eskafild

مهاجرت از 1.5 به 2.5

21 پست در این موضوع

سلام

من می خواستم جوملا 1.5 رو به 2.5 ارتقا بدم!

sp

فایده نداد کامل مطالب و مجموعه ها رو انتقال نمی ده

jUpgrade

هم وسطاش هنگ می کنه!

حجم دیتا بیس من 138 مگابایته!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای چی مهاجرت میکنی ؟ 1.5 بهتر از 2.5 هست و بس

1.5 compat_15_native بمون و 2.5 رو بیخیال شو

سلام

من می خواستم جوملا 1.5 رو به 2.5 ارتقا بدم!

sp

فایده نداد کامل مطالب و مجموعه ها رو انتقال نمی ده

jUpgrade

هم وسطاش هنگ می کنه!

حجم دیتا بیس من 138 مگابایته!

با سلام .خودم به شخصه ؛ انتقال دستی رو به هرچیزی ترجیح میدم. تو لینک زیر کامل توضیح دادم.

بفرمایید خدمت شما:

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1736-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%88-%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-1.5-%D8%A8%D9%87-2.5

برای چی مهاجرت میکنی ؟ 1.5 بهتر از 2.5 هست و بس

1.5 compat_15_native بمون و 2.5 رو بیخیال شو

میشه بفرمایی ، روی کدوم دلیل و سند این راهنمایی رو فرمودین؟ خوشحال میشم توجیح و دلیل شما رو بدونم، دوست عزیز.

من با xml export و xml import کار کردم راضی بودم.... کمی معایب داره ولی کار من رو راه انداخت....

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام .خودم به شخصه ؛ انتقال دستی رو به هرچیزی ترجیح میدم. تو لینک زیر کامل توضیح دادم.

بفرمایید خدمت شما:

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1736-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%88-%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-1.5-%D8%A8%D9%87-2.5

میشه بفرمایی ، روی کدوم دلیل و سند این راهنمایی رو فرمودین؟ خوشحال میشم توجیح و دلیل شما رو بدونم، دوست عزیز.

سلام ، بله جناب حجت ، جوملا 1.5 بهتره از 2.5 هست جوملا 2.5 هم همان امکانات 1.5 را دارد فقط سطح دسترسی ها در جوملا 2.5 هست که در 1.5 اونجوری نیست .

اگر قصد مهاجرت دارید بدونید قالبتون جور میاد با 2.5 یا نه . افزونه ها و ماژول های که نصب کردید با 2.5 جور میارد یا نه .

ویرایش شده در توسط mehdi2ninja

سلام ، بله جناب حجت ، جوملا 1.5 بهتره از 2.5 هست جوملا 2.5 هم همان امکانات 1.5 را دارد فقط سطح دسترسی ها در جوملا 2.5 هست که در 1.5 اونجوری نیست .

با سپاس،

خب این فکر نکنم دلیل منطقی و قانع کننده ای باشه، لطفا کمی بیشتر ششرح بدین که چرا میگین جوملا 1.5بهتــــــر از 2.5 هست!!!!؟

من روی این تاکید میکنم؛ چون کاربران دیگه هم میخونن و براشون جالبه که بدوننند چرا فردی همچین عقیده ای داره. لطفا دلایلتون رو بفرمایین نه یک دلیل جزئی و نه خیلی با اهمیت!

موفق باشید و سربلند

با سپاس،

خب این فکر نکنم دلیل منطقی و قانع کننده ای باشه، لطفا کمی بیشتر ششرح بدین که چرا میگین جوملا 1.5بهتــــــر از 2.5 هست!!!!؟

من روی این تاکید میکنم؛ چون کاربران دیگه هم میخونن و براشون جالبه که بدوننند چرا فردی همچین عقیده ای داره. لطفا دلایلتون رو بفرمایین نه یک دلیل جزئی و نه خیلی با اهمیت!

موفق باشید و سربلند

جوملا 2.5 همان جوملا 1.5 هست . جوملا 2.5 هیچی نداره

در کل 1.5 بهتر از 2.5 هست .

حرفتون دقیقا وسط زمین و آسمانه دوست عزیز

اینهمه دلیل و استنباط برای بهتری و برتری جوملا 2.5 نسبت به 1.5 هستش اونوقت شما این حرفو بدون هیچ دلیلی میزنی

اگر جوملا 1.5 بهتر بود پس چرا جوملا 2.5 و 3 و ... رو راه انداختن

همون میموند دیگه

چیزی که مشخصه اینه که داره یک سیر تکامل رو به بالا رو با ارائه هر نسخه جدید طی میکنه

جوملا 2.5 صددرصد بهتر از 1.5 هست این حرف شما شبیه اینه که یک نفر بگه ویندوز 98 خیلی بهتر از ویندوز سون هست :25r30wi:

من توصیه می کنم برای آپگرید از Jupgrade استفاده کنید اگر مشکلی بود بچه های انجمن کمکتون می کنند

لینک دانلود :Jupgrade

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13593663761.zip

آموزش استفاده:

http://docs.joomlafarsi.com/index.php/آموزش:_مهاجرت_از_جوملا_1.5_به_جوملا_2.5

این حرف شما شبیه اینه که یک نفر بگه ویندوز 98 خیلی بهتر از ویندوز سون هست :25r30wi:

[/code]

عزیز Memphis کجا جوملا کجا . وقتی جوملا 2.5 همون 1.5 هست و با امکانات کم معلومه 1.5 بهتره . :25r30wi:

جوملا 2.5 همان جوملا 1.5 هست . جوملا 2.5 هیچی نداره

در کل 1.5 بهتر از 2.5 هست .

من قبلا هم در تاپیک دیگه از این دوستمون درخواست کردم در جواب دادنها دقت کنیم تا بقیه رو به اشتباه نندازیم اما گویا اون اشتباه اتفاقی نبوده. هم در این تاپیک و هم در تاپیکی دیگه دیدم بازهم .....

دوست عزیز لازم نیست حتما پاسخ بدید اگه بی اطلاع هستید فعلا تا وقتی که اطلاعاتتون کاملتر بشه در این سایت مصرف کننده باشید.

بعضی وقتا احساس میشه واسه سرگرمی و مسخره بازی جواب میدید. در نظر بگیرید که بقیه ممکنه کارشون و زندگیشون این مشکلات باشه

من قبلا هم در تاپیک دیگه از این دوستمون درخواست کردم در جواب دادنها دقت کنیم تا بقیه رو به اشتباه نندازیم اما گویا اون اشتباه اتفاقی نبوده. هم در این تاپیک و هم در تاپیکی دیگه دیدم بازهم .....

دوست عزیز لازم نیست حتما پاسخ بدید اگه بی اطلاع هستید فعلا تا وقتی که اطلاعاتتون کاملتر بشه در این سایت مصرف کننده باشید.

بعضی وقتا احساس میشه واسه سرگرمی و مسخره بازی جواب میدید. در نظر بگیرید که بقیه ممکنه کارشون و زندگیشون این مشکلات باشه

عزیز چرا اسپم میکنی برای شما نظر ندادم . اگر مشکلی داشتی اون گزینه خلاف رو بزن نه اسپم

حقيقتش منم از 1.5 راضي ترم تا از 2.5

يه مدت 2.5 داشتم پاكش كردم رفتم سراغ همون 1.5 خودم:))))

هيچ دليل خاصي هم ندارم

احساس ميكنم كار باهاش راحت تره تا الانم كه چيزي نبوده كه 1.5 برام انجام نده

بنا به نوشته سایت رسمی جوملا جوملای 1.5 تا سپتامبر 2012 پشتیبانی می شود که این تاریخ گذشته و از آن موقع تاکنون حتی نسخه امنیتی هم منتشر نشده است

بنا براین سایتهای استفاده کننده از جوملای 1.5 در معرض خطر هستند

http://docs.joomla.org/

سایت بالا را ببینید چی نوشته در قسمت جوملای 2.5

Joomla 1.5, is still widely used and will be supported with security fixes only until September 2012

بنا براین سایتهای استفاده کننده از جوملای 1.5 در معرض خطر هستند

شما مطمئنید در معرض خطر هستند ؟ از روی کدوم سند اینو میگید ؟

اگه 1.5.27 هم نیاد هیچ مشکلی نیست . و خطری نیست . و می شه از 1.5.26 به خوبی استفاده کرد .

شاید کار کردن با جوملا 1.5 راحت تر باشه اما قطعا کار کردن با جوملا 2.5 حرفه ای تر و لذیذ تره

با سلام

حقيقتش منم از 1.5 راضي ترم تا از 2.5

يه مدت 2.5 داشتم پاكش كردم رفتم سراغ همون 1.5 خودم:))))

هيچ دليل خاصي هم ندارم

احساس ميكنم كار باهاش راحت تره تا الانم كه چيزي نبوده كه 1.5 برام انجام نده

طبیعیــــــــه! چون شما چندسال با یک اینترفیس و یک ترتیب و یک شکل و شمایل کار کردین و اون کاملا ، ملکه شده.تک تک بخشهای سیستم 1.5 واسه تون ، عین اتاقای خونه تونه، حتی چشم بسته هم میتونید وسایلش رو بردارید و بچینید!!!

شما همین حس رو برای اولین باری که از جوملا1.5 هم استفاده میکردید ، داشتید.بی شک داشتید...!!!

ولی خب .تا زمان گذشتف اون هم براتون عادی شد. جوملا2.5هم به همین شکل.میبایست باهاش کار کنید تا تفاوت و خوبیهاش رو احساس کنین..شما همون اول بسم الله که دیدین یه کمی جاهاش فرق میکنه با 1.5؛ در جا ، جا زدین و ولش کردین!!!

شاید کار کردن با جوملا 1.5 راحت تر باشه اما قطعا کار کردن با جوملا 2.5 حرفه ای تر و لذیذ تره

بنا به نوشته سایت رسمی جوملا جوملای 1.5 تا سپتامبر 2012 پشتیبانی می شود که این تاریخ گذشته و از آن موقع تاکنون حتی نسخه امنیتی هم منتشر نشده است

دوستان خودتون رو اذیت نکنید. اصولا کسی که خواب باشه رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودش رو به خواب زده باشه.شما هرکاری بکنی نمیتونی بیدارش کنین....

این دوست عزیزمون کلاً دوست دارند، مخالفت کنند با همه ی دلیلها و سندهایی که شما میارید.به هیچی هم کاری ندارن!!! حرفششششششونم ، حرفه ، یه کلمه!!!

شماها لطفا خیلی به خودتون فشار نیارید...ایشون قبول بکن نیستند! و کلاً کارشون همینه....یک حرفی مطرح میکنن.دلیل هم که بخواین ، چیزی نمیگن!!! ایشون کلاً تو همه چیز علامه اند .و هیچ کسی هم حرف درستی نمیزنه اِلا ایشون!!!

احسنت به داداش حجت مردانه زاده ی خودمون که الحق و الانصاف با اینکه جوملارو خیلی خوب میشناسه اما برای کسی شاخ و شونه ای نمیکشه و منم منم نمیکنه و سعی در کمک کردن به دیگران و رفع اشکال اونها داره

امثال آقا حجت عزیز تو جوملا فروم الحمدالله فراوانه

خدا رو شکر

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز سلام - می شه شما هم یه توضیح بدید چرا 2.5 بهتر از 1.5 هست ؟

جوملارو خیلی خوب میشناسه

مگه کسی هم هست جوملا رو نشناسه

ویرایش شده در توسط Cyb3r_Gh0sts

بله من با حجت عزيز كاملا موافقم

به قول اقا حجت بله ديگه من خيلي وقته دارم با 1.5 كار ميكنم براي همين راحترم باهاش كار كنم

ولي خوب هر عقل سليمي ميتونه تشخيص بده كه بالاخره هر چي ورژن جوملا ميره بالا مطمئنا اشكالاتي كه تو قبلي ها بوده رو رفع كردن وگرنه مرض كه نداشتن الكي نسخه جديد ارائه بدن :))

حالا شايد كساني مث من نفهمن كه چه مزايايي داره يا چه اشكالاتي ازش رفع شده ولي حرفه ها و برنامه نويسان عزيزمون و بخصوص هكر هاي ارجمندمون حتما ميدونن :))

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری