pasar

پاک کردن پوشه page در کش

4 پست در این موضوع

با سلام

من داخل کش جوملام هی یه فایل به اسم page ساخته میشه

در داخل هاست هم در پوشه کش ، page به صورت یک پوشه هست که 4 تا فایل داره.

از کجا باید به طور دائمی پاکش کنم؟

قبلا این مشکل نبود

مرسی دوستان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز

به احتمال زیاد این فایل که در cache شما ایجاد میشه مرتبط با یکی از افزونه هاتون هست

به عنوان مثال عرض می کنم خدمتتون قالبهای shaper عموما یک پیج فایل cache ایجاد می کنند یا افزونه ویجی کیت

موفق باشید

مرسی دوست عزیز

از کجا میتونم بفهمم برای چه افزونه ایی هست؟

ممنونم

این مشکل رو من هم دارم توی قسمت کش جوملا یه فایل درست شده به اسم page که هر چی پاک میکنم تا صفحه سایت باز میشه این حجمش اضاف میشه هر چند تا که باز بشه این حجمش بالاتر میره. اوایل اینجوری نبود فقط میجت کیت توی کش سیستم بود الان این اضافه شد و هر باز هم که تغییری توی سایت ایجاد میکنم باید برم از اول این کش رو خالی کنم تا سایت رفرش بشه. داخل فولدر کش رو هم که نگاه کردم دیدم یه صفحه php هست که توش کدهای صفحه اول سایت هست اسم یکی از فایل ها

f63e0d7c50c54ce99c99bfd30700a5a4-cache-page-93db83fb1ac6a052999139f834f9d2b3.php

این هست و تا جاییکه بود افزونه هامو چک کردم و مشکل رو نفهمیدم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری