azadeh_1510

ماژول تبليغات براي عكس روز

28 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

من توي پرتال براي "عكس روز"از ماژول "تصوير تصادفي" استفاده كردم كه بايد جوري باشه كه وقتي روش كليك ميكنيم نمايش بزرگ اون عكس ديده بشه.

چجوري ميتونم اينكارو انجام بدم؟

توي تنظيمات اصلي ، فيلدي به نام"لينك" داره

از اين آيتم ميتونم استفاده كنم؟

با تشكر

ویرایش شده در توسط azadeh_1510

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket
سلام دوستان

من توي پرتال براي "عكس روز"از ماژول "تصوير تصادفي" استفاده كردم كه بايد جوري باشه كه وقتي روش كليك ميكنيم نمايش بزرگ اون عكس ديده بشه.

چجوري ميتونم اينكارو انجام بدم؟

توي تنظيمات اصلي ، فيلدي به نام"لينك" داره

از اين آيتم ميتونم استفاده كنم؟

با تشكر

اره میتونید

اما اگه می خواین پاآپ باز بشه یه کوچولو باید روش کار کنین

پلاگین جی کوئری هستش که میذارین تو سورس ماژول و به کد href هاتون یه خط اضافه کنید که از اون پلاگین استفاده کنه

همونطور که دوست عزیزمون گفتن یله می تونید

برای اینکار باید در قسمت لینک هم مجددا آدرس اون تصویر رو بدید تا با کلیک روی اون تصویر به صورت بزرگ دیده بشه

یک راه حل دیگه هم اینکه افزونه simple image galery استفاده کنی

اگر خواستی تکمیل ترش کنی هم میتونی از sp tab در کنار simple image galery استفاده کنی

موفق باشید

وقتي توي قسمت لينك آدرس اوون پوشه را ميدهم(تصوير نميشه چون داره از يه پوشه عكسها رو ميخونه هر بار :بصورت تصادفي)

يه صفحه سفيد باز ميكنه چون مسير مشخصي نيست

چكار ميتونم بكنم در اينصورت كه بخوام از روش لينك استفاده كنم

در صورتيكه از راهكارهاي ديگه بايد استفاده كنم لطفا با جزئيات بيشتر توضيح بدين با عرض معذرت فراوان

اصلا نميشه از يه ماژول ديگه استفاده كنم؟

كه بتونم براي هر روز يه عكس تعريف كنم و بعدش هم بتونم با كليك كردن روش تصوير بزرگش رو ببينم؟

اينجور ماژولي وجود نداره؟

درست میفرمایید

افزونه هایی هستند که مثلا هفت تا تصویر با هفت تا لینک بهش میدید هر روز هفته یکی از اونها رو نمایش میده ( مثلا برای نمایش ذکر روز کاربرد داره )

همچنین برای ماه هم وجود داره .

تصاویر شما چند تاست ؟

افزونه simple image galery رو بررسی کردید که نیازتون رو حل می کنه یا خیر ؟

با تشکر از جوابتون

بله این افزونه را نصب کردم و از این لینک سعی کردم که کمک بگیرم:

http://docs.joomlafarsi.com/index.php/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4:%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86_SIGE

منتها این قسمتی که میگه

"تگ فراخوانی پلاگین و تصاویر به شرح زیر است :

{gallery}folder{/gallery}

"

نمیدوم کجا باید این فراخوانی انجام بشه و چجوری ممکنه راهنمایی کنین؟

با تشکر

همچنین میتونید به صورت دستی از html دستی استفاده کنید

اون رو هم نگاه میکنم بهتون خبر میدم دوست عزیز

سلام دوست عزیز

در مورد ماژول عکس تصادفی باید بگم کار این ماژول نمایش تصادفی عکس هست در محلی که ماژول رو قرار دادید و الزاما همه ماژولهای نمایش تصادفی با کلیک بر روی اون امکان نمایش همون عکس رو ندارن. واسه همین معمولا لینک کلی رو میذارن روی یک صفحه که گالری رو نمایش میده. اما هستند مازولهایی که کاملتر هستند و خود بخود با انتخاب عکس لینک اون عکس رو هم برای کلیک قرار میدن. براحتی میتونید توی جوملا جهانی بگردید و افزونه ای که popular هست رو نصب کنید.

اما همین افزونه ای رو هم که دارید به راحتی میتونید با دست کاری توی کدهاش کینک کلیک رو همون لینک تصادفی بذاره(خیلی هم سخت نیست یک خط باید اضافه بشه)

در مورد پلاگین simple_image هم بگم این پلاگین برای درج عکس و گالری عکس در مطالب بکار میره و اون کدی رو که گفتید میتونید توی متن مطالب استفاده کنید تا عکسها نمایش بده(لینک های مشخص نه تصادفی) اگه بخواید از اون استفاده کنید میتونید یک مطلب جدید بشازید و اون رو داخلش استفاده کنید و لینک بدید به اون مطلب تا گالری شما نمایش بده و با کلیک روی هر عکس اون رو بزرگ کنه

سلام

با راهنمايي يكي از دوستان از ماژول Image of the Day استفاده كردم

منتها نميدونم چرا مسير فولدرش رو هر چي ميزنم اين پيامو ميده كه درست انتخاب نشده:No Image, check that the image folder path is correct!

ببينين من عكسها رو توي اين مسير گذاشتم:

/images/banners/Picture

خسته نباشيد به همگي

خبري نشد؟

كسي تاحالا اين ماژول رو تست نكرده؟

دوست عزیز چک بفرمایید ممکنه آدرس رو اشتباه وارد میکنید. آدرس کامل و آدرس نسبی رو چک کنید

من متوجه نشدم چرا شما یهو افزونه عوض کردید وقتی افزونه های قبلی به خوبی کار میکردند

آخه هدف من اين بود كه

اولا :براي هر روز بتونم يه عكس تعريف كنم كه خودم روزانه دستي نرم عوضش كنم

دوما:روي عكس كه كليك ميكنيم تصوير بزرگشو نشون بده

شما بگين از چه افزونه اي استفاده كنم من همون كارو ميكنم اما خواهشا زود

در ضمن باور كنين اسامي فولدرها رو درست وارد كردم

من از اين افزونه در حال حاضر استفاده كردم

http://www.jjtc.eu/extensions/modules/image-of-the-day

پیشنهاد می کنم انقدر از این ماژول به اون ماژول کوچ نکنید و ترجیحا سعی در برطرف نمودن مشکل هر چند با نوشتن چند خط کد اضافه نمایید

چون هر کدام از دوستان سلیقه خاصی دارند و این باعث سر در گم شدن شما خواهد شد

موفق و پایدار باشید

لطفا ماژولتون رو برای بنده ارسال نمایید ( از طریق ایمیل )

متشکرم

نه منظورم این بود که همون فایل که دانلود و نصب کردید رو برام از طریق ایمیل ارسال کنید

من چک کردم - خودم هم موفق نشدم عکس رو لود کنم

تو خود سایتش این توضیحات رو داده بود

این ماژول یک تصویر جدید در هر روز، هفته، ماه، سال و یا همان یک بار در هفته است.

محتوا باید در یک ساختار پوشه و نام خاص در یک راه خاص است.

بازآوری - از پوشه تصویر:

نوع روزانه - روز / {ماه، 1 تا 12} / {تعداد روز های 1 تا 31} {تصویر}

هفتگی - هفته / {هفته شماره 1 تا 52} {نوع تصویر}.

ماهانه - ماه / {ماه شماره 1 تا 12} {نوع تصویر.}

سالانه - سال / {سال، به عنوان مثال 2011} {نوع تصویر}

هفتگی تکرار - weekly_repeat / {روز، به عنوان مثال دوشنبه} {نوع تصویر}

بنابراین یک آدرس برای یک تصویر روز به این صورت است http://yourdomain.tld/media/mod_image_of_the_day/day/11/13.jpg

حالا چک می کنم خبر میدم

دوستان عزیز هم اگر موفق شدند خبر بدهند تا مشکل ایشون حل بشه

اینم لینکش

سلام بچه ها

يه سوال داشتم

يعني واقعا تا حالا يه ماژول عكس كه روزانه بشه عكس براش تعريف كرد و اينكه بشه با كليك روش تصوير بزرگترشو ديد باهاش برخورد نداشتين يا من منظورمو درست نرسوندم

آخه اينهمه ماژولها با كاركردهاي پيچيده وجود داره اينكه يه چيز ساده بايد باشه

شماها اينطور فكر نميكنين؟

سلام بچه ها

يه سوال داشتم

يعني واقعا تا حالا يه ماژول عكس كه روزانه بشه عكس براش تعريف كرد و اينكه بشه با كليك روش تصوير بزرگترشو ديد باهاش برخورد نداشتين يا من منظورمو درست نرسوندم

آخه اينهمه ماژولها با كاركردهاي پيچيده وجود داره اينكه يه چيز ساده بايد باشه

شماها اينطور فكر نميكنين؟

با سلام

نه اینکه تابحال برخورد نداشته باشیم.نه برخورد داشتیم. خیلی هم برخورد داشتیم. ( فکر کنم هیچ کسی تو ایران به اندازه ی من تو بحث افزونه ها و بررسی اونها نبوده ولی خب اینقدر که حالات زیاده؛ اینقدر که اسامی متنوع و جور وا جور هست، اصلا اسمی به خاطر آدم نمیمونه.تصور کنین چطور میشه اسم چندین هزار افزونه و قالب رو حفظ کنی!!!)

اگر دمویی (نمونه ای)روی سایت جوملایی دارید ؛ بدید تا همون رو بهتون لینک بدم و معرفی کنم.

موفق باشید و سربلند

یا حق

آقا حجت عزیز این افزونه image of the day کارش همینه که ایشون لازم دارند

اما من با تنظیماتش هرچی سر و کله زدم موفق نشدم

شما یه نگاهی بهش بنداز

تو مسیر آدرس دهی ما اشتباهی داریم که اگر رفع بشه فکر می کنم مشکل حل بشه

من خودم الان هر روز به صورت دستی از html سفارشی برای اینکار استفاده می کنم که اگر این درست بشه راحت میشم

خودم هم پیگیر میشم اگر بع نتیجه رسیدم خبر میدم

یه راه دیگه ای هم پیدا کردم

دارم روش کار می کنم

اگر جواب داد حتما اطلاع میدم

موفق باشید

سلام دوستان

خانم آزاده من خدمتتون سه تا ماژول معرفی کردم که امیدوارم چک کرده باشید.لازمه قبل از هرچیز یه توضیح راجع به ماژول image of the day که دوست عزیزمون کمیل به شما معرفی کردن عرض کنم که این ماژول دقیقا کارش همینه که بصور راندم عکسی رو در تاریخ های معین نمایش میده اما کار شما رو حل نمیکنه. از اونجایی که مشکلتون رو فرمودید و من متوجه شدم باشید باید یگم این ماژول هم مثل تصویر تصادفی خود جوملا که قبلا ازش استفاده کردید عمل میکنه که مسکل لینکش رو بهتون قبلا گفتم.

از بین اون سه ماژولی که معرفی کردم بهتون ماژول اول رو من خودم قبلا باهاش کار کردم و عالی عمل میکنه در عین حالی که بسیار سبک و بهینه هست. حتی دیروز قبل از اینکه بخوام بهتون معرفی کنم مجدد تستش کردم هم راندمش درسته هم لینکش به همون عکسه که بصورت لایت باکس بزرگش رو نمایش میده اما واسه جوملا 1.5 هست.

اگر شما جوملا 2.5 دارید و واسه اون میخواید که گویا اینجوریه دو ماژول دیگه رو معرفی کردم که یکی از اونا دیروز لینکش در جوملا جهانی خراب بود اما اگه بتونی پیدا کنی کار شما رو حل میکنه و ماژول سوم هم که توی جوملا جهانی میتونید دانلود کنی

موفق و پیروز باشید

از همكاري همتون ممنونم

تست كردم و از سه تا ماژولي كه معرفي كردين :

ماژول اول:

http://forums.parsjoom.ir/thread-882.html

ماژول دوم:

http://extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images/rotators/images-rotators/18198?qh=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

ماژول سوم:

http://extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images/rotators/images-rotators/18753?qh=YToyMTp7aTowO3M6NjoicmFuZG9tIjtpOjE7czo5OiJyYW5kb21pemUiO2k6MjtzOjEwOiJyYW5kb21pemVkIjtpOjM7czo3OiIncmFuZG9tIjtpOjQ7czoxMDoicmFuZG9taXplcyI7aTo1O3M6MTA6InJhbmRvbW5lc3MiO2k6NjtzOjEwOiJyYW5kb21pemVyIjtpOjc7czoxMToicmFuZG9taXppbmciO2k6ODtzOjU6ImltYWdlIjtpOjk7czo2OiJpbWFnZXMiO2k6MTA7czo4OiInaW1hZ2UnLCI7aToxMTtzOjc6ImltYWdlJ3MiO2k6MTI7czo2OiInaW1hZ2UiO2k6MTM7czo2OiJpbWFnZSciO2k6MTQ7czo3OiJpbWFnaW5nIjtpOjE1O3M6NzoiaW1hZ2VzJyI7aToxNjtzOjY6ImltYWdlZCI7aToxNztzOjg6IidpbWFnZXMnIjtpOjE4O3M6NzoiJ2ltYWdlcyI7aToxOTtzOjc6IidpbWFnZSciO2k6MjA7czoxMjoicmFuZG9tIGltYWdlIjt9

نتيجه اين شد:

ماژول اولي كه آقاي bestboy زحمت كشيده بودند و معرفي كرده بودند براي من كه از نسخه 2.5 استفاده ميكنم متاسفانه قابل استفاده نبود

ماژول سوم براي مرورگر IE تصوير بزرگشو نشون ميده و براي فاير فاكس درست نمايش نميده

ماژول دوم هم نشد كه دانلودش كنم

حالا چكار كنم؟

ماژول سوم :ماژول RIE - Random Image Extended اگه براي فاير فاكس ، وقتي روش كليك ميكنيم تصوير بزرگش نشون داده بشه(كه در حال حاضر سياه رنگ نشون داده ميشه .اما تصوير كوچيكش رو درست نشون ميده) ديگه قضيه حله

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری