Mohammad Deljou

جلوگیری از ورودی های یک کشور ! IP address

11 پست در این موضوع

سلام

اقا من می خوام کاری کنم که تمام ورودی های کشور روسیه و چین و کشورهای عربی به سمت سایت من بسته باشه .

البته از افزونه ها دوست ندارم استفاده کنم .چون بی فایده هست .می خوام یا از طریق فایل باشه .یا از طریق cpanel هاست باشه .

حالا اگر امکان داره هم راهنمایی کنید .

هم رنج ای پی این چند تا کشور را به ما بدید .

البته جاهای دیگر مطالب گوناگونی خواندم که هر کسی یه سازی برای خودش میزنه .

اما گفتم بچه های این انجمن و مدیران این انجمن هم اگر چیزی میدونن اعلام کنن تا این مشکل را من حل کنم .

من از cpanel استفاده میکنم .

موفق باشید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یک فوضولی چرا می خواهی همچین کاری کنی؟ اونم این همه رنج ای پی را

ولی

همون طور که گفتی افزونه که هست برای جوملا

ولی

با .htaccess هم میشه

این راهنما برای htaccess

اینم رنج ای پی ها

http://www.find-ip-address.org/ip-country/

مرسی مجید جان

به خاطر اینکه این سه تا کشور خیلی فوضول هستن . و بعضی وقت ها سرشونو یه جاهایی میبرن که نباید ببرن .

راستش دلیلی نداره از این کشورها که شدیدا وارز کار میکنن .من ورودی داشته باشم .همین که عزیزان مملکت خودمون نگاه میکنن کافی هست .

دقت کنید ببیند 90 درصد سایت هایی که هک شدن داخل ایران و از سیستم جوملا استفاده کردن از طرف این 3 تا کشور بوده.

مخصوصا این عرب های بی خاصیت که از بیکاری سایت ایرانی را هک میکنه .

حالا که این 3 تا کشور این همه بی خاصیت هستن .پس بهتره داخل سایت نشن .اونا که وارد بشن هم چیزی از محتوا نمیفهمن .

اگر کسی مطالب مفید تر و جامع تر و وطنی تر داره خوشحال میشیم ببینیم.

ارسال شده در (ویرایش شده)

دقت کنید ببیند 90 درصد سایت هایی که هک شدن داخل ایران و از سیستم جوملا استفاده کردن از طرف این 3 تا کشور بوده.

فکر می کنم آمارتوت دقیق نباید باشه. نکته دیگه این هست که امنیت به سطح علمی طراحان بستگی داره. چون جوملا این امکان رو داده تا از مبتدی ترین سطح ها تا برنامه نویسان تحت پوشش قرار بگیرند، این امر کاملا واضح است. در حالی که من توی بیش تر از 50 سایت سازمانی که کار کردم هیچ وقت دچار این مسائل نبودم چون می دونم باید چه روش هایی رو پی ریزی کنم و نکات لازم رو رعایت می کنم. حتی سایت های مشابه جوملای یک سازمان به کلی هک شدند. ولی تنها سایتی که آسیب پذیر نبود، طراحی من بود. در کنار همه ی این ها احتمال نفوذپذیری همیشه هست، چون عقل انسان ها کامل نیست و حدی نداره.

در مورد موضوعی که پرسیدید سال پیش مقاله ای در این رابطه نوشتم:

http://www.phpdevelopers.ir/%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D8%AA%D8%B4-%D8%A8%D8%A7-htaccess-%E2%80%93-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B3%D9%88%D9%85/

پیروز باشید

ویرایش شده در توسط novinfard

فکر می کنم آمارتوت دقیق نباید باشه. نکته دیگه این هست که امنیت به سطح علمی طراحان بستگی داره. چون جوملا این امکان رو داده تا از مبتدی ترین سطح ها تا برنامه نویسان تحت پوشش قرار بگیرند، این امر کاملا واضح است. در حالی که من توی بیش تر از 50 سایت سازمانی که کار کردم هیچ وقت دچار این مسائل نبودم چون می دونم باید چه روش هایی رو پی ریزی کنم و نکات لازم رو رعایت می کنم. حتی سایت های مشابه جوملای یک سازمان به کلی هک شدند. ولی تنها سایتی که آسیب پذیر نبود، طراحی من بود. در کنار همه ی این ها احتمال نفوذپذیری همیشه هست، چون عقل انسان ها کامل نیست و حدی نداره.

در مورد موضوعی که پرسیدید سالیان پیش مقاله ای در این رابطه نوشتم:

http://www.phpdevelopers.ir/%d8%af%db%8c%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d8%a2%d8%aa%d8%b4-%d8%a8%d8%a7-htaccess-%e2%80%93-%d8%a8%d8%ae%d8%b4-%d8%b3%d9%88%d9%85/

پیروز باشید

منم برای همین پرسیدم چرا می خواهی همچین کاری کنی. اخه اصلا منطقی نیست. خوب بخواد هک کنه ای پی را عوض می کنه و میاد.

سهیل همچین می گی سالیان پیش . بابا تاریخ را ببین. مال ساله پیشه ها:D

اینکه عرب ها با ایران داخل این جنگ شدند بر میگرده به چند سال پیش که ایران به استباه یک سرور از عرب ها رو زد که داخل این سرور یک سایت از بانک این کشور بود . که سایت بانک هم هک شد . بعد از اون شروع کردن به این جنگی که هنوز هم تموم نشده . ( منبع خیلی محکمی دارم . اما نمیشه گفت از کجا ) گروهی هم که این کار رو کرد یکی از گروه های امنیتی ایران بود که الان دیگه با اون اسم فعالیت نمیکنن . به نظرم هکر همیشه راهش رو پیدا میکنه . همونطور که طراح همیشه راه هک نشدن رو پیدا میکنه . به قول یکی از دوستانم ، هکر یک گام همیشه از طراح جلوتره .

( این مطلب ادامه پیدا نکنه بهتره . برای اطلاعات عمومی فقط گفتم ... )

راستی دوست من چرا افزونه ها کار نمیکنن . بگید مشکلاتی که داشتید رو تا دوستان دیگر هم در جریان باشن .. ممنون از شما . :auizz3ffy9vla57584x:25:

بالاخره پیری این چیزا رو هم داره دیگه مجید جان! :14::j58r36j3gcr4suxymup

از طرف دیگه این قدر اتفاقات مختلف توی یک سال اخیر واسم افتاده که گاهی احساس می کنم کوله بار سال هاست که توی این یک سال بر من رفته.

در هرحال تصحیح شد.

با تشکر از اقای نوین فرد عزیز

امار که دقیق نیست .چون هیچ وقت هیچ اماری در هیچ لحظه ایی دقیق نبوده .

اینو از روی تجربه خودم و دیگر مدیران و کسانی که مشکلات زیادی داشتن گفتم.

الان بحث امنیت نیست اقای نوین فرد بحث چیز دیگری هست

شما خودتون هم میدونید هر چقدر هکر در مقابل شما کم بیاره .اخرش میاد پهنای باند شما را از بین میبره .

بحث این نیست که شما سایت امنی درست میکنید یا نه

بحث این هست که کشورهای عربی نشونشون رفته روی سایت های مدیریت محتوای ایران .

من یک دوستی داشتم میگفت روی هر سروری ما میری مدیر سرور از دست ما شاکی میشه .

چون دائما روی ما فشار و حمله هست .چرا فشار میاوردن چون مطالب ضد عربی مینوشتن .

هر چقدر امنیت را ببری بالا هر چقدر سرور خوب بگیر .به هر حال اگر بری توی چشم یک عده ایی فشار روی شما هست

وقتی فشار باشه هر لحظه باید مراقب باشی که سوتی ندی چون ممکنه اولین سوتی اخرین سوتی باشه.

یه بنده خدایی گفت سایت ما رو تقریبا 18 ساعت روش فشار اوردن هک کنن.

میگفت بعد 18 ساعت نتونستن هک کنن .اخرش اومدن پهنای باند ما را در طول یک هفته از بین بردن .

تمام این مشکلات هست .فقط بحث امنیت نیست. بحث اینه که وقتی عرب ها این همه اذیت میکنن خوب بهتره که بلوکه بشن.

علت اینکه من هم میخوام ای پی رو ببندم همین هست .چون واقعا اعصاب ادم رو خرد میکنن .

با تشکر از راهنمایی اقای نوین فرد

راستی امار من منظور به سایت هایی بود که از سیستم مدیریت محتوا جوملا استفاده میکنند .یعنی بیشتر حملات بر روی سایت هایی که با سیستم جوملا راه اندازی شدند از طرف این چند کشور است

موفق باشید

با تشکر از اقای نوین فرد عزیز

امار که دقیق نیست .چون هیچ وقت هیچ اماری در هیچ لحظه ایی دقیق نبوده .

اینو از روی تجربه خودم و دیگر مدیران و کسانی که مشکلات زیادی داشتن گفتم.

الان بحث امنیت نیست اقای نوین فرد بحث چیز دیگری هست

شما خودتون هم میدونید هر چقدر هکر در مقابل شما کم بیاره .اخرش میاد پهنای باند شما را از بین میبره .

بحث این نیست که شما سایت امنی درست میکنید یا نه

بحث این هست که کشورهای عربی نشونشون رفته روی سایت های مدیریت محتوای ایران .

من یک دوستی داشتم میگفت روی هر سروری ما میری مدیر سرور از دست ما شاکی میشه .

چون دائما روی ما فشار و حمله هست .چرا فشار میاوردن چون مطالب ضد عربی مینوشتن .

هر چقدر امنیت را ببری بالا هر چقدر سرور خوب بگیر .به هر حال اگر بری توی چشم یک عده ایی فشار روی شما هست

وقتی فشار باشه هر لحظه باید مراقب باشی که سوتی ندی چون ممکنه اولین سوتی اخرین سوتی باشه.

یه بنده خدایی گفت سایت ما رو تقریبا 18 ساعت روش فشار اوردن هک کنن.

میگفت بعد 18 ساعت نتونستن هک کنن .اخرش اومدن پهنای باند ما را در طول یک هفته از بین بردن .

تمام این مشکلات هست .فقط بحث امنیت نیست. بحث اینه که وقتی عرب ها این همه اذیت میکنن خوب بهتره که بلوکه بشن.

علت اینکه من هم میخوام ای پی رو ببندم همین هست .چون واقعا اعصاب ادم رو خرد میکنن .

با تشکر از راهنمایی اقای نوین فرد

راستی امار من منظور به سایت هایی بود که از سیستم مدیریت محتوا جوملا استفاده میکنند .یعنی بیشتر حملات بر روی سایت هایی که با سیستم جوملا راه اندازی شدند از طرف این چند کشور است

موفق باشید

ممنون از توضیحات کامل شما.

جنگ سایبری همیشه بیشتر تلفاتش برای کسایی هست که هیچ ربطی به موضوع ندارند، ولی یه نشون خاص بهشون خورده، مثل ایرانی، فرانسوی، اسرائیلی، شیعه، مسلمان، شیطان پرست، و ...

بله این هم روشی هست که چند درصدی از افراد رو در بدو قضیه، منصرف یا منحرف می کنه. موافقم باهاتون.

پیروز باشید

اقای نوین ممنون از اینکه سایت بالا را معرفی کردید .

مطالب خیلی عالی گذاشتید .واقعا دنبال یه همچین مطالبی بودم .

فقط یه سوال اگر این کدها را در فایل .htaccess در هر کجاش قرار بدیم عمل میکنه .یا اینکه کدها باید در جای مناسبی در فایل .htaccess قرار داده بشه .منظورم اینه که میشه هر کدی اگر قرار باشه ما بخوایم به فایل .htaccess اضافه کنیم در هر جای این فایل باشه.

سه تا اموزش در مورد .htaccess در سایتی که ذکر کردید وجود داره .که همه مطالبشون مفید هست .

با تشکر

اقای نوین ممنون از اینکه سایت بالا را معرفی کردید .

مطالب خیلی عالی گذاشتید .واقعا دنبال یه همچین مطالبی بودم .

فقط یه سوال اگر این کدها را در فایل .htaccess در هر کجاش قرار بدیم عمل میکنه .یا اینکه کدها باید در جای مناسبی در فایل .htaccess قرار داده بشه .منظورم اینه که میشه هر کدی اگر قرار باشه ما بخوایم به فایل .htaccess اضافه کنیم در هر جای این فایل باشه.

سه تا اموزش در مورد .htaccess در سایتی که ذکر کردید وجود داره .که همه مطالبشون مفید هست .

با تشکر

خوشحالم که مفید بوده.

از لحاظ ترتیب معمولا مشکلی نیست، مگر این که چیزی رو در خط اولی بنویسید و در خط دوم نقض کنید که نتیجه کار همون دومی یا error خواهد بود.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری