Komail

درخواست معرفی چند افزونه اونم فقط از نوع حرفه ایش

5 پست در این موضوع

سلام دوستان عزیز

چند تا افزونه لازم دارم . گفتم از تجربیات و راهنمایی های خوبتون استفاده کنم

پیشاپیش از همکاری و لطف و عنایتتون متشکرم

افزونه هایی که لازم دارم :

یک - افزونه مدیریت کتابخانه : به این صورت که اطلاعات کتاب ها وارد بشن و بعد قابلیت جستجو وجود داشته باشه ( اگر قابلیت امانت و عضویت و ... هم داشته باشه که نوره علی نوره )

دو - سامانه پرسش و پاسخ بسیار بسیار بسیار حرفه ای ( اگر امکانش باشه بشه براش تعریف کرد که یک پرسش و پاسخ عمومی باشه یا اختصاصی )

سه - صندوق آنلاین پشتیبانی ( به این صورت که اگر کاربر پشتیبان آنلاین بود که آنلاین ارتباط برقرار بشه و اگر آفلاین بود متن خبر گذاشته بشه و بعدا ببینه و جواب بده )

چهار - افزونه برای ارسال نظر در خصوص اخبار و مطالب سایت و همچنین امتیاز دادن به مطلب و داغ کردن یک موضوع )

پنج - افزوهه برای سیستم نوبت دهی و رزرو

شش - افزونه ای برای مدیریت یک آموزشگاه علمی ( به این صورت که افراد دانشجو در سیستم معرفی بشوند ، یکسری درس و استاد و ... هم به سیستم معرفی بشود . حالا افراد بتونند ثبت نام کنند و نمره هاشون رو ببینند و .... ) ( یه چیزی میخوام تو مایه های سیستم دانشگاه ) ( همجنین چیزی موجود هستش یا نه ) ؟؟؟؟

از لطفتون متشکرم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket
دو - سامانه پرسش و پاسخ بسیار بسیار بسیار حرفه ای ( اگر امکانش باشه بشه براش تعریف کرد که یک پرسش و پاسخ عمومی باشه یا اختصاصی )

سلام کمیل جان عزیز دل من یکی از افزونه ها رو برات معرفی میکنم بقیه بمونه برای دوستان

به نظر من کامپوننت Easy Discuss برای سیستم پرسش و پاسخ بسایر خوبه چون هم انعطاف نسبتا بالایی داره و هم اون چیز هایی که خاصتی رو برات عملی میکنه

یعنی می تونه بحث عمومی و خصوصی داشته باشه و ...

بعضی از ویژگی ها این افزونه رو برات از یه سایت دیگه گذاشتم

1.ساخت بحث ها مختلف

2.ساخت نظر سنجی

3.کنترل کاربری بسیار قوی

4.پخش کردن سطح دسترسی بین کلیه گروه ها

5.گروه بندی کاربران بر اساس تعداد پست و فعالیت (یعنی امکانات یک انجمن ساز دارخلش گنجانده شده)

6.انتخاب مدیر برای جواب دادن به بحث ها

7.آپلود فایل در خود بحث

8.ویرایش گر حرفه ای

9.سرعت بالای بارگزاری

10.ساخت مدال و دادن مدال به کاربر

11.ساخت پروفایل برای هر کاربر

12.کنترل پنل حرفه ای برای هر کاربر که می تواند پست های خودش را کنترل کند

13.نوار ابزار حرفه ای که می توانید کلیه امکانات را در داخل این نوار ابزار وارد کنید

14.سازگاری با جوملا 2.5

15.ارتباط مستقیم با کلیه شبکه های مجازی

16.یکپارچه سازی با فیسبوک و تمام اپلیکشین هاش

17.سازگاری با تویتر و تمام اپلیکیشن ها

18.سازگاری با گوگل بز (که غیر فعال شده )

19.سازگاری با شبکه دیگ

20.سازگاری با سیستم لینک این

21.ارسال خودکار پست به کلیه شبکه های مجازی بالا

22.یک پارچه سازی با جومسوشیال

23.یک پارچه سازی با پروفایل فیسبوک و قسمت امتیازات به صورت حرفه ای

24.یک پارچه سازی با کامپوننت بلاگ ساز جوملا easy blog

25.یک پارچه سازی با آلفا یوزر پویینت برای امتیازات

26.ساخت بحث های حرفه (ویژه )

27.مدیریت حرفه روی بحث ها

28.آمار حرفه ای از بحث ها

29. بهینه شده برای seo (که واقعا در بین افزونه ای دیگر این بهترین ویژگی این افزونه می باشد )

30.امکان آپلود آواتار

31.چندزبانه بودن فارسی -انگلیسی -روسی-فرانسه-آلمانی -پرتغالی-هلندی-ترکی -اسپانیایی

و خیلی ویژگی ها دیگه هم داره من برای سایت خودمم از این افزونه استفاده میکردم خیلی فوقث العاده بود

دوستان عزیز اگر یه جوابی به این پست بنده بدهید ممنون و سپاسگزارتان خواهم شد

با تشکرات فراوان

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری