Mrt_Azm

حذف نام سازنده و لینک اون از کامپوننت

6 پست در این موضوع

سلام

یه کامپوننت خارجی دارم که بعد از خروجی اسم سازنده به همراه لینک سایتشو نشون میده چطوری میتونم اسم و لینکشو حذف کنم ؟

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

سلام دوست عزیز

بهترین روش اینه که با استفاده از برنامه ++notepad از منو گزینه search in files رو انتخاب کنید ( یا کلید های ctrl+shift+f )

نامی که نمایش داده میشه رو در داخل فایل های ساییتون جستجو کنید

نتیجه ی حاصل را یا پاک نموده یا غیر فعال نمایید و یا با عبارت مورد نظرتان جایگزین نمایید

ممنونم دوست عزیز اما مشکل اینجاست تعداد فایلهای کامپوننت من حدود 100 فایل هست

مطلب دوم من از این کامپوننت تو سایتم استفاده کردم چطوری نسخه ویرایش شده رو نصب کنم که اطلاعات وارد شده من حذف نشن ؟ یا اگه نمیشه کلا چطوری جایگزین کنم ؟

با همون notpade++ جستجو کنید پیدا میکنه جاش رو هم پیدا کردید میتونید توی همون کامپوننتی که نصب کردید روی سایتتون به مسیرش برید و تغییر بدید

البته شما نگفتید کامپوننتتون چی هستش بعضی کامپوننتها حذف کردن به این راحتیها هم نیست از ترفندهای مختلفی برای گذاشتن کپی رایت استفاده میکنن

همونطور که دوست عزیزمون آقا صابر عنوان کردند بعضی از کامپوننت ها راه و روشش یک مقداری متفاوت و سخت تر هستش

در کل تمامی کامپوننت هاتون داخل یک پوشه هست دیگه

تو مسیر جستجو اون مسیر رو بدهید

موفق باشید

در خصوص نصب مجدد افزونه هم در بعضی موارد امکان پرش اطلاعات وجود داره

مثلا خودم یکبار تو افزونه فوکا گالری پس از نصب مجدد تمام اطلاعات اون قسمتم پرید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری