saeid_eli

مشکل با بسته های نصبی جوملا

6 پست در این موضوع

با عرض سلام

من می خوام از بسته های نصبی جوملا استفاده کنم ولی اطلاعات سایتم حفظ بشه مثلا : کاربران - مطالب و ...

امکانش هست ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به طور معمول تمامی بسته ها ی نصبی برای خودشون یک دیتابیس دارند پس وقتی شما نصبشون کنید به دلایل مختلف دچار مشکل می شید.

اولین و مهمترینشون اینه که ممکنه پیشوند جداول دیتابیستون با هم فرق داشته باشه که به احتمال خیلی بالا به همین صورت هست.

روشش اینه که از جداول که گفتین از سایت فعلی خودتون export بگیرید بسته نصبی را نصب کنید و دوباره اون جداول اولیه را import کنید.

1- اول کار بک آپ فراموش نشه. 2- بسته نصبی را نصب کنید و پیشوند جداول را ببینید. 3- پیشوند جداول را به پیشوندی که جداول بسته نصبیتون دارند تبدیل کنید و بعد خروجی بگیرید.

موفق باشید

این کار یه مقدار سخته. من هم سعی کردم به صورت ساده بگم.

نگاه کنید جداولی که توی دیتابیس ساخته می شند یک پیشوند دارند مثلا

jos_banner

جداول توی جوملا 1.5 به طور پیش فرض این پیشوند را داشت.

ولی تو جوملا 2.5 هر بار که جوملا نصب می کنید به طور اتومات یک پیشوند به صورت رندوم ساخته میشه.

پس جداول وبسایت فعلی شما به طور قطع با پسوند جداول بسته نصبیتون فرق داره.

حالا شما باید پسوند فعلی را به پسوند بسته نصبیتون تغییر بدین و بعد انتقال بدینشون.

نمی دونم توضیحاتم خوبه یا نه ولی سعی کردم خیلی ساده بگم:25::25::25:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری