alirezazare

چرا به نظر میاد اساتید ما مبتدیان رو دوست ندارند؟؟؟؟

9 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket
اخه چرا کسی ما رو دوست نداره ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

این چجور سوالی هست دوست من؟

این انجمن برای مبتدی هاست و برای پاسخ به مشکلات اعضا شکل گرفته وگرنه مثل بقیه سایت ها مطالبش بصورت دانلود ارائه داده میشد و چیزی به عنوان طرح مشکل و مشککلات مربوط به نسخه های جوملا درونش قرار نمیگرفت

حالا مشکل شما توی کدوم تاپیک هست؟

:dadad4:

عزیز من کارو از این چیزی که هست خراب تر نکن

الان دارم بررسی میکنم ببینم چطوریه

با این پست هایی که الان میدین ممکنه چند تا از پست ها به خاطر این موضوع بی پاسخ بمونن. اساتید این انجمن هر کاری که بتونن برای حل مشکلات انجمن میدن اینا مطمئن باشین.همین که از وقتشون میزنن میان روزی حداقل 1 پست جواب میدن(جدا از فعالیت های دیگه) بی مزد و منت خودش خیلیه.

لطفا از دادن پست اسپم خودداری کنید.

سلام مهندس

من واقعا با کلام شما موافق هستم

درست می فرمایید واقعا این که دوستان دانششون رو در اختیار دیگران قرار میدن بسیار ارزشمند هست و هیچ کس هم نباید این مطلب رو ندیده بگیره و همینجا هم دوباره از همه تشکر می کنم

فقط قصد جلب توجه اساتید به مشکل بود

سلام

دوست عزیز اگر پاسخی دریافت نمی کنید دلیل بر جواب ندادن ودوست نداشتن نیست شما باید صبور باشید تا دوستان یا مدیران پاسخ پرسش شما رو در صورت آشنا بودن به مشکل بدن وشما نباید به خاطر اینکه زود تر به جواب برسین عجله کنید وبگین دوستان دوستون ندارن الان بنده سر زدم به تاپیک شما و دیدم حجت جان پاسخ گو بودن اگه باز مشکلی داشتین مطرح کنید وکمی هم صبور باشین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری