bestboy7

کدام ادیتور را پیشنهاد میدید؟

7 پست در این موضوع

سلام دوستان

اول اینکه آیا استفاده از ادیتور دیگه جز ادیتور پیش فرض جوملا تاثیری داره (حالا تاثیر بر هر جایی مثل سئو، بهینه سازی و یا هر جای دیگه) یا اینکه صرفا بنا بر نوع مطالب و میزان استفاده ادیتورها رو انتخاب و نصب میکنند و بعد از ساخت مطالب یک ارزش دارند؟

دوم اینکه اگه توی مطالب جدول داشته باشیم تا مثلا فرمولهای ریاضی، شما که با ادیتور های مختلف کار کردید کدام رو پیشنهاد میکنید؟

طبق جستجویی که کردم فرموده بودند CK ادیتور خوبی هست و امکانات زیادی مثل ایجاد جدول داره؟ آیا تایید میشه یا اینکه عیبی کسی از این افزونه دیده؟

و در نهایت شما استفاده از یک ادیتور جز ادیتور پیش فرض جوملا را پیشنهاد میدید یا اینکه با کدهای html جدول رو ایجاد و کپی پیست کنیم و از همون ادیتور پیش فرض استفاده کنیم

آقایون و خانومها ممنون از پیشنهادهاتون پیشاپیش

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

شخصا از ادیتور jce استفاده می کنم.

هم پیشرفته هست و امکانات زیادی داره و هم اینکه با نصب پلاگین رایگان، از آیتم ها و تگ های k2 پشتیبانی می کنه

و فارسی هم هست...

بنده هم به شخصه ادیتور پیش فرض جوملا thinyMCE و بعد از اون jce رو می پسندم

من دو تا از ادیتورهایی که بیشتر از بقیه مورد استقبال بودن رو تست کردم jce , jck به نظرم هر دو حرفه ای هستند و تنظیماتی زیادی رو واسه ویرایش متن دارند اما jck توی تنظیمات جدول به نظرم راحت تر بود از طرفی یه عیب نسبت به jce داشت اونم اینکه توی jce وقتی یه متن رو از ورد کپی پیست میکردیم تمام تنظیمات ورد از قبیل فونت و سایز و رنگ و حتی خطوط جدولها وارد میشد اما توی jck به صورت خام وارد میشد و باید تمام تنظیمات رو انجام میدادیم. حالا نمیدونم شاید jck هم بشه من بلد نیستم اگه میشه لطفا بفرمایید دوستان؟ یا شاید پلاگینی داشته باشه واسه این کار؟

سوال بعدی اینکه مانعی نداره دوتا ویرایشگر رو داشته باشیم یعضی مطالب رو با این و بعضی رو با اون بنویسیم؟؟؟ و آیا مطالبی رو که با یکی نوشتیم با دیگری میتونیم ویرایش کنیم بدون اینکه مشکلی پیش بیاد؟

هیچ مشکلی در خصوص اینکه دو ویرایشگر داشته باشید، پیش نمیاد

فقط عوض کردن ویرایشگر براتون شاید یه مقدار مشکل باشه (شاید افزونه ای باشه که مشکل تعویض و سویچ بین ویرایشگرها رو حل کنه)

ضمنا شدیدا پیشنهاد می کنم مطالبی رو که از یه منبع دیگه تو ویرایشگر درج می کنید،*بدون فرمت و قالب قبلی باشه و مطالب بصورت پاک درج بشه

این کار در دراز مدت به شدت حجم بانک اطلاعات رو کاهش می ده (می تونید ویرایشگر رو به حالت html ببرید و ببینید به جز متن چقدر حجم نوشته ها و کد های css زیاده...)

من از jec راضیم وخیلی خوب تا حالا کار کرده و به مشکل بدی هم برنخوردم

برای سویئچ بین چند ویرایشگر می تونید از افزونه پیوست استفاده کنید

joomlaforum.ir_13606598191.png

ضمنا شدیدا پیشنهاد می کنم مطالبی رو که از یه منبع دیگه تو ویرایشگر درج می کنید،*بدون فرمت و قالب قبلی باشه و مطالب بصورت پاک درج بشه

این کار در دراز مدت به شدت حجم بانک اطلاعات رو کاهش می ده (می تونید ویرایشگر رو به حالت html ببرید و ببینید به جز متن چقدر حجم نوشته ها و کد های css زیاده...)

بسیار نکته بجا و با اهمیتی بود حتما در نظر میگیرم

برای سویئچ بین چند ویرایشگر می تونید از افزونه پیوست استفاده کنید

رضا جان ممنونم. آیا سوییچ کردن بین مطالب و کلا نصب و استفاده از این افزونه مشکلی هرچند کوچیک بوجود نمیاره؟ و در کل پیشنهاد میکنید یا نه؟ آخه چندان هم حیاتی نیست که از چند تا ادیتور استفاده کنم اگه اصلا اصلا اشکالی ایجا نکنه میخوام اینکار رو بکنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری