tarjoman

مشکل با کامپوننت k2

11 پست در این موضوع

بنام خداوند دانایی

دوستان سلام

من با کامپوننت کا2 مشکل دارم. وقتی یک آیتم را ذخیره می کنم. بعد که می خواهم ویرایش کنم، با این پیام مواجه می شوم.

لطفا راهنمایی کنید. من حتی کا2 را مجددا نصب کردم ولی فایده ای نداشت. تصویر ارور ضمیمه هست

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
بنام خداوند دانایی

دوستان سلام

من با کامپوننت کا2 مشکل دارم. وقتی یک آیتم را ذخیره می کنم. بعد که می خواهم ویرایش کنم، با این پیام مواجه می شوم.

لطفا راهنمایی کنید. من حتی کا2 را مجددا نصب کردم ولی فایده ای نداشت. تصویر ارور ضمیمه هست

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

تصویری از ارورتون نمایش داده نمیشه ولی با این چیزایی که گفتید احتمال زیاد بخاطر مشکل تاریخش هستش که بیش از یه بار نمیتونید ویرایش کنید

داخل انجمن دوستان مشکل تاریخ رو حل کرده بودن جستجو کنید باز اگر نتونستید پیدا کنید بگید تا تاپیکش رو براتون پیدا کنم...

در مورد عدم امکان ادیت کردن مطالب در کا2 ، راه حل من این شد که هنگام درج مطلب مقدار درج شده در فیلد تاریخ را حذف کنم. اگر کسی راه حل دیگری پیدا کرده لطف کنید بگویید

یک مشکل دیگر با درج مطلب در کا2

من وقتی در کا2 مطلبی ذخیره می کنم، خود به خود در ابتدای مطلب این عبارت نوشته می شود

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

نمی دانم چیست ؟ و مربوط به تنظیمات کدام گزینه است؟

لطفا راهنمایی کنید

احتمالا مطالب رو مستقیم از یک منبع مثل MS Word به ویرایشگر منتقل می کنید (Copy/Pate)

و این کار باعث می شه که فرمت اصلی حفظ بشه و اون اطلاعات اول متن نمایش داده بشه

برای حل این مشکل (خودم از این روش استفاده می کنم) ابتدا مطالب کپی شده رو به یه برنامه واسط مثل Notepad انتقال بدید و از اونجا دوباره کپی و تو ویرایشگر پیست کنید.

با این کار فقط متن رو انتقال دادید و الابته حجم بانک اطلاعات هم کمتر می شه...

در مورد عدم امکان ادیت کردن مطالب در کا2 ، راه حل من این شد که هنگام درج مطلب مقدار درج شده در فیلد تاریخ را حذف کنم. اگر کسی راه حل دیگری پیدا کرده لطف کنید بگویید

اگه تاریخ K2 رو شمسی کرده باشید این مشکل براتون پیش نمیاد.

از راهنمایی تون

ولی در مورد تاریخ k2 اون لینکی که قرار دادید، کار نمی کنه

اگه می شود لینک دانلود اون دو تا فایل را هم قرار بدهید

سپاس مجدد

به به

لحظه به لحظه مشکلات رو می شود

بزرگوران

من وقتی در کا2 در هنگام درج یک مطلب ، فایل ضمیمه می کنم، ر بخش کار بری آن فایل با پسوند txt نشان داده می شود. چه کنم؟

سلام در هنگام درج مطلب در کا2 وقتی فایل را ضمیمه می کنم، در بخش کاربری آن فایل ضمیمه با پسوند txt نمایش داده می شود. چاره چیست؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری