mhda74

مشکل با کامپوننت سطح دسترسی جومینا !

8 پست در این موضوع

من این کامپوننت رو به طور کامل نصب کردم و راهنماش رو به طور کامل خوندم و فهمیدم !

بعد الان یه گروه ایجاد کردم و یه کاربر بهش اختصاص دادم ولی الان وقتی میخوام با اون نام کاربری وارد مدیریت بشم بعد از ورود به مدیریت پایین منو ها نوشته :

You dont have permission to access

نمیدونم چرا اینطوری هست !

حالا یه مشکل دیگه هم دارم وقتی دسترسی ها رو درست کردم بعضی از کامپوننت ها رو محدود کردم ولی بازم نمایش میده در ضمن قسمت های دیگه درسته ولی دسترسی کامپوننت ها اشتباه هست

اینم عکس از اون قسمت :

80578714570416449604.jpg

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

جومینا که کامپوننت سطج دسترسی نداره دوست عزیز،

اسم کامپوننت رو اعلام کنید تا دوستان بیشتر راهنمایی کنند.

با سلام دوست عزیز.

منظور سهیل جان این بود که نام اصلی کامپوننت رو بفرمایید تا بدونیم دقیقا با کدوم افزونه مشکل دارید.

اسم این کامپوننت noixACL هست

لینک در جوملاجهانی:

http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/backend-a-full-access-control/7010

خب دوست عزیز وقتی شما دسترسی رو محدود رو کردین .چطور میتونید انتظار دادن اجازه ی دسترسی به اون کاربر رو داشته باشین!؟

در ضمن این کاربرتون که دسترسی سوپرادمینیستریتور نداره تا ، گزینه های مربوط به اون در ادمین سایت ، بخواد فعال باشه!

-------

اگر دسترسیها رو کاملا درسته، و هیچگونه مشکلی وجود نداره (از نظر تنظیمات) پیشنهاد میکنم که ذخیره ساز و کش جوملا رو کلاً پاک کنید . (منوی تولز و دو منوی آخر ) بعد کش و کوکی مرورگرتون رو هم کاملا پاک کنید و صفحه سایت رو با کنترل +اف5 ریفریش کنید.

نتیجه رو اعلام کنید تا بشه بیشتر راهنماییتون کرد.

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

کلا جومینا هرچی میاد ترجمه میکنه به اسم خودش میده بیرون . این ترجمه است

اون کار رو هم کردم نشد !

ببینید من میخوام یه کاربر دسترسی مدیر کل رو داشته باشه فقط چند تا مورد کم تر که خودم میخوام تعیین کنم!

میشه راهنمایی کنید.

من الان هر کاری میکنم باز نمیشه هی صفحه رو خودش رفرش میکنه!

ممنون

ارسال شده در (ویرایش شده)

1- آخرين نسخه افزونه رو دانلود و نصب كنين. تا اونجايي كه يادمه نسخه ترجمه جومينا قديميه.

2- راهنمايي كه جومينا داده براش، خيلي ناقص و گمراه كننده است. من يه راهنماي نسبتا كامل براش پيدا كرده بودم كه از روي اون راهنما تونستم كار يكي از دوستان رو تو انجمن جومفا راه بندازم:

http://www.blueflyingfish.com/noixacl

سمت چپ، منوي NOIX ACL 2.0.6 Papers راهنماها رو مي تونين ببينين

3- فكر مي كنم يه سري پلاگين هم داره كه قبل از استفاده بايد فعال بشن. فعالشون كردين؟ (چون خيلي وقت قبل ازش استفاده كردم، دقيقا يادم نيست طرز كارشو. ولي راهنماشو بخونين دستتون مياد)

ویرایش شده در توسط mojtabapordel

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری