hoseyn007

ارور (juser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 101 )

15 پست در این موضوع

با سلام

من یکی از کار بر ها رو بعد اینکه حذف کردم این ارور رو میده

juser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 101

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

حل شد

الان یک مشکل مهم دیگه دارم

یک مشکلی از دیروز خود بخ خود برای من پیش اومده و اون اینه که تو گوگل عنوان اصلی سایتو یه چیز دیگه میاره در حالی که عنوان سایت "مديران آنلاين|مشاوره تخصصي پايان نامه هاي کارشناسي ارشد و دکترا" هست

ولی مشاوره پایان نامه میاره مشکل از کجاست؟

http://www.online-managers.com

الان همون "مديران آنلاين|مشاوره تخصصي پايان نامه هاي کارشناسي ارشد و دکترا" را نمایش میده و اسم سایت درست هست .فقط فکر می کنم شما از قسمت تنظیمات seo

اضافه نمودن نام سایت در بالای تمامی صفحات را بر روی بله قرار دادید که الان به این صورت نشون میده صفحه اصلی-مديران آنلاين|مشاوره تخصصي پايان نامه هاي کارشناسي ارشد و دکترا

می تونید گزینه اضافه نمودن نام سایت در بالای تمامی صفحات را بر روی خیر قرار دهید و نام منوی پیش فرض منوی اصلی را نام مورد نظر خود قرار دهید تا به صورت تنها نمایش داده شود

شما الان www.online-managers.com رو تو گوگل سرچ کنید

ببینید چی میاره؟

من فکر می کنم گوگل از keywords شما داره نمایش میده.

شما key words صفحه اصلی را بدین صورت وارد کردین.

کلمه دوم کلمات کلیدی شما این گزینه ها است.

البته بازم مطمئن نیستم صبر کنید تا مدیران نظرشون را اعلام کنند

ارسال شده در (ویرایش شده)

من فکر می کنم ولی نمی دونم چه جوری و چرا داره از پروفایل من تو سایت که مشاور پایان نامه است نشون میده

به این صفحه نگاه کنید نمی دونم چه جوری پروفایل من تو سایتو ربط داده به آدرس گوگل پلاسم منظورم اسم نویسنده است

تو این صفحه آدرس سایت منو تست کنید

http://www.google.com/webmasters/tools/richsnippets

مشخصات نویسنده سایت رو میاره

نمی دونم مشکل از کجاس اگه اونجا دقت کنید دوتا نوسینده است یکیش فریدون است که نمی دونم از کجا اومده و یکیشم من هستم

وقتی هم فریدون حذف می کنی سایت اور عدم بارگذاری کار بر رو میده

ویرایش شده در توسط hoseyn007

درسته وقتی شما پروفایلتون را تو گوگل ثبت می کنید و سایت را به اون وصل می کنید اطلاعات را از اونجا نمایش میده

توی http://www.google.com/webmasters/tools/richsnippets که تست کرئم به درستی نشون میده

نویسنده هم by Hossein Alidust - More by Hossein Alidust نشون میده.

فکر کنم فقط باید چند روز صبر کنید تا تو تغییرات اعمال بشه و تو جستجو هم همون را نمایش بده

اگه تو http://www.google.com/webmasters/tools/richsnippets دقت کنید

پایین دو تا نویسنده زده یکی فریدون هست که نمی دونم از کجا اومده و یکی من هستم با نام مشاوره پایان نامه

و چیزی که من نمی دونم اینه که اینارو چرا اونجا آورده اصلن جی میل من چه ربطی به پروفایل من تو سایت داره ایمیلاشونم متفاوته

ممنون که وقت میذارین

اگه تو http://www.google.com/webmasters/tools/richsnippets دقت کنید

پایین دو تا نویسنده زده یکی فریدون هست که نمی دونم از کجا اومده و یکی من هستم با نام مشاوره پایان نامه

و چیزی که من نمی دونم اینه که اینارو چرا اونجا آورده اصلن جی میل من چه ربطی به پروفایل من تو سایت داره ایمیلاشونم متفاوته

ممنون که وقت میذارین

آقای فلاح سلام

این مشکل من برطرف نشد و هنوزم که هنوزه گوگل داره یک عنوان دیگه رو به جای عنوان اسلی صفحه اصلی نشون میده

سلام من یه همچین مشکلی دارم منتها من برای اینکه به کاربرهام امکان ارسال مطلب رو بدم یه منو ساختم که از نوع ارسال مطلبه که از خوده جوملاه ولی دیدن بلاگ کاربر توی سایت از افزونه کی 2 استفاده کردم و الان مشکلی که هست اینه که اگه

کاربر مطلبی رو درج کنه توی لیست مطالب جوملا درج میشه ولی در مطالب افزونه کی 2 درج نمیشه و خطا میده که :: بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد:: خیلی مشکل بدی شده اینطوری فقط مدیر سایت میتونه بدون اشکال مطلب

برای اعضا بذاره.اگه کسی راهنمایی بلده بگه لطفا. ممنون:yeah:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری