farshadraei

عضو شدن يك نفر با توجه به اينكه منوي عضويت را بستم!!!!

5 پست در این موضوع

سلام دوستان

من منوي عضويت رو توي سايت بستم و فقط از طريق پنل كاربري مديريت افراد رو عضو مي كنم....

ولي يه نفر خيلي راحت اومده و خودشو هم عضو كرده و هم اينكه خودشو تو گروه مدير كل هم قرار داده!!!!!!!

ميخوام بدونم چطور اين كار رو انجام داد؟ چكار كنم كه جلوي اين كار رو بگيرم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز فقط بستن ماژول عضویت و ... کارساز نیست و شما باید ایجاد عضو جدید رو از قسمت مدیریت کاربران و پیکربندی های اون غیر فعال کنید و در ضمن از آدرس پیشفرض هم میشه به قسمت عضویت دسترسی پیدا کرد البته اگه عضویت به طور کامل غیر فعال نشده باشه

اما اینکه مدیر کل شده، دو حالت وجود داره و اون هم اینه که شخص یا دسترسی کامل به مدیریت شما رو داره و یا اینکه حالت کاربری پیشفرض رو برای عضویت کاربرانتون مدیر کل گذاشته باشید

من اجازهثبتنام كاربر جديدرو روي خير قرار داده بودم و همچنين گروهكاربري جديد روي اعضا هست.....

ولي نميدونم طرف چطوري وارد شده و اين كار رو كرده!!!!!!

تقریبا میشه گفت همچین چیزی بعیده مگر اینکه شما اشتباه کرده باشید و اجازه عضویت رو از روز اول نبسته باشید والا منو رو منتشر نکنید اصلا مهم نیست. اما اگه کاملا مطمئنید که از روز اول اجازه رو بستید باید گفت ممکنه سایت شما یه هک کوچولو شده و به مدیریت دسترسی پیدا کردن که اونم با اتفاقات افتاده عاقلانه نمیاد که یه بنده خدایی بیاد کلی وقت بذاره نفوذ کنه که فقط عضو بشه.

بهر حال مشکلی نیست کاربر جدید رو پاک کنید و اجازه ها رو ببندید پسورد مدیریت رو هم عوض کنید و اگه باز اتفاق افتاد شک نکنید که سایتتون داره هک میشه (که البته من بعید میدونم)

ممکن هست سایت رو دادید کسی براتون چک کنه و این اتفاق افتاده باشه

در هر صورت پاک کنید و از دیتابیس هم چک کنید و پسورد ها رو عوض کنید .

موفق باشید .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری