mohammad2232

مشکل در دیتابیس

4 پست در این موضوع

سلام سایت من یک زیر دامنه داره و خود آدرس اصلی فعال نیست حالا من میخوام جوملایی که روی زیر دامنه نصب کردم رو همونطوری با پلاگینها و ... روی آدرس اصلی داشته باشم و بتونم اطلاعات رو تغییر بدم ولی خودم وقتی کل اطلاعات زیر دامنه رو کپی میکنم توی آدرس اصلی همین اتفاق میفته ولی وقتی اطلاعاتی رو تغییر میدم توی زیر دامنه هم تغییر میکنه خواهش میکنم راهنمایی کنید ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

حتما از یک دیتابیس برای هر دو سایت استفاده میکنید که تغییر میکنه بهتره برای سایت اصلی بعد کپی کردن فایلها یک دیتابیس جدید بسازید

و از دیتابیس زیردامنه اکسپورت بگیرید و در دیتابیس سایت اصلی ایمپورت کنید.

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

حتما از یک دیتابیس برای هر دو سایت استفاده میکنید که تغییر میکنه بهتره برای سایت اصلی بعد کپی کردن فایلها یک دیتابیس جدید بسازید

و از دیتابیس زیردامنه اکسپورت بگیرید و در دیتابیس سایت اصلی ایمپورت کنید.

سلام دوست عزیز و ممنون از جوابتون میشه لطفا در مورد همین اکسپورت و ایمپورت هم توضیح بدید من از سی پنل استفاده میکنم یعنی من میتونم همینطوری کل فایل زیر دامنه رو کپی کنم به دامنه اصلی ؟ و بعد از اون باید یک دیتابیس جدید برای تعریف کنم ؟ چطوری این کارو انجام بدم ممنون

یک سوال دیگه هم دارم من به 2 روش یکی با آکیبا و یکی بدون آکیبا از زیر دامنه بسته نصبی درست کردم ولی اونهم که نصب میکنم باز همین مشکلو دارم

ویرایش شده در توسط mohammad2232

سلام

دوست عزیز برو تو تنظیمات دیتابیست و اونو انتخاب کن و بعد بر روی گزینه export کلیک کن

تو صفحه جدید تیک گزینه add drop رو بزنید و با فرمتی که میخواهید ذخیره شود انتخاب کرده و Go را بزنید

حالا یک دیتابیس جدید ایجاد کرده و وارد آن شوید و بر روی import کلیک نمایید و دیتابیس خودتون رو که در مرحله قبلی ساختید وارد کنید

به همین سادگی

یه نیم نگاهی هم به لینک های زیر بندازی خالی از لطف نیست

موفق باشید

لینک اول

لینک دوم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری