ahmadreeza

اضافه کردن فیلد های سرتیتر و زیر تیتر برای سایت خبری جوملایی

15 پست در این موضوع

سلام اگر که بخواهیم در قسمت ایجاد مطلب که دارای دو فیلد تنه اصلی مطلب و تیتر مطلب میباشد دو فیلد بصورت اضافه ایجاد نماییم که مثلا در یکی بتوانیم سرتیتر را بنویسیم دوستان چه راهی را پیشنهاد میدهید؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

سلام دوست عزیز اگر منظوزتون رو درست متوجه شده باشم این باید در قالب شما طراحی شده باشه موفق باشید

دوستان خواهشا این مورد رو توضیح بدید...

میدونم که باید تو هسته دست برد اما خوب باید چی کار کرد؟

واقعا برای من هم اینکار سوال هست...؟

الآن که komail عزیز گفت متوجه شدم من فکر کردم قسمت نمایش رو میگید قسمت مدیریت که مربوط به دستکاری جوملا هست

حالا آخرش باید چیکار کنم؟

جوملا رو دستکاری کنم؟

کجاش باید دستکاری بشه؟

شما میتونی یه پلاگین بنویسی و ربطش بدی به متون جوملا . من قبلا برا یه سایتی با چند نفر این کارو کرده بودیم اما دسترسی ندارم بهش . ولی در کل کار زیاد سختی نیست. برا ما رو تیتر و سوتیتر میداد. مثه سایتای خبری معروف

با سلام...

طبق معمول همیشه میگم؛ تا وقتی آرشیو عظیم افزونه های جوملا با بیش از چندین هزار افزونه ی رایگان وجود داره، اصلا نیازی نیست که طراح سایتی، حتی یک کد دستی هم به خود جوملا و افزونه هاش استفاده کنه!!!!

بهترین و ساده کار رو آدم باید همیشه انجام بده!!

تا جایی که یادمه یکی از هموطنان عزیز دقیقا همچین افزونه ای رو نوشته و در جوملای جهانی هم منتشر کرده بود. اما اسم سایت و شرکتش یادم نمیاد. سرچ میکنم.یادم اومد حتما در اینجا قرار میدم...

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

دوست عزیز یــــــــــــــــــافتم....بالاخره یافتم!!

:a2d3:

البته به مدد کش چندماهه ی موزیلام.... :4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6:

بفرمایید عزیزدل کاری بسیار خوبی این این شرکت ایرانی انجام داده.

دمو:

http://www.asianetpardaz.com/demo/index.php/style-2-vertical-2

دانلود:

http://www.asianetpardaz.com/joomla-news-module

موفق باشید وسربلند

یا حق

سلام

اگه درست متوجه درخواستتون شده باشم، مي تونين از افزونه FieldsAttach استفاده كنين. هر تعداد فيلد سفارشي كه بخواين مي تونين به مطالبتون اضافه كنين.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری