akbari

اتصال درگاه به فرم

12 پست در این موضوع

با سلام و عرض خسته نباشد!

بچه ها من می خوام یک فرم ساز رو به درگاه متصل کنم.

به طوری که وقتی کسی فرم رو پر کرد با زدن دکمه ارسال اطلاعات فرم ارسال و به مرحله پرداخت از طریق درگاه بره و درصورت پرداخت کد تراکنش و ترجییحا مبلغش هم در فرمی که پر کرده، درج بشه.

ابزارهایی که من دارم:

۱- تو پارس پال اکانت دارم

۲- RsForms.Pro رو هم دارم.

لطفا راهنمایی کنید!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون از راهنماییتون!

اما این راه کارها به کارم نیومد چو درگاه بانکی نیاز به مجوز داره!

اما پارس پال نیاز به مجوز نداره اگه راهنمایی کنید خیللللللللللللللی ممنونتون میشم!

ویرایش شده در توسط akbari

درگاه بانکی مجوز خاصی نمیخواد. از طریق بانکتون اقدام کنید من باب توضیح گفتم

پیرو صحبت دوست عزیزمون برای مثال بانک ملت شما یک فرم رو از سایت به پرداخت ملت دانلود میکنید و فرم رو بعد از اینکه پر کردید میرید به یکی از شعب بانک ملت برای احراز هویت و بعد از حدود 2 هفته با شما تماس میگیرن و اگر توی سایتتون چیزی برای فروش داشته باشید بهتون اطلاعات لازم رو میدن و یک تست میکنید و کار تمام است موفق باشید

احتمالا برای جمعه شب پلاگین را برای پرداخت پارس پال اماده کنم اگر خواستید می توانید تا ان موقع صبر کنید (فصل امتحانات دیگه !book]) ولی از نظر من پی لاین بهتره پارس پال هست

http://joomlaforum.ir/showthread.php/8599-***-پلاگین-اتصال-درگاه-بانکی-پی-لاین-payline-به-فرم-ساز-rsform?

دوستان من خودم برای یک سایت درگاه بانک ملت گرفتم ولی نمی دونم به شخص هم درگاه می دهند یا نه. یعنی بدون دفتر ، شرکت ...؟

از مهر ماه بیشتر بانکها دادن درگاه را مبتنی بر داشتن نماد اعتماد کردن. یعنی تا از سایت enamad.ir نماد و نداشته باشید به شما درگاه نمیدن. بنابراین بهتره اول مطمئن شید بعد بانک را انتخاب کنید.

سلام به همگی خسته نباشید

من میخاستم توی مطالب یه مطلب درست کنم مثل این عکسی که بهتون دادم . البته این یه ماژول بود که توش نوشته داشت

چه کار کنم . البته می دونم که باید جدول کشی کنم اما نمیدونم چجوری

http://uploadtak.com/images/q782_table.jpg

لطفا پاسخ بدید بدچوری گیرم . ممنون

سلام به همگی خسته نباشید

من میخاستم توی مطالب یه مطلب درست کنم مثل این عکسی که بهتون دادم . البته این یه ماژول بود که توش نوشته داشت

چه کار کنم . البته می دونم که باید جدول کشی کنم اما نمیدونم چجوری

http://uploadtak.com/images/q782_table.jpg

لطفا پاسخ بدید بدچوری گیرم . ممنون

دوست عزیز اینجا که جای این سوال نیست باید برای سوالتون تاپیک جدا باز کنید!!!

دوستان من خودم برای یک سایت درگاه بانک ملت گرفتم ولی نمی دونم به شخص هم درگاه می دهند یا نه. یعنی بدون دفتر ، شرکت ...؟

بله به شخص هم میدهند

از مهر ماه بیشتر بانکها دادن درگاه را مبتنی بر داشتن نماد اعتماد کردن. یعنی تا از سایت enamad.ir نماد و نداشته باشید به شما درگاه نمیدن. بنابراین بهتره اول مطمئن شید بعد بانک را انتخاب کنید.

در حال حاضر بانک ملت برای اشخاص حقیقی یک همچین اجباری نداره

با سلام مجدد:

از همه راهنمایی هاتون ممنونم بچه ها!

مرسی که حتی این بحث رو بررسی کردید!gift

شرمنده از دوستان . من این دو روز سعی کردم برای برنامه نویسی پلاگین برای پارس پال ولی به یک چند تا مشکل خوردم. (چون یکم پارامتر های درخواستی پارس پال زیاده و نیازه یک سری تغییرات در پلاگین کلی که برای این rsform نوشتم ایجاد بشه باز سعی می کنم نهایت نشد یک نسخه ی در حد متوسط منتشر می کنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری