firepersian

یک مشکل ساده در رنگ فونت کلی

6 پست در این موضوع

باسلام

من یه مدته یک سایت بالا آوردم که انگار رنگ فونت کلی سایت یا دربادی قالب یا جاهای دیگه سفید شده و وقتی ماژولی نصب میکنم با مطلب ارسال میکنم رنگ فونت سفیده بنظر شما دوستان چطور میتونم این مشکل رو تغییر بدم ودرست بشه ؟؟؟

ممنون میشم اساتید جوملا به من کمک کنن

آدرس سایت: Rayatech.ir

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بايد فايل css اون را پيدا كنيد و خاصيت color اون را پيدا كنيد و به يك رنگ ديگري قرار بديد براي مثال قسمت منوي بالاي سايت شما

ولي در قسمت مطالب از هر ماژولي استفاده كردين كه توضيحات عكس را به اينصورت نشون ميده همونجا بايد رنگش را تنظيم كنيد

ممنون ،به نظر شما اون خاصیت color توی چه دستوریه درمورد کدش راهنمایی میخوام .

لاین 39 فایل mega.css برای رنگ منو

ul.level0 li.mega a.mega {
color: #fff;

color را تغییر بده

لاین 39 فایل mega.css برای رنگ منو

ul.level0 li.mega a.mega {
color: #fff;

color را تغییر بده

خیلی ممنونم دوست عزیز از لطفی که به من دارید

والا مشکل من کلی هست یعنی کلا پست ارسال میکنم رنگ فونتش سفید هست و با تغییر رنگ لاین 39 من تونستم رنک منو بالا رو تغییر بدم من میخوام رنگ فونت کلی سایت رو تغییر بدم

:25:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری