lived

مزایا استفاده از k2 ؟؟؟

10 پست در این موضوع

با سلام خدمت شما کاربران انجمن

میخواستم بدونم مزایای استفاده از کامپوننت k2 چیه ؟؟؟

استفاده کنیم یا نکنیم ؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام...

لزومی در استفاده یا عدم استفاده ی اون وجود نداره.

در بحث استفاده از افوزنه ها، کاربران با توجه به کاری که مدنظرشون هست، انتخاب میکنند که افزونه های مختلف رو و بعد نصب و استفاده میکنند.

شما ببنید در سایتتون به چه چیزی نیاز دارید!؟ دسترسی وسیعی به کاربران، حجم انبوهی از مطالب دارید!؟ و....

کاتو یک سیستم فوق العاده ای هست که کلی از کارها و انتظارات شما روبرآورده میکنه و خودش به تنهایی بیش از چندین و چند کامپوننت هست!!!( خودش کامپوننت محتواست، کامپوننت مدیریت دانلود هست، کامپوننت تگ هست، کامپوننت نظردهی هست ، امپوننت گالری هست، کامپوننت کاتالوگ هست و....)

به نظرم از ملزومات هر سایته!!چون چیزی نیست که مدیرسایت نیاز داشته باشه و اون نداشته باشه!!!

موفق باشید و سربنلد

یا حق

ممنون از راهنمایی شما حجت جان

پس توصیه میشه از این کامپوننت استفاده بشه

آقا حجت فرمودند

شما با توجه به نیازتون کامپوننت ها و ماژول ها را انتخاب می کنید

اما به نظر من کامپوننت کا2 یک افزونه ای است که دلایل زیادی برا وجودش وجود داره تا عدم وجودش

افزونه ای کاربردی و بسیار به درد بخور

اما تصمیم آخر با شما و نوع وب سایتی که می خواهید داشته باشید

مثلا برای یک فروشگاه اینترنتی چندان نیاز نیست اما بهتره باشه

در تکمیل صحبت دوستان بگم که مثلاً من میگم استفاده نکن چون بعدش که میخوای ماژول جدیدی اضافه کنی میبینی که از سیستم بخش و مجموعه کاتو استفاده نمیکنه و فقط از سیستم جوملا مطالب رو میاره یا مثلاً من با بدبختی تونستم مطالب کاتو رو توی صفحه اصلی قرار بدم. :auau:پس نتیجه اینکه به درد هر کاری نمیخوره. البته ممکنه شما مشکلات من رو نداشته باشید:fight1:

نظر من اینه که حتما ازش استفاده کنید اگر با حجم زیادی از مطالب و اطلاعات دست و پنجه می زنید

خود من یک پورتال برای یک جا راه اندازی کردم بعد از شش ماه مجبور شدم از نو و با استفاده از کا2 راه اندازی مجدد کنم تا مشکلات حل بشه

با توجه به پلاگین ها و ماژول هایی که در کنارش نصب میشه امکانات خوبی برای مدیریت سایت به شما میده

موفق باشید

دوستان ممنون از ایجاد این تایپیک !

بحث کی 2 همیشه برای من جذاب بوده است !

هر چند خودم زیاد از این افزونه استفاده نکرده ام ! ولی همیشه دنبال فرصت برای استفاده از این افزونه بوده ام !

مشکلی برایم پیش آمده است ،خواستم تایپیک جدیدی بزنم ، اما دیدم بحث K2 است گفتم بزار همینجا بگویم ، تا اگر دوستان دیگری هم مشکلی شبیه من داشتند یا اینکه کلا درباره k2 مشکل داشتند تو چندین تایپیک دنبال حل مشکل نگردند !

مدتی پیش کاری به من محول شد ! که در ظاهر کمی سخت است ، اما به نظر خودم با K2 احتمالا مشکلم باید حل شود !

از شما اساتید نظر می خواهم !

من می خواهم کاربر بعد از ورود به پروفایل کاربری خود در سایت اطلاعات زیر را پر کند !

مثلا روی منوی ثبت اطلاعات کلیک کند و اطلاعات زیر را پر کند

بیوگرافی هیات : مثل :

نام رئیس : ------------- نام دبیر : ............... و....

بعد معرفی کمیته ها :

1 - پیشکسوتان : ................ فنی :.................

بعد باید بیو گرافی رئیس هیات ها حوزه و شهرستان ها :

که اینها هم فیلدهای متنوعی دارند !

نکته : مثلا در بخش معرفی کمیته های پیشکسوتان کاربر ممکن است چندین نفر را معرفی کند

کمیته فنی ممکن است باز هم چندین نفر را معرفی کند ،

که تعداد هم منظم نیست !

آیا با K2 می شود چنین کاری کرد !

البته بعد ازآن اطلاعات را باید همه کاربران عادی هم ببینند !

دیگر مدیر نیاز به تایید مطالب هم نداشته باشد !

و...

البته ادمین هم می خواهد یا شاید بخواهد بعدها یک گزارش اکسل یا pdf یا هر نوع دیگر از اطلاعات هر هیات بگیرد !

آیا با K2 می شود چنین کاری کرد ؟

اگر آره لطفا راهنمائی کنید !

اگر نه به نظر شما از چه سیستمی استفاده کنم !؟

راستش من در حال راه اندازی وب سایتی هستم که فعلا مطالب زیادی نداره اما به تدریج با انبوهی از مطالب مواجه میشم مدیریت این وب سایت دست خودمه و مشکلی از بابت سختی کار نیست

من این کامپوننت رو نصب کردم در نگاه اول امکاناتش به نظرم خیلی جالب و مفید بود و این ماژول انصافا به همراه خودش کلی امکانات میاره که اگر واقعا علم استفاده از این ماژول رو داشته باشیم با همین یه ماژول یه سایت رو به صورت کامل راه میندازیم

البته بعد از کار کردن سطحی با این ماژول فعلا اون رو کنار گذاشتم اما در نهایت در قسمتهایی از سایت ازش استفاده میکنم چون امکاناتی توش هست که توی هر مازولی برای جوملا نیست

با تجریه اندکی که دارم، شدیدا توصیه می کنم از K2 برای مدیریت محتوای جوملا استفاده کنید.

ولی قبلش حتما روی ماژول ها و پلاگین هاش مطالعه کنید. چون بعضی از ماژول های معمولی جوملا با K2 سازگار نیستد (عدم لود کردن محتوای K2)

ولی بسیاری از افزونه ها از K2 پشتیبانی می کنند و بعضی از اون ها رو که خیلی کاربردی و مهم هستند رو می تونید با هزینه بسیار پایین از وب*سایت خودش خریداری کنید.

سیستم TAG عالی داره و دسته بندی مطالب بی نظیره

می تونید گروه های کاربری مختلف ایجاد کنید و کاربران رو به با استفاده از همین گروه های کاربری به مجموعه های خاص اختصاص بدید (بدون دردسر)

امکان فیلتر کردن مجموعه های براساس فیلدهایی که تعریف می کنید وجود داره (برای هر مجموعه یه گروه فیلد و در هر گروه فیلد چندین نوع فیلد مختلف)

و بسیاری از امکانات دیگه که شاید هنوز نمی دونم....:ad54ad:

مدتی پیش کاری به من محول شد ! که در ظاهر کمی سخت است ، اما به نظر خودم با K2 احتمالا مشکلم باید حل شود !

از شما اساتید نظر می خواهم !

من می خواهم کاربر بعد از ورود به پروفایل کاربری خود در سایت اطلاعات زیر را پر کند !

مثلا روی منوی ثبت اطلاعات کلیک کند و اطلاعات زیر را پر کند

بیوگرافی هیات : مثل :

نام رئیس : ------------- نام دبیر : ............... و....

بعد معرفی کمیته ها :

1 - پیشکسوتان : ................ فنی :.................

بعد باید بیو گرافی رئیس هیات ها حوزه و شهرستان ها :

که اینها هم فیلدهای متنوعی دارند !

نکته : مثلا در بخش معرفی کمیته های پیشکسوتان کاربر ممکن است چندین نفر را معرفی کند

کمیته فنی ممکن است باز هم چندین نفر را معرفی کند ،

که تعداد هم منظم نیست !

آیا با K2 می شود چنین کاری کرد !

البته بعد ازآن اطلاعات را باید همه کاربران عادی هم ببینند !

دیگر مدیر نیاز به تایید مطالب هم نداشته باشد !

و...

البته ادمین هم می خواهد یا شاید بخواهد بعدها یک گزارش اکسل یا pdf یا هر نوع دیگر از اطلاعات هر هیات بگیرد !

آیا با K2 می شود چنین کاری کرد ؟

اگر آره لطفا راهنمائی کنید !

اگر نه به نظر شما از چه سیستمی استفاده کنم !؟

دوستان کسی نظری ندارد ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری