MDone

چندتا سوال (راهنمایی به یک کاربر مبتدی)

13 پست در این موضوع

سلام دوستان

من چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

اولیش در مورد هدر سایتمه یه حاشیه مشگی دورش افتاده

دومی پست هام بصورت عنوان میاره

مثلا از منوی اصلی روی یک مجموعه کلیک میکنم عنوان پست ها و تعداد کلیک هارو میاره

من میخوام پست هارو بیاره (امیدوارم گرفته باشین منظورمو)

سوم :یک قالب فارسی راست چین برا سایتم میخوام

چهار:یک افزونه آمارگیر میخوام که آمار دقیق بده (ورودی گوگل ،بازدید امروز دیروز ،و...)

ممنون میشم راهنماییم کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز

اول: باید قالب رو دید شاید اگه دمو یا عکس میذاشتی بهتر بود اما ممکنه border داده شده به هدر یا دایوی که هدر توشه و یا اینکه عکس کوچکتر از موقعیت هدر هست و بکگراد هدر که سیاه هست رو نشون میده. همونطور که گفتم با دیدن عکس و بهتر از اون کدهای قالب بهتر میشه کمک کرد و دقیقا مشکل رو گفت

دوم: نوع منویی رو که ساختید روی "لیست مطالب مجموعه" قرار دادید تغییرش بدید به "بصورت بلاگ"

سوم:قالبهای زیادی توی نت و همین انجمن معرفی شده باید بر اساس کاربری که دارید و البته سلیقه خودتون یکی رو انتخاب کنید. میتونید سرچ کنید توی همین انجمن هم سرچ کنید زیاد هستن

چهار: افزونه های زیادی واسه اینکار هست که البته ممکنه اکثرا ورودی گوگل رو نداشته باشن اما در کل توصیه میشه از ماژول های آمار جوملا استفاده نشه چون چندان دقیق نیستن شما میتونید از سایت histst.com و یا webgozar.com استفاده کنید که آمار و اطلاعات بسیار کامل و دقیقی رو بهتون میده ورودی گوگل و همه موتورهای جستجو رو میده حتی ورودی از سایتهای دیگه رو بهتون میده و خیلی چیزای دیگه

ممنون دوست عزیز

این ادرس سایتمه میشه نگاه بندازید

از وبگذر دارم میخوام برا بازدید کنندگانم هم نشون داده بشه

قالب نصب میکنم سایت بهم میریزه سایتم طراحی بنره میخوام یه قالبی شبیه اینا باشه که تو انجمنه ولی همونطوری که گفتم بهم میریزه و منورو

این ادرس یکی ازقالبه

این دومی

این سبک قالب می خوام

هر کاری بخوای من برات انجام میدم به شرط این که چند تا بنر برام بزنی قبوله 3 تا

منظورتون از نمونه آنلاین چیه؟

من ادرس سایتمو گذاشتم

هر کاری بخوای من برات انجام میدم به شرط این که چند تا بنر برام بزنی قبوله 3 تا

اگه سایتم شبیه یکی از اون قالب های که لینک دادم بشه چشم

من قالبتو درست کنم یه لوگو و بنر برای سایتم میزنی

لوگو نمیزنم ولی اگه خواستی بنر عمودی افقی گوشه رو میزنم

فقط سایتم شبیه اونا بشه

یه قالبی که مخصوص کارم باشه دیگه

من فردا ساعت 12 امتحان دارم قرارمون فردا ساعت 5 اینم ای دی یاهو من ایدی بده ادت کنم تا فردا amirali.0001

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون دوست عزیز

این ادرس سایتمه میشه نگاه بندازید

از وبگذر دارم میخوام برا بازدید کنندگانم هم نشون داده بشه

قالب نصب میکنم سایت بهم میریزه سایتم طراحی بنره میخوام یه قالبی شبیه اینا باشه که تو انجمنه ولی همونطوری که گفتم بهم میریزه و منورو

این ادرس یکی ازقالبه

این دومی

این سبک قالب می خوام

حاشیه دور هدر سایتتون همون مشکلی هست که گفتم. عکس کوچکتر از دایو هدر هست و بکگراند دایو سیاه هست. کافیه استایل مربوطه رو پیدا کنید و بکگراندش رو هم رنگ زمینه سایت کنید

در مورد بازدیدکنندگان هم باید بگم خود وبگذر نمایش میده. شما حالت بی نمایش و فقط آیکون وبگذر رو قرار دادید حالتهای دیگه هم داره که توی سایت وبگذر باید ببینید کدوم رو میخواید و کد مربوطه رو وارد کنی

ویرایش شده در توسط bestboy7

بحث که به کلی منحرف شد

ولی به نظر من همین قالب yougrid که استفاده کردی هم قالب خوبی هستش هم سرعت لود خوبی داره و هم اینکه خودتون به خوبی تونستین طراحی و تغییرش بدید

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری