joom

فشرده سازی سی اس اس یا فشرده نسازی سی اس اس؟**

6 پست در این موضوع

با سلام

فشرده سازی فایل هایی سی اس اس برای سئو مفید هست یا خیر؟

برای سرعت بار گذاری مفید است یا خیر؟

ممنون میشم کمک کنید *تشکر*

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

بله یکی از بحث هایی که در سئو مطرح می باشد سرعت است یعنی سرعت لود صفحات پایین باشد.

با استفاده از این روش حجم فایل های css کاهش یافته و بر سرعت لود سایت تاثیر دارد. که این عامل یکی از عوامل مهم در سئو می باشد

یعنی فشرده کنم بهتر هست؟

دوستان دیگه هم با همین کار مواق هستند؟

ممنون

فشرده سازی ایده جالبیه و سرعت لود صفحات رو کم تره می کنه ، ولی احتمال خیلی کم وجود دارد که این فشرده سازی مشکل ساز نیز بشه ....

من تو سایت خودم از فشرده سازی استفاده می کنم و مشکلی هم تا الان پیدا نکردم. (فشرده کردن یعنی نادیده گرفتن برخی از ویژگی ها)

فشرده سازی ایده جالبیه و سرعت لود صفحات رو کم تره می کنه ، ولی احتمال خیلی کم وجود دارد که این فشرده سازی مشکل ساز نیز بشه ....

من تو سایت خودم از فشرده سازی استفاده می کنم و مشکلی هم تا الان پیدا نکردم. (فشرده کردن یعنی نادیده گرفتن برخی از ویژگی ها)

سلام آقا رضا

منظورتون چه ویژگی هایی هست؟ سودش بیشتره یا ضررش؟

بنده در حالت کلی عرض کردم .....

فشرده سازی یعنی نادیده گرفتن برخی از حالات ، ویژگی ها ( که می تونه شامل قسمت غیر فعال برنامه یا قسمت های دیگه باشه ....) . بسته به متد فشرده سازی اکان بروز خطا جود داره

بفرض در فشرده سازی jvavsctript بعد از فشرده امکان داره در لود برخی توابع (فراخوانی) دوچار مشل بشیم .

بفرض در فشرده سازی CSS بعد از فشرده سازی امکان داره در لود استایل و خصوصیتها یکی از پارامترها از بین رفته باشه

ولی این بگم که امکان خطا در فشرده سازی کمه و خصلت خوبش سرتر از خصلت بدشه...

و ...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری