yosef69

از چه افزونه ای برای تالار گفت و گو استفاده کنم؟

9 پست در این موضوع

سلام دوستان من می خوام تو سایتم یه تالار گفت و گو برای رفع مشکلات داشته باشم درست مثل همین تالاری که الان ازش استفاده می کنیم و مشکلاتمون رو درش مطرح می کنیم. میشه بگید که باید از چه افزونه ای استفاده کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز

این تالار ( انجمن جوملا فروم ) انجمن ساز ویبولتین هستش و با جوملا کاری نداره . ( منظورم اینه که خودش برای خودش یه پا جوملاست )

اما اگر میخواهید در جوملا انجمن داشته باشید میتونید از افزونه ی کیوننا kunena استفاده کنید

موفق باشید

سلام دوست عزیز

این تالار ( انجمن جوملا فروم ) انجمن ساز ویبولتین هستش و با جوملا کاری نداره . ( منظورم اینه که خودش برای خودش یه پا جوملاست )

اما اگر میخواهید در جوملا انجمن داشته باشید میتونید از افزونه ی کیوننا kunena استفاده کنید

موفق باشید

سلام دوستان من می خوام تو سایتم یه تالار گفت و گو برای رفع مشکلات داشته باشم درست مثل همین تالاری که الان ازش استفاده می کنیم و مشکلاتمون رو درش مطرح می کنیم. میشه بگید که باید از چه افزونه ای استفاده کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

برای جوملا انجمن ساز کینونا توصیه میشه اما اگر میخواهید خیلی قوی وگسترده کار کنید سی ام اس MYBB پیشنهاد میشه که اپن سورس است و فول امکانات و قالب است میتونید از لینک زیر دانلود کنید(توصیه من استفاده از همین انجمن ساز است)

http://community.mybbiran.com/portal.php

خوب دوستان معرفی کردند برای جوملا ولی اگر میخواهی حرفه ای کار کنی برای انجمن حتما ویبولتین بهترین گزینه هست .

موفق باشی .

ممنون از راهنماییت من افزونه mybb رو دانلود کردم میشه بهم بگید که چطور باید نصبش کرد؟ آخه من از قسمت افزونه ها وارد شدم نوشت: ناتوان در یافتن فایل xml

Mybb افزونه جوملا نیست و یک فروم ساز هست خودش و رو جوملا نصب نمیشه .

به صورت جدا نصب میشه چطوری جوملا رو نصب کردید ؟ اون هم باید رو هاس یا لوکالتون نصب کنید .

سلام با کسب اجازه از دوستان با توجه به اینکه شما در اولین پست فرمودید یک تالار گفت گو برای رفع مشکل میخواین فکر کنم یک کامپوننت ارسال تیکت بیشتر به کار شما بیاد تا انجمن ساز مثل

RS Ticket که روی جوملا هم نصب میشه و نمونش هم میتونید توی سایت arasdesign.ir ببینید موفق باشید

دوست عزیز شما باید تصمیم بگیری که یه انجمن ساز قوی میخواهی یا یک انجمن در داخل جوملا میخواهی .

اگر اولی مد نظرتون هستش که پس از انتخاب خودشون انجمن پرسش و پاسخ جداگانه دارند برای راهنمایی و پشتیبانی و از این جور حرفها

مثلا ویبولتین vbiran.ir پشتیبانشه . حتی مدیریتش براتون نصب هم می کنه و راه اندازی می کنه .

اگرم نظرت انجمن در داخل جوملاست افزونشو دانلود کن و نصب کن و اگر مشکلی داشتی در داخل انجمن جوملای خودمون مطرح کن تا دوستان راهنمایی کنند

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری