alirezazare

انتشار قالب جوملا 2.5 در روز 8 اسفند

در حال حاضر سایت را چگونه میبینید ؟   8 کاربر تا کنون رای داده اند

1. 1. در حال حاضر سایت را چگونه میبینید ؟

• خوب
    • متوسط
    • ضعیف
      0
    • بد
      0

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

10 پست در این موضوع

سلام به تمام دوستان و عرض ادب و احترام خدمت اساتید محترم

من در روز 8 اسفند به مناسبت تولد یکی از عزیزانم قصد انتشار یک قالب (بسته نصبی) با امکاناتی همچون فروشگاه انجمن پشتیبانی ... دارم

یک طرح ابتدایی از قالب رو رو روی www.khatamwa.com گذاشتم

از تمام دوستان خواهش میکنم تا ضمن بازدید نظرات خود را بیان کنند و انتظاراتی که از یک سایت رو دارن رو بیان کنند تا پس از تکمیل انشاالله در 8 اسفند اون رو منتشر کنم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ضمن تشکر از دوست عزیز alirezazare

به نظر من از اونجایی که می خواید یه بسته نصبی بدین خب بهتره که تو یه زمینه خاصی باشه. این که بخوایم بگیم یه سایت چی نیاز داره نمی تونه زیاد کامل و دقیق باشه. چون هر سایت بسته به کاربردش به افزونه های مختلفی نیاز داره و طبیعتا هم نمیشه همه ی اونها را تو یک بسته نصبی جا داد.

به نظرم بهتره شما یک زمینه را انتخاب کنید و نیازهای اون زمینه را بسنجید و یک بسته نصبی کامل ارائه کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

حق با شماست مهندس جان

ولی میخوام که با نطر اکثریت باشه پس اگه دوستان نظر خاصی دارند بفرمایند تا انشالله بتونم بخشی از نیاز دوستان رو پاسخگو باشم

ویرایش شده در توسط alirezazare

ممنون از نظرت دوست عزیز

اگه تعداد خواهان این نوع سایت بالا باشه حتما

استفاده از کد های مختلف شاید یکم باعث زشتی آن شده است و پزیشن بندی آن زیاد خوب نیست

علیرضا جان

اون بخش تب ها رو یکم بهترش کن

بخش ماژول جستجو قالب هم کار کن و یکم به قالب نزدیک ترش کن

فکر کنم پترن پشت قالب هم غییر بدی بهتر باشه و همینطور رنگ بندیت رو یکم تغییرش بده

در کل منم فکر کنم قالب رو مذهبی کنی بهتر باشه

من هم با mahan3 موافقم ، نظرم هم این که سایت مذهبی منتشر بشه خیلی خوبه .

و لی اگه می خواید پیشنهاد خودتون رو منتشر کنید باید روی رنگ بندی و هدرش بیشتر کار کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری