mohammad2232

آموزش ایجاد لایسنس و کد برای فروش یا انتشار رایگان قالب

19 پست در این موضوع

سلام میخواستم منو راهنمایی کنید آیا سیستمی هست که من روی قالب یا افزونه ای که برای فروش قرار میدم لایسنس تعریف کنم و بتونم از توی سایتم مدیریتش کنم

اگر به صورت اتومات نیشت لطفا بفرمایید دستی چطور میتونم این کارو انجام بدم ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای ایجاد قفل و کد کردن از یونکیوب استفاده می کنند که نرم افزارش تجاریه

یعنی هیچ برنامه ای دیگه ای به صورت رایگان نیست ؟ تحت جوملا چطور؟ ممنون

تا اونجا که من در جریان هستم و اطلاع دارم برای کدهای پی اچ پی از یونکیوب استفاده می کنند

مهندس طالبی هم از همین نرم افزار استفاده می کنه

ولی برای جوملا هم ممکنه چیزی وجود داشته باشه

اگر موفق شدم چیزی پیدا کنم حتما اطلاع میدم

البته من یونکیوب 7 روزه تریال رو دارم اما بعید میدونم 7 روزش به درد بخوره

7روزه رو از سایته خودش دانلود کردید؟ فکر کنم با 7 روز هم کارم راه بیافته چند تا قالب بیشتر نیست که نظر شما چیه؟؟ ممنونم

به این لینک یه نگاه بنداز

برای هر کدوم یک نسخه رایگان تریال برای دانلود گذاشته

امیدوارم کارت راه بیفته محمد عزیز

ممنونم از پیگیریتون:25: . با عرض پوزش لینک رو یادتون رفته قرار بدید :dadad4:

در 99/99+0/01% حالات به مشکل میخوره لودرهاش!

در هر حال...

لودرهاش اینجا هستند :

http://www.ioncube.com/loaders.php

یا حق

ممنونم پس باید از چی استفاده کنم که رایگان هم باشه ؟ میشه لطفا راهنمایی کنید

درود

شما می خواهید تجاری بفروشید . و کسب درامد کنید اما حاضر به خرید این نرم افزار نیستید . درست هست گرون هست اما ارزش داره .

هیچ راهی به جزء نرم افزار نیست. تنها راهی که محصولات را با تضمین 100 درصد میشه کد کرد همین نرم افزار یا نرم افزار مشابه هست .

راههای دیگه ایی که رایگان باشند هم هستند که با چند دقیقه وقت و کمی دانش به راحتی میشود دیکد کرد .

نسخه های رایگان یا کرک شده نیز بدرد نمیخورند. فقط برای شما کد می کنند .

روال یونکیوب این هست هر 48 ساعت یکبار لودر هاش تعویض میشود. و این به این معنا هست که شما کد می کنید . و تا 48 ساعت اول همه چیز درست است اما بعد از اون همه چی خراب میشود . و خطا ظاهر میشود .

موفق پایدار

ممنونم دوست عزیز ولی من که نمیخوام از همین الآن یک تجارت راه اندازی کنم که اینقدر هزینه کنم و برام هم مهم نیست دی کد بشه یانه فقط این مهمه که به این راحتی که فایل رو کپی کنی روی یک هاسته دیگه و استفاده کنی نباشه همین که شما میفرمایید روش رایگان و با کمی وقت میشه دی کدش کرد رو لطف میکنید توضیح بدید خیلی ممنونم

درود

خوب میتونی از سایت هایی که کار نال هستند اسکریپت کد کردن را دانلود و نصب کنی .

روش دوم اینه که از فانکشن های base64 استفاده کنی .

روش سوم اینه که از نرم افزارهای کاملا رایگان استفاده کنید.

روش چهارم اینه که بعضی سایت ها هستند که فایل یا متن رو بهش میدی و بصورت کد شده تبدیل می کنند.

و در اخر بعضی سایت ها هم هستند که کد ها را میدید و بصورت فانکشن های base64 تبدیل می کنند.

البته همه این راه ها به راحتی شکسته میشوند.

و البته اجرا کردن همه این راه ها دردسرهای خاص خودشون رو داره .

فکر کنم اگر نرم افزار رایگان پیدا کنی دردسر کمتری داشته باشی .

موفق پایدار

بازم ممنون از جوابتون نمیخوام دنبال نال برم کد هم نمیخوام این نرم افزار رایگان که میفرمایید چیه ؟ من میخوام برای یک دامنه خاص کد کنه در ضمن این کد کردن هم مگه میشه باهاش برای دامنه لایسنس درست کرد چند تا سایت دیدم کد میکنند ؟ ممنون

نرم افزار ها رو نمیدونم . من خودم با یونکیوب قبلا کار کردم. ولی یادم قدیما چند تایی بود. از گوگل کمک بگیر که بهترین راهنما هست . شما با این کدها یا نرم افزار ها فقط میتونید فایل رو کد کنید. یا کپی رایت خودتون را درج کنید . برای قفل کردن روی دامنه یا ایجاد لاینسس فقط تنها راه حل یونکیوب می باشد.

موفق پایدار

آره خدایی اگه می خواهید کسب درامد کنید هزینه هم باید کنید دیگه

این نرم افزار یون کیوب که فرمودید، تحت دسکتاپ هست یا به صورت اینترنتی هستش؟

لطفا کمی بیشتر در این مورد توضیح بدید (بیشتر در مورد امکاناتی که به کاربر میده و نحوه خریدش)

با تشکر

لازم نیست که در موردش توضیح بیشتری بدید

چون کمی قیمتش بالاست

95 دلار

البته این قیمت، چیزی از قابلیت هاش کم نمیکنه

ببخشید از این برنامه میشه برای قفل سی دی برنامه و امثال این ها استفاده کرد.

سلام دوستان

یک مشکلی دارم، من قالب جوملا از کسی خریداری کرده ام حالا که سایت آماده شده و میخواهم سایت را از لوکال به هاست منتقل کنم متوجه شدم که برای این قالب لایسنس قرار داده اند و این لایسنس را برای لوکال هاست تولید کرده اند و نمیتوانم آن را جای دیگری استفاده کنم

وقتی این موضوع را با فروشنده قالب در میان گذاشتم به من گفت که ما از شما سوال کردیم این محصول را در کجا میخواهید نصب کنید و من گفته ام در لوکال و آنها برای localhost لایسنس تولید کرده اند

حالا این قالب را نمیتوانم روی دامنه و هاست اینترنت قرار دهم

فروشنده قالب میگوید برای تولید لایسنس اختصاصی برای دامنه جدید من، باید دوباره پول قالب را به او پرداخت کنم

خواهش میکنم راهنمایی کنید که چطور میتونم خودم این لایسنس را تغییر دهم و یا اصلا کاری کنم که لایسنس نیاز نداشته باشد و هر کجا که دوست داشتم از این قالب استفاده کنم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری