Morteza Fard Saffari

کامپوننت پارسی پروفایل کاربری (♥)

8 پست در این موضوع

joomlaforum.ir_13621751451.png

با سلام اولين هديه من براي عيد امسال

کامپوننت پروفايل کاربري

مترجم و بهینه ساز : مرتضی فرد صفاری

کاربرد :

کار این کامپوننت نمایش اطلاعات کاربری هست برای مثال تعداد ارسال ، ارسال های هر کاربر به صورت تفکیکی ( روی نام کاربر کلیک کنید ) ، تاریخ عضویت ، تاریخ آخرین ورود به سایت ، سایت شخصی کاربر و اطلاعات دیگه ای که نمایششون قابل تنظیمه

نجوه استفاده :

کامپوننت رو نصب کنید.

حالا میبینید که در بین نوع منو نوع جدیدی اضافه شده که می تونید اونجا یه منو اضافه کنید از نوع پروفایل کاربری و حالت پیشفرضش و حالا براتون شاخه های تنظیم منو باز میشه که می تونید از اونجا ویرایشش کنید و هر چیزی که میخواید نمایش پیدا کنه یا نکنه رو انتخاب کنید.

در نهایت منو رو ذخیره کنید حالا به صفحه سایتتون برید و روی منوی ساخته شده کلیک کنید میبینید که براتون صفحه ای باز میشه که اطلاعات کاربر هاتون رو یه صورت نزولی از بیشترین ارسال به کمترین ارسال نوشته

سایت سازنده

دموی زبان اصلی کامپوننت

اسکرین شات ها کامپوننت پارسی :

محیط مدیریت

joomlaforum.ir_13621751572.jpg

محیط کاربری

joomlaforum.ir_13621751603.jpg

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13621759151.zip

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
تست کردم مشکل داره.

مطمئن هستید برای جوملا 2.5 جواب می ده...؟

دقت میکردین سایت سازنده توی توضیحاتش نوشته :

UserProfile is a Component for Joomla! 2.5

ارورتون یا مشکلتون رو کامل بگین تا بهتر راهنماییتون کنیم

ماهان جان من کامپوننت رو نصب کردم ولی موقع فعال سازی و لود کامپوننت رو نمیاره و به صفحه مدیریت بر میگرده.... من کامپوننت رو از سایت اصلی دانلود و استفاده کردم . فایل های ترجمه رو کنترل کنید .

متشکرم . کامپوننت بسیار خوبی بود و به موقع معرفی کردین...:25:

عزیز می شود تو یک سرور دیگه اپ کنید !

دوست خوبم سرور انجمن مشکلی نداره و براحتی دانلود میشه برای ماندگاری افزونه ها هم مطمئن هستش...

با یه مرورگر دیگه هم تست کنید

با عذر خواهی امرزو در گیر بودم نیومدم البته ظهر سر زدم خبری نبود ولی مثلینکه دوستان با کامپوننت با مشکل مواجه شدن و یه تشکر از همه دوستانی میکنم که در نبود من به مشکلات رسیدگی کردن مخصوصا آقا وحید

تست کردم مشکل داره.

مطمئن هستید برای جوملا 2.5 جواب می ده...؟

اولا در مورد کامپوننت بگم فقط برای جوملای 2.5 عرضه شده نه جوملای نسخه های دیگر

دوستانی هم که اروری براشون میده بگن ارور رو تا بررسی بشه که مشکل چیه

ماهان جان من کامپوننت رو نصب کردم ولی موقع فعال سازی و لود کامپوننت رو نمیاره و به صفحه مدیریت بر میگرده.... من کامپوننت رو از سایت اصلی دانلود و استفاده کردم . فایل های ترجمه رو کنترل کنید .

متشکرم . کامپوننت بسیار خوبی بود و به موقع معرفی کردین...:25:

بهرام جان استاد گلم من الان فایل از انجمن دانلود کردم دوباره کامپوننت رو و فایل های ترجمه رو چک کردم فایل های ترجمه ایرادی نداره ولی مشکل از کجاست باید دید

اگه زحمت بکشی و لینک سایت رو بذاری که بینیم میشه بالاخره فهمید مشکل از کجاست

عزیز می شود تو یک سرور دیگه اپ کنید !

شما هم در صورتی که نمی تونی از آپلود سنتر انجمن استفاده کنی می تونی از لینک پیوست در انجمن خودم استفاده کنی

اینم لینک ورود به تایپیک در انجمن آی تی فروم ( انجمن تخصصی کامپیوتر )

ماهان جان کامپوننت رو جایگزین کردم با نسخه اصلی و دوباره ترجمه کردم.

سعی میکنم تو سایت دیگه ای آپ کنم و خبرش رو بهت بدم.

باز هم ممنون از افزونه ای که معرفی کردی خییییییییییییییییییییلی حال داد ....

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری