tarjoman

مشکلی بنام Warning: file_put_contents

14 پست در این موضوع

سلام. من یک سایت جوملایی طراحی کردم. هاستم لینوکس با سی پنل بود. همان سایت را به هاست لینوکس با دایرکت ادمین منتقل کردم ولی الان بالای صفحه سایت و نیز بالای صفحه قسمت مدیریت این خطا نشان داده می شود:

Warning: file_put_contents(/home/anemba/domains/aghaassy.ir/public_html/plugins/system/yt/includes/libs/minify/config.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /home/anemba/domains/afghassy.ir/public_html/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 418

لطفا راهنمایی بفرمایید که چکار کنم.

تشکرات

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

سلام

شما از تنظیمات کلی به سربرگ سرور برید و میزان گزارش خطا رو کم کنید

سلام

شما از تنظیمات کلی به سربرگ سرور برید و میزان گزارش خطا رو کم کنید

سپاس از راهنمایی تان

از سر برگ مورد نظر خطا را کم کردم. و پیغامی که بالای صفحه نمایش داده می شد، دیگر نمایش داده نمی شود. /

اما یک مشکل دیگر که همچنان باقی مانده این است که وقتی تغییری در قسمت مدیریت ایجاد می کنم، با این خطا مواجه می شوم

jfolder.png

باز هم سپاس

بعد از تغییر هاستتون در فایل configuration.php تغییرات اعمال کردید ؟؟؟

هاست قبلی ام، لینوکس با سی پنل بوده و هاست کنونی هم، لینوکس با دایرکت ادمین هست.

پوشته تمپ و لاگ را هم درست آدرس دهی کرده ام. ( یعنی چک کردم. مشکلی نداشت. )

الان من از کا2 استفاده می کنم وقتی مطلب اضافه می کنم، و ذخیره می زنم، مطلب ذخیره می شود ولی بدون عکس، و همان پیغام خطا که تصویرش را پیوست کرده بودم، نمایش داده می شود.

بعد از تغییر هاستتون در فایل configuration.php تغییرات اعمال کردید ؟؟؟

بله در فایل مربوطه آدرس دو پوشه تمپ و لاگ را تغییر دادم.

بعد از تغییر هاستتون در فایل configuration.php تغییرات اعمال کردید ؟؟؟ .

ولی مشکلی همچنان باقی است.

هاست قبلی ام، لینوکس با سی پنل بوده و هاست کنونی هم، لینوکس با دایرکت ادمین هست.

پوشته تمپ و لاگ را هم درست آدرس دهی کرده ام. ( یعنی چک کردم. مشکلی نداشت. )

الان من از کا2 استفاده می کنم وقتی مطلب اضافه می کنم، و ذخیره می زنم، مطلب ذخیره می شود ولی بدون عکس، و همان پیغام خطا که تصویرش را پیوست کرده بودم، نمایش داده می شود.

این مشکل که در زمان ذخیره مطالب پیش میاد که مطالب بدون تصویر ذخیره میشه معمولا به خاطر سطوح دسترسی می باشد

سطح دسترسی پوشه media ساب پوشه k2 را چک کنید دوست عزیز ببینید دسترسی داره ؟؟؟

این مشکل که در زمان ذخیره مطالب پیش میاد که مطالب بدون تصویر ذخیره میشه معمولا به خاطر سطوح دسترسی می باشد

سطح دسترسی پوشه media ساب پوشه k2 را چک کنید دوست عزیز ببینید دسترسی داره ؟؟؟

چک کردم ، دسترسی اش 755 است. هم پوشه مدیا و هم پوشه k2

ولی مشکل هم باقی هست.

:ooofe:

!book]

دسترسی سایر پوشه ها و فایل ها هم چک کنید ببینید اونها به چه صورتی است ؟؟؟

به نظر می رسد که کم کردن خطاها از سربرگ سرور، تنها یک مسکن است. چون مشکل اصلی سر جای خود باقی می ماند.

مشکل من همچنان باقی است به برخی دوستان پ خ دادم و اطلاعات سایت هم دادم اما نشد که نشد.

پس مشکل این است که من هاست تعییر دادم الان در بالای سایت با این پیام مواجه هستم

Warning: file_put_contents(/home/emba/domains/afgassy.ir/public_html/plugins/system/yt/includes/libs/minify/config.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /home/emba/domains/afghaassy.ir/public_html/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 418

در ضمن وقتی هر تغییری در سایت می دهم با این خطا مواجه می شوم

http://s2.picofile.com/file/7649572361/jfolder.png

لطفا بفرمایید بهترین راه برای درمان این مشکل چیست؟

با سلام...

در حال حاضر سایتتون نه بالا میاد و نه اروری داره که ببینم ارور چی هست!

ارور یه بخشش مربوط ب فریم ورک قالبتون هست. یک نسخه ی درست از قالب رو استفاده کنین و یا فریم ورک سالم رو روش نصب کنین!

همانطور که از تصویر هم معلومه، هرچیزی که هست مربوط به کش هست!

شما به داخل هاست برید و محتویات داخل پوشه ی cache و همچنین تمپ و لوگ رو خالی کنین...

محتویات کش و تمپ و لاگ را پاک کردم مشکل رفع نشد که هیچ، مطالبی که در صفحه اول می آمدند دیگر تصاویر بند انگشتی ندارند و اسلاید شو هم تصویر ندارد. دسترسی پوشه ها 755 است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری