amird

وارد نشدن با یوسر و پس قبلی در لوکال هاست

10 پست در این موضوع

دوستان سلام

من روی لوکال یک جوملای 1.5.25 نصب کردم. و یه مقداری باهاش کار کردم ولی یک سری که رفرش کردم و خواستم از اول وارد پنل مدیریت بشم دیگه وارد نشد و همش می گه یوزر و پس با هم تطابق ندارند. یعنی کلاً هیچ کدوم از یوزرهایی که الان در سایت هم هستند اجازه ورود ندارند و همین پیغام رو دریافت می کنند!!! از توی phpmyadmin هم پسورد رو عوض کردم و با md5 هم ذخیره کردم ولی بازم جواب نداد! فقط یکبار از اول نصب کردم مشکل حل شد که توی جوملای جدیدی هم که نصب کردم با این مشکل به وجود اومد لطفاً راهنمایی کنید.

با سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

به دیتابیس برو و مقدار password ادمین سایت 8d0d7bd5bdedb494057128da21824503:36ghsATyqtxUph6I9uFOMLJZYuEmnlIe بزار و سیو کن بعد در جومیلا بده 123456 و برو تو . اگه حل نشد بگو

با تشکر بای

متشکر ولی نشد. کلاً هیچ کدوم از یوزرها نمی تونن وارد بشن!!!

درود

عزیز

خبو یک کار دیگه م می شه کنید اونم اینه که TeamViewer 7 رو نصب کنید ای دی و پسورد پ.خ کنید تا ی دید خودم بزنم ببینم چه کار کردی چه خبره

شاید اینطوری حل شه

چون تمامی راهنمایی های دوستان ی حدس بود که نشد

بدرود

اگخ آخرین بک آپ رو داری اجرا کن و دوباره کار هات رو از اول انجام بده

اگخ آخرین بک آپ رو داری اجرا کن و دوباره کار هات رو از اول انجام بده

کار زیادری توش نکردم می تونم توی چند دقیقه از اول بیارمش بالا. مسئله اینجاست که می خوام ببینم اصلاً برای چی داره همچین اتفاقی می افته

ارسال شده در (ویرایش شده)

به نظرم هم مشکل از جایی شروع شد که من پنل مدیریت رو ول کرده بودم بعد از چند ساعت که اومدم به جای اینکه روی یکی از دکمه های خود پنل بزنم مستقیم صفحه رو رفرش کردم تا از اول لاگین کنم که دیگه لاگین نشد.

البته اصولاً نباید ربطی داشته باشه.

ویرایش شده در توسط amird

با این اوصافی که میگید(اگه درست عمل شده باشه):

شاید پلاگین ورودت فعال نباشه یا مرورگر یا سیستمت مشکل داشته باشه.

ممنون از پاسخگویی

پلاگین ورود که فعاله ربطی به بروسر هم نباید داشته باشه چون با دو نوع مختلف دارم تست می کنم. ولی مشکل سیستم رو نمی دونم!!!!!

واقعاً مشکل بیخودی هست!

با سلام

منم احتمال میدم که مشکل از سیستم باشه.

درواقع این هم از اون هزاران مشکل بیخودیه که آدم وقتی درحال کار با سیستم هست، بهش برمیخوره درحالی که با هیچ یک از اصول عقلی و غیرعقلی جور نمیاد!!!

چون به غیر موارد بالا، دلیل دیگه ای نمیتونه داشته باشه!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری