saman etasi

دوستان اگه میتونید راهنمایی کنید!!!

12 پست در این موضوع

سلام

یه افزونه میخوام که کاربر یه فرمی پر کنه بد تو فرم از بین فایل ها چندتاشونو انتخاب کنه

بعد اون چندتا ارسال بشه به ایمیل کاربر

لطفا راهنمایی کنید دوستان خیلی مهمه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

همچین افزونه ای من ندیدم .. باید طراحی بشه از پایه

البته میتونید به نوع دیگه هم پیاده سازی کنید و اون هم استفاده از جوم شاپینگ هست.فایلهای خودتون رو به صورت محصول قرار بدید که کابر انتخاب کنه و پس از انجام مراجل خرید براش ایمیل بشه..

با اجازه استاد فک کنم این افزونه هم چیزی باشه که به کارتون بیاد ارسال فایل دانلود به ایمیل کاربر

البته تجاری هستش

http://extensions.joomla.org/extensions/directory-a-documentation/downloads/18545

صابر جان الان من دمو اینو نگاه کردم چیزی دستگیرم نشد

ولی میخوام بدونم میشه همچین چیزی ایجاد کرد باهاش؟

http://jupload.ir/uploads/joomlaforum.ir_13617788751.jpg

این کامپوننت از کاربر قبل دانلود ایملیش رو میگیره بعد فایل رو برای دانلود براش ایمیل میکنه چیزیه که توی تنظیماتش نشون داده

به نظرم با استفاده از فرم سازها مثلا rsform یا ... بتونید تا حدودی موفق به انجام چنین کاری بشید

موفق باشید

من لینک سوال شما رو در تاپیک rsform پیدا نکردم لطفا لینک بذارید که پاسخ ها یک جا باشن

این فرم تشکیل میشه از چند بخش

اولیش گذاشتن شرط روی رادیو باکس های شماست

دوم ارسال فایل به کاربر بعد از کلیک کردن دکمه ی ارسال فرم

بخش اول در تاپیک جامع rsform آموزشش هست

برای ارسال فایل به کاربر یه بخشی در تنظیمات ایمیل کاربر در این فرم ساز هست که به شما اجازه میده برای ایمیلی که بعد از submit فرم برای کاربر میره، یک attachment (فایل پیوست) تعریف کنید

لینک تنظیمات ایمیل RSForm برای کاربر و مدیر

اینا امکاناتی هستن که در rsform هست. برای مورد خاص شما، من میتونم برای شما این کار رو انجام بدم. که در شرط تعیین کنیم که برای انتخاب گزینه ی 1 فایل شماره یک و برای انتخاب گزینه ی 2 فایل شماره 2 ارسال بشه (اگه دقیقا منظور سوالتون همین باشه). لطفا به من پ خ بدید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری