yasermeha

نیاز به کمک

6 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

دوست عزیز این سایتی که شما قرار دادید خوب aspx هستش

شما چه چیزی از این سایت رو لازم دارید ؟؟؟

کمیل جان سلام.

بله درجریان asp بودن اون ساب هستم . منتهی از اونجایی که جوملا کارها معتقد هستن به اینکه هرکاری رو میشه باجوملا کرد، احساس کردم میشه اینکارو هم با جوملا انجام داد.

خب چیزی که من میخوام اینه که کاربر مدل پرینترش رو تو اون کادر بزنه و بعد از زدن سرچ، بره به سایت که اون درایور هارو داره و دقیقا بره به دانلود پرینتری که کاربر انتخاب کرده ...

اگه یه مدل پینتر همینجوری تو اون صفحه ای که گذاشتم انتخاب کنید و سرچ رو بزنید دقیقا متوجه میشید که بنده چی میخوام

با تشکر ، فقط خواهشا راهنماییم کنید.

کمیل جان سلام.

بله درجریان asp بودن اون ساب هستم . منتهی از اونجایی که جوملا کارها معتقد هستن به اینکه هرکاری رو میشه باجوملا کرد، احساس کردم میشه اینکارو هم با جوملا انجام داد.

خب چیزی که من میخوام اینه که کاربر مدل پرینترش رو تو اون کادر بزنه و بعد از زدن سرچ، بره به سایت که اون درایور هارو داره و دقیقا بره به دانلود پرینتری که کاربر انتخاب کرده ...

اگه یه مدل پینتر همینجوری تو اون صفحه ای که گذاشتم انتخاب کنید و سرچ رو بزنید دقیقا متوجه میشید که بنده چی میخوام

با تشکر ، فقط خواهشا راهنماییم کنید.

کسی نیس مارو کمک کنه؟

سلام دوست من

عزیز برای چنینی کاری شما نیاز داری که یه جستجو گر شخصی و مخصوص این کار برات نوشته بشه و کار هر کس نیست و باید تجربه این کار رو داشته باشه

این کاری نیست که تنها جوملا بتونه از پسش بربیاد ولی خیلی از پیش نیاز هاش رو میشه از جوملا تامین کرد

من تنها روشی که برای حل مشکل شما میدونم همینه حالا شاید دوستان دیگه بتونن کار های دیگه ای هم بهتون پیشنهاد بدن

ولی اگه به دانش برنامه نویسی تحت وب اشنایی دارید شما می تونید یکی از این اسکریپت های جستجو گر تحت وب رو ادیت کنید و به نتیجه دلخواهتون برسید

ولی راه دومی که پیشنهاد میکنم ایجاد یک دیتابیس مخصوص همین کار و جمع آوری این درایور ها در یک جاست بعد دیگه آماده سازی چنینی چیز با چند خط کد php سر هم میاد و می تونید یه جستجو گر ساده بنویسید که حالا قدرتو سرعتش باز به دانش شما بر میگرده

موفق و پیروز باشید

زنده باد ایران و ایرانی

در تکمیل گفته mahan3 عزیز:

شما به راحتی می تونید اینکار رو با جوملا انجام بدید :

1- طراحی قالب

2- استفاده از کاتالوگ ساز ها مثل ZOO

3- تغییرات یا ایجاد یک پلاگین جستجو

به همین راحتی

البته باید با جوملا آشنایی داشته باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری