doktora

کمک در مورد سئوی سایت و نقشه سایت xmap

8 پست در این موضوع

با سلام

لطفا کسی کمک کند تا سئوی سایت www.doktora.ir را بتوانم بهتر کنم، طبق اطلاعاتی که به دست آوردم، مشکل در نقشه سایت هست که صفحات رو به درستی نمیشناسه، لطفا متن زیر رو به صورت کامل بخوانید و راهنمایی کنید مشکل از کجاست، میخواهم گوگل سایت را بشناسد و نقشه سایت درست شود.

بعضی از آدرس ها را از منوی بالای سایت در گوگل کپی می کنیم، گوگل آن صفحه ها را نمی آورد اما بعضی دیگر از آدرس ها را گوگل به درستی صفحه می آورد. البته لینک اکثر صفحات، فارسی است اما نمی دانم چرا بعضی ها را می آورد و بعضی ها را نمی آورد.

ممکن است مشکل از سرور باشد؟

این سایت با رفتن به صفحه 20 گوگل هم در جستجوها پیدا نمی شود نمی دانم مشکل سئو دارد یا از کجاست؟ حدود 6 ماه است که این سایت راه اندازی شده است و حدود 550 صفحه یا مطلب دارد اما در گوگل پیدا نمی شود. ماژول یا پلاگین یا کامپوننت خاصی برای بهبود سئوی سایت اگر سراغ دارید لینکش را قرار دهید.

پلاگین فارسی کننده لینک ها در این سایت و سایت دیگری که در یک سرور دیگر است و درست کرده ام یکی است و همزمان نصب شده است، بنابراین نمی تواند مشکل از آن باشد. نام پلاگین فارسی کننده لینک:

Unicode Slugs

البته حدود یک ماه است که لینک ها را فارسی کرده ام، اما با کلیک روی نقشه سایت در مدیریت جوملا، در مرورگر گوگل کروم پیغام زیر نمایش داده می شود. اما در فایرفاکس درست باز می شود.

کامپوننت نقشه سایت، برای این سایت و سایت دیگر یکسان است:

Xmap

ورژن جوملای هر دو سایت 1.5 است.

This page contains the following errors:

error on line 1 at column 1: Encoding error

Below is a rendering of the page up to the first error.

مشکل در یو تی اف است.

لینک نقشه سایت ایکس مپ:

http://www.doktora.ir/index.php?option=com_xmap&sitemap=1&view=xml

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

در سیستم google webmaster tools ثبت نام کردین؟اگر ثبت نام نکردین،ثبت نام کنید و آدرس نقشه سایت رو در بخش site map بهش بدین و گوگل مشکل سایتتون رو میگه.(البته مراحلی چون vertify سایت داره که یکی از روش ها برای Vertify قرار دادن فایل که گوگل به شما میده در مسیر روت سایت هست)

الان همه ورژن های جدید نصب می کند شما رفتید پایین ترین ورژن را نصب کردید

بدید دست یکی از دوستان ورژن قالبتان را به 2.5 تبدیل کنند و دیگر این مشکلات را نداشته باشید

الان همه ورژن های جدید نصب می کند شما رفتید پایین ترین ورژن را نصب کردید

بدید دست یکی از دوستان ورژن قالبتان را به 2.5 تبدیل کنند و دیگر این مشکلات را نداشته باشید

دیگه کاریه که شده و ورژن 1.5 نصب کردیم و تعداد ماژول ها و پلاگین های زیادی هم نصب هستن نمیشه به این راحتی به 2.5 تبدیل کرد.

سایت دیگه ای گفتم با همین ورژن هست فقط سرورش فرق داره و ایکس مپش هم درست کار میکنه.

لطفا راهنمایی کنید چطور درست کنم یا به 2.5 آپدیت کنم.

ارسال شده در (ویرایش شده)

در سیستم google webmaster tools ثبت نام کردین؟اگر ثبت نام نکردین،ثبت نام کنید و آدرس نقشه سایت رو در بخش site map بهش بدین و گوگل مشکل سایتتون رو میگه.(البته مراحلی چون vertify سایت داره که یکی از روش ها برای Vertify قرار دادن فایل که گوگل به شما میده در مسیر روت سایت هست)

وبمستر چند ماه است که دارد، لینک های زیادی هم ایندکس شده بودند، اما امروز چک کردم، خطای زیر را می دهد:

http://www.doktora.ir/ Increase in not found errors

Google detected a significant increase in the number of URLs that return a 404 (Page Not Found) error. Investigating these errors and fixing them where appropriate ensures that Google can successfully crawl your site's pages.

مشکل از کجاست؟

ضمنا ایکس مپ را حذف کردم و دوباره نصب کردم باز هم درست نشد.

ویرایش شده در توسط doktora

سئو بحث ها و کارهای زیادی دارد که باید انجام بدید،لطفا از تاپیکی که مخصوص سئو هست کار رو دنبال کنید...سرچ کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری