9 پست در این موضوع

میخوایم از یه شرکت به نام جومی

www.joomi.ir

یه قالب بخرم. روال شرکت اینه که یه لایسنس داره که باید اون رو بده تا قالب فعال بشه. اینجور قالبها ماجراش چی هست و آیا با مشکل بر نمیخورم؟ خرید این قالبهای لایسنس دار که بعد اگر خواستی روی یه سایت دیگه بزنی دوباره باید ازشون لایسنس بگیری مشکل نداره و یا درست هست؟

قالبهاش خوب هستند و تمیز و شیک هست. مخصوصا فونتها و به نظر خودم ارزشش رو داره

آیا شرکتهای دیگه میشناسید به همین تمیزی قالب ارائه بدن؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

لايسنس اين قالب هاي فقط روي يك دامنه ست مي شه و شما نمكي تونيد تو يك سايت ديگه از اون استفاده كنيد

دوست عزیز به نظر من با توجه به اینکه ممکن است سلیقه شما به مرور زمان تغییر کند پیشنهاد من قالب رایگان است

شما دمو بدید من اگه داشتم خدمتتان تقدیم می کنم

ارسال شده در (ویرایش شده)

میخوایم از یه شرکت به نام جومی

www.joomi.ir

یه قالب بخرم. روال شرکت اینه که یه لایسنس داره که باید اون رو بده تا قالب فعال بشه. اینجور قالبها ماجراش چی هست و آیا با مشکل بر نمیخورم؟ خرید این قالبهای لایسنس دار که بعد اگر خواستی روی یه سایت دیگه بزنی دوباره باید ازشون لایسنس بگیری مشکل نداره و یا درست هست؟

قالبهاش خوب هستند و تمیز و شیک هست. مخصوصا فونتها و به نظر خودم ارزشش رو داره

آیا شرکتهای دیگه میشناسید به همین تمیزی قالب ارائه بدن؟

قالب های لایسنس دار تنها برای این موضوع می باشند که دیگر شرکت ها استفاده تجاری از این قالب ها نکنند. از طرفی هم شرکت جومی برای اضافه کردن دامنه به قالب خریداری شده مبلغ ناچیزی از شما درخواست میکند. و در زمینه سورس فایل های کد شده نیز به سورس هر فایلی که احتیاج داشته باشید در اختیار شما قرار خواهد داد.

این روال بسیاری از شرکت های بین المللی تولید محصولات وب می باشد و هیچ مشکلی پیش خواهد آمد.

لايسنس اين قالب هاي فقط روي يك دامنه ست مي شه و شما نمكي تونيد تو يك سايت ديگه از اون استفاده كنيد

شرکت جومی برای اضافه کردن لایسنس دامنه جدید به قالب مبلغ ناچیزی از مشتریان دریافت می کند. و کدینگ قالب صرفا برای عدم استفاده تجاری از قالب می باشد.

ویرایش شده در توسط m.riyahi

نه مشکلی براتون پیش نمیاد،

این سایت رو هم ببینید

در یک نگاه کلی

مشکلات سایت معرفی شده توسط شما:

۱- شباهت خیلی بیش از اندازه به سایت شرک cmsfarsi.net می باشد که شواهد نشان میدهد سایت cmsfarsi.net تاسیسش بسیار قدیمی تر از این سایت بوده و اینگونه تقلید از یک سایت تولید قالب بعیده.

۲-سایت پی سی تمپلیت نسخه نمایشی قالب های فارسی شده خود را ارائه نمیدهد و نسخه نمایشی اصلی و انگلیسی قالب را نشان میدهد که از نقات ضعف این شرکت محسوب می شود.

دوستان عزیز این بحث داره به مباحث تجاری و تبلیغی تبدیل میشه.... لطفا رعایت کنید .

در مورد سایتی که توسط جناب اهورا ذکر شده و در قالب های رایگان ارائه شده لینک سایت های ارائه دهنده قالب های نال رایگان دیده میشه ....پس میشه گفت احتمالا این سایت قالب های نال رو تهیه کرده و فارسی میکنه و کد میکنه و میفروشه ....

ولی سایتی که فرزاد معرفی کرده قالب های اصلی رو از سایت طراح تهیه به خریداران ارائه میکنه....

ارائه دمو فارسی در حالی که دمو اصلی وجود داره ضروری نیست . مورد اصلی کیفیت و مطمعن بودن قالبهاست .

ارسال شده در (ویرایش شده)

بحث تبلیغاتی ممنوع

ویرایش شده در توسط saber

تاپیک به دلیل خارج شدن از مسیر سوال و رفتن به مسیر تبلیغات قفل شد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری