mhk1367

قالب فارسی گل فروشی

16 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

داخل انجمن قالبهای زیادی وجود داره میتونید یه قالب رو انتخاب و ویرایش کنید و به شکل قالب گل فروشی دربیارید

راستی یه سوال داشتم قالب چه فرقی با جوملا نصبی داره چون وقتی قالب را نصب کردم خیلی چیزام بهم ریخت یعنی قبل نوشتن سایت باید قالب کاملا مشخص بشه یا نه بعدا هم میشه قالب را عوض کرد و چیزی بهم نمیریزه؟

توی قالب هر ماژول برای خودش یک موقعیت داره

وقتی قالب عوض میشه ممکنه یک ساختار متفاوتی برای نام گداری داشته باشه واسه همین ممکنه بعضی از ماژول ها رو نمایش نده و باید موقعیتش رو اصلاح کنی

قالب سایت محل و نحوه قرارگیری مطالب و ماژولهای شما رو تعیین می کنه

لازم نیست قبل از ساخت سایت قالب تعیین بشود البته با تعویض قالب ممکنه که مطالب سایت به هم بریزد ولی می توان دوباره مطالب و ماژولها را در قالب جدید تنظیم کرد

اگر تازه کارید حتما کتاب آموزش جوملا را دانلود و مطالعه کنید

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13432040111.pdf

ولی این کتاب آموزشش کامل نیست ثانیا درباره موقعیت ماژول چیزی نگفته.:dadad4:

هر قالبی موقعیتهای خاص خودش رو داره شما میتونید بعد از نصب قالب جدید و انتخابش بعنوان قالب پیش فرض به انتهای سایتتون بعد از یک اسلش این رو اضافه کنید

?tp=1

اینطوری میتونید موقعیتهای قالب رو ببینید و ماژولهاتون رو طبق موقعیتهای قالب جدید چیدمان کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

من دقیقا مشکلم اینه که نمیدونم چجوری جا فایلم تو قالب عوض کنم مثلا فرم ورود سمت راست ببرم سمت چپ و شکل فرم ورود را عوض کنم و چیزایی شبیه این اگه میتونین با چند تا عکس توضیح بدین بازم ممنون.

آقا صابر از کمک شما هم ممنون ولی من یه تازه کارم و نمیدونم این کد را کجا باید وارد کنم؟

ویرایش شده در توسط mhk1367

کد رو انتهای سایتتون مثلا به این شکل

http://yoursite.com/?tp=1

اگر نشون نداد باید در مدیریت قالبها نمایش موقعیتها رو فعال کنید

بزارید من یه توضیح بهتون بدم

در کل هر قالب یه سری موقعیت داره مثلا راست ، چپ، فوتر، یوزر1 ، یوزر2 ، ....

خب حالا ما یه سری ماژول داریم که می خوایم تو این موقعیت ها نمایششون بدیم

باید از قسمت مدیریت ماژول ها ماژول مورد نظر مثلا فرم ورود را باز کنیم و موقعیت نمایش اون را تغییر می دیم تا هر جایی که می خوایم نمایش داده بشند

با روشی هم که آقا صابر گفتند می تونید موقعیت های قالبتون را ببینید

با عکس نشون دادم کجا می تونید موقعیت را تغییر بدین

joomlaforum.ir_13602550741.png

مهندس فلاح به نظرم دوستمون میخواد جای دایو ها رو عوض کنه و قالب رو ویرایش کنه

مهندس فلاح یک قسمت از مشکلم را حل کردی وممنون.

قسمت دومش مونده چه جوری باید یه جای خاصی که می خوام بذارم اخه تعداد و جای اینها محدوده در ضمن شکل ماژول را نمیشه عوض کرد مثلا فرم login به شکل دیگه ایی نمایش داده بشه؟

در مورد این که می گین محدوده بسته به اون قالبتون داره که چه تعداد موقعیت داشته باشه. برای اضافه کردنش باید خودتون به صورت دستی موقعیت هایی که می خواهید را اضافه کنید

برای تغییر شکل ماژول فرم لاگین هم باید براش کلاس بنویسید یا همون فرم اصلی را ویرایش کنید.

آموزش ساخت موقعیت جدید جوملا

http://www.joomlafarsi.com/add-new-module-position-in-joomla-15-template-20110719187/

آموزش استفاده از کلاس ماژول

http://docs.joomlafarsi.com/index.php/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4:_%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87_%D8%A7%D8%B2_%D9%BE%D8%B3%D9%88%D9%86%D8%AF_%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3_%D8%AF%D8%B1_%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری