریپتها

8 پست در این موضوع

سلام به اساتید امر

عرض کنم که من میخوام از سرقت ماژول ها و کامپوننتهایی که خودم شخصا واسه سایتم مینویسم جلوگیری بشه. این روزا اونقد دوستان از دزدان اینترنتی میگن که آدم یاد دزدان دریایی قرون وسطی میفته. گویا بی ربط هم نیست این سخن دوستان چون با کمی گشت وگذار میبینیم توی هر وبلاگ و سایتی داریم iframe ها و یا ماژولهای اختصاصی سایتهای دیگه رو میبینیم یا اینکه کدهای امکانات مختلف سایت ها رو میذارن توی سایت که حتی زحمت اپدیت کردن اطلاعات رو هم نکشن و خود به خود با اپدیت سایت مادر توی سایت اونا اپدیت بشه.

چیزی که به ذهنم رسید این بود که قالب و ماژولها و فایلهای جاوا رو کد کنم تا نشه کپی برداری کرد و با کمی تغییر استفاده کنن. حالا میخوام بدونم چه جوری میشه این کارو کرد؟ آیا نرم افزارخاصی داره؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بله دوست عزیز نرم افزار های خوبی وجود داره که البته تجاری هم هستن اما اگه دنبال رایگان هستی باید بگم زود هم باز می شن بهترین راه استفاده از نرم افزار های تجاری است

دوستان دیگه نظری ندارن یا اینکه چند تا از این نرم افزارها رو معرفی کنند و معایب هرکدوم رو بفرمایند؟؟؟

یکی از قوی ترین برنامه های کد کردن سورس گاردین است

source guardian

وب سایت ازنده برنامه رو برای ده روز رایگان به شما می ده البته بعد از ثبت نام

بازم باید یادتونباشه یک نسخه از کد های اصلی باید داشته باشین چون دی کد کردن توسط همون برنامه انجام نمی شه وقضیش جداست

پس در واقع من میتونم تمام ماژولها رو قبل از ده روز با استفاده از این برنامه بدون مشکلی که باعث بشه در آینده (بعد از این ده روز) پیش بیاد کد کنم. فقط مشکل اینجاست که دیکد نمیتونم بکنم حداقل با اون برنامه. درسته؟

اگه اینجوریه میشه لطفا لینکی از سایت معتبری بذارید یا لینک سازنده که اشتباهی نرم سایت دیگه. اگه هم ندارید که سرچ کنم یه جور پیداش کنم.

آیون کیوب هم هست . شما توی گوگل بزنید Encode php scripts میتونید همه راه حل ها رو مطالعه کنید .

اینهایی که دوستان معرفی کردند بیشتر برای کدکردن یک سیستم کامل (مثلا یک ماژول، یک پلاگین، یک کامپوننت و اسکریپتهاست) که برای لایسنس گذاری و محدودکردنش استفاده میکنن.و ربطی نداره که مثلا طرف نتونه توی سایتش بطور مثال از طریق ایفریم استفاده کنه!!!

شما به کد کردن متحوای سایتتون نیاز دارید. برای این کار افزونه های بسیار خوبی هستند که کل سورس سایتتون رو کد میکنند بطوری که کسی نمیتونه کد یا اسکریپت و یا....ای رو از سایت شما برداره.

ناگفته نمونه استفاده از این افزونه ها تاثیر قابل توجهی توی سئوی سایتتون خواهد داشت!!!

مثلا این افزونه :

http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/site-access/content-restriction/18414

و

http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/site-access/content-restriction

موفق باشید و سربلند

یا حق/

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری