ابوالفضل طالبی

بررسی سئو سایت|بررسی وضعیت سئو سایت|آنالیز رایگان سایت

1,866 پست در این موضوع

یه سوال داشتم

چرا سایت های جوملا از نظر پیج رنگ والکسا از وردپرس و حتی دروپال عقب هستن

بیشترین پیج رنگ جوملا ایران هست6

بقیه 4

سایت زومیت با چهار سال سابقه ارسال روزانه 4 مطلب به طور میانگین 3 هست

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام خسته نباشید

لطفا علت دیر لود شدن سایت من رو هم بفرمایید

saamen.ir

آقای حامد علیزاده عزیز

فکر نکنم حرف شما بر امور سئو سایتهای جملایی صدق کند

چرا که رتبه سایت به عواملی بستگی دارد که مهمترین آنها تبادل لینک است

دوم هم قالب بهینه شده سایت و طراحی آن بر اساس الگوریتم گوگل و استانداردهای طراحی سایت باشد

مثلاً آدرس فوق

http://www.kiakola-ds.ir

که توسط خود من راه اندازی شد در کمتر از 2هفته گوگل به آن رتبه 1 داد که تقریباً با توجه به اظهار نظر شما برای سایتهای جوملایی غیرممکن است که ما ممکن کردیم البته جوملا همیشه اشکالاتی دارد که در نسخه های جدیدتر رفع کرده

آناليز سايت شما توسط محمد مرادي مدير وبسايت يوسايت ديزاين

البته به این سادگی هم می توان دیر لود شدن سایت را بررسی کرد باید سورس را دید

عواملی دخیل اند

1- اجرا شدن بیش از حد اسکریپتها

2- درازای بیش از حد سایت

3- کدهای سایت باید فشرده شوند

4- سایت شما هم که با جوملا هست نصب زیاد کامپوننت - ماژول و... هم دخیل هستند

5- مربوط به هاستینگ و سرویس دهنده

سلام خسته نباشید

لطفا علت دیر لود شدن سایت من رو هم بفرمایید

saamen.ir

ارسال شده در (ویرایش شده)

آناليز سايت شما توسط محمد مرادي مدير وبسايت يوسايت ديزاين

البته به این سادگی هم می توان دیر لود شدن سایت را بررسی کرد باید سورس را دید

عواملی دخیل اند

1- اجرا شدن بیش از حد اسکریپتها

2- درازای بیش از حد سایت

3- کدهای سایت باید فشرده شوند

4- سایت شما هم که با جوملا هست نصب زیاد کامپوننت - ماژول و... هم دخیل هستند

5- مربوط به هاستینگ و سرویس دهنده

سلام

ممنون از توجهتون

آقای مرادی حالا راهکارتون چیه؟

میفرمایید من چیکار کنم که سرعت لود سایتم بهتر بشه؟

ویرایش شده در توسط nohz

یه سوال داشتم

چرا سایت های جوملا از نظر پیج رنگ والکسا از وردپرس و حتی دروپال عقب هستن

بیشترین پیج رنگ جوملا ایران هست6

بقیه 4

سایت زومیت با چهار سال سابقه ارسال روزانه 4 مطلب به طور میانگین 3 هست

به صورت پیش فرض ورد پرس سئو بهتری داره و سریع تر ایندکس می شه. ولی امکانات جوملا و افزونه های ان را نمی تونید داشته باشید. من خودم تجربه کردم وردپرس خیلی سریع تر ایندکس می شه. جوملا را با یک سایت مپ خوب و یک قالب خوب می تونید به وردپرس برسونید. سایت های دانلود معمولا با وردپرس می زند خوب معلومه پیج رنک پیدا می کنه ولی یک سایت فروشگاهی چی؟ ....

بايد اجراي اسكريپت ها رو به حداقل برسونيد و از مواردي كه گفتم استفاده كنيد

اگر هم خواستيد ما اين كارهارو برايتان مي كنيم

ohz;20311]سلام

ممنون از توجهتون

سلام

دوست عزیز میشه بفرمایید چطور میشه تشخیص داد که در یک زمینه خاص چه کلمات کلیدی تاثیر بیشتری دارند و کدوم کلمات در یک زمینه خاص بیشتر جستجو می شوند

یا علی

بايد اجراي اسكريپت ها رو به حداقل برسونيد و از مواردي كه گفتم استفاده كنيد

اگر هم خواستيد ما اين كارهارو برايتان مي كنيم

ohz;20311]سلام

ممنون از توجهتون

سلام

اگه بخوام برام این کارها رو انجام بدید باید چیکار کنم؟

[h=2]عوامل موثر صفحه در سئو[/h]

عوامل بسیاری بر موفقیت یک سایت تاثیر دارند که بیشتر انها On Page میباشند که در زیر به چند مورد از انها اشاره خواهیم کرد.

محتویات یک صفحه

محتویات یک صفحه بسیار در رنک یک سایت تاثیر دارد.محتویات ارزش یک سایت را تایین میکند اگر سایت شما دارای محتویات با ارزش و تک باشد رشد سریع تری نسب ببه رقبای چند ساله ی خود دارید.

محتوای خوب محتوایی میباشد که اگر یک بازدید کننده به سایت شما وارد شد و ان مقاله را دید جذب سایت شود و مدتی بین 5 تا 10 دقیقه در سایت شما باشد ولی اگر بازدید کننده وارد سایت شما شد و کمتر از 5 دقیقه در سایت شما بود از لحاظ موتورهای جست و جو مخصوصا گوگل محتوای صفحه ی شما یا تکراری است یا بی ارزش پس سایت شما در موقعیت بدی قرار خواهد گرفت.

محتوایی با منابع گوناگون

اگر شما از مقاله ای استفاده میکنید و مقاله ی خود را از چند سایت یا مقاله استراخ کرده اید منابع را حتما ذکر کنید ذکر لینک بسته به سایتی دارد که شما دارید از ان استفاده میکتید اما ذکر اسم سایت ارزش مقاله ی شما را بالا میبرد و باعث میشود بازدید کننده فکر کند شما یک حرفه ای هستید که مقالات براساس استدلال علمی و تحقیق و بررسی هست نه بر اساس باورهای شخصی یا تجربه ی شخصی شما در یک یا دو مورد.

محتوایی که دارای لینک باشد

اگر مقاله ای مینویسید و 2 مورد بالا را رعایت کردید این مورد را هم اگر به درستی و با دانش استفاده کتید رشد واقعا سریعی خواهید داشت سعی کنید در مقالاتی که مینویسید به صفحات دیگرذ از وب سایت خود و یا به مقالات دیگر لینک بدهید و یا برای یک موردی که مینویسید از ارجاعات خارجی به سایت های دیگر حتی به زبان های دیگر استفاده کنید.

در مقاله بالا از تمامی عناصر مهم استفاده شده است اما نوع استفاده از این عناصر خیلی مهم میباشد دقت کنید به استفاده از هر بخش و فاصله ی بین کلمات و لینک ها

با سلام

می تونید یک درخواست به صورت پیغتم خصوصی بدید تا اقدامات لازم انجام شود

ارادت

سلام

اگه بخوام برام این کارها رو انجام بدید باید چیکار کنم؟

باید از ابزار گوگل وب مستر و نرم افزارها و سایتهایی که به همین منظور تعبیه شده اند استفاده کنید

سلام

دوست عزیز میشه بفرمایید چطور میشه تشخیص داد که در یک زمینه خاص چه کلمات کلیدی تاثیر بیشتری دارند و کدوم کلمات در یک زمینه خاص بیشتر جستجو می شوند

یا علی

[h=2]۱۱ راهکار مهم برای افزایش سرعت باز شدن صفحات سایت[/h]

یکی از مهم*ترین عوامل موفقیت یک سایت، سرعت باز شدن صفحات آن است. گوگل سال گذشته اعلام کرد که یکی از مهم*ترین عوامل تصمیم گیری برای نتایج جستجو سرعت باز شدن صفحات سایت است. به غیر از نتایج سایت در موتور های جستجو این موضوع خیلی مهم است که سایت با سرعت بسیار خوبی برای کاربران سایت شما باز شود. اگر کاربر در هنگام بازدید از سایت شما با کندی سایت مواجه شود حتماً سایت را ترک می*کند.

اما سؤال این جاست چگونه سرعت باز شدن صفحات سایت را افزایش دهیم؟

sitespeedup1.png

سرعت باز شدن سایت به چندین عامل مهم بستگی دارد. یکی از آن*ها محل سرور سایت شماست. اگر سایت شما در ایران باشد حتماً خیلی سریع*تر از سایت*هایی که در خارج از ایران هستند باز خواهد شد. در زیر به یازده مورد مهم برای افزایش سرعت سایت اشاره می*کنم:

۱- استفاده از CSS و ساختار div به جای جدول ها

سایت*هایی که با تکنولوژی CSS و با استفاده از تقسیم کننده ها و لایه ها (تگ div) طراحی شده اند ، نسبت به سایت*های با قالب جدولی (تگ های table) سریع*تر باز می*شوند. اگر در سایت خودتان از قالب جدولی استفاده می*کنید حتماً آن را به قالب CSS و div تبدیل کنید.

۲- مکان سرور

هر چه سرور سایت شما دورتر از محل زندگی شما باشد سرعت بالا آمدن صفحات سایت بیشتر می*شود. پس اگر سایت شما برای مخاطبان ایرانی طراحی شده حتماً سایت خودتان را در ایران هاست کنید. با انجام این کار شاهد افزایش ۴ برابری سرعت باز شدن صفحات سایتتان خواهید بود. به غیر از این گوگل رتبه سایت شما را برای جستجو کنندگان ایرانی افزایش خواهد داد.

۳- آیا سایت شما در سروری هاست شده که امکانات سخت افزاری ضعیفی دارد؟

معمولاً هاست های ارزان از سخت افزار ها و مراکز داده ارزان استفاده می*کنند. و به همین دلیل ممکن است در سرور شما چندین وب سایت بیش از حد استاندارد هاست شده باشد. بنابراین سرعت باز شدن صفحات شما بسیار پایین خواهد بود. اگر بتوانید سرور اختصاصی تهیه کنید بسیار کار مفیدی است در غیر این صورت از یک هاست با سرعت بالا استفاده کنید. گوگل سایت*هایی که کند هستند را جریمه می*کند.

۴- استفاده از Cache

اگر می*خواهید سایت شما به سرعت پلک زدن کاربر باز شود از این سیستم برای سایت خودتان استفاده نمایید. با این روش مرورگر شما در اولین بار که سایت باز می*شود تمامی اطلاعات و تصاویر را ذخیره می*کند و برای باز شدن صفحات بعد از ایت تصاویر و فایل*های فراخوانی شده استفاده می*کند. برای همین کاربر فقط در بار اولی که سایت را باز می*کند صبر خواهد کرد.

۵- پهنای باند سرور

از هاستی استفاده کنید که مرکز داده آن از چندین منبع پهنای باند استفاده کند. معمولاً مراکز داده ارزان پهنای باند مناسبی ندارند و با افزایش ترافیک سایت*های در اوج پیک سایت کند می*شود و این موضوع باعث ناراحتی کاربران می*شود.

۶- فایل*های CSS سایت را کم حجم نگه دارید

اگر فایل CSS سایت شما بیش از ۷۵ کیلوبایت باشد می*تواند یک خطر جدی برای سایت شما باشد. اگر از یک کد CSS فقط در یک سری از صفحات استفاده می*شود آن ها را در فایل*های جداگانه در همان صفحه باز کنید. سعی کنید همانند شکل زیر کد های CSS سایت خودتان را بهینه کنید.

:: تصویر کد بهینه نشده :

unoptimized_css.jpg

تصویر کد بهینه شده :

optimized_css.jpg

۷- آیا پایگاه داده سایت شما بهینه طراحی شده است؟

اگر ساختار پایگاه داده شما بهینه نباشد. می*تواند مشکل جدی برای کند شدن سایت شما باشد. برای رفع این مشکل می*توانید database optimization را در گوگل جستجو کنید. هزاران روش برای رفع این مشکل وجود دارد.

۸- کم کردن فراخوانی اطلاعات سایت شما در سایت*هاl

باید از ابزار گوگل وب مستر و نرم افزارها و سایتهایی که به همین منظور تعبیه شده اند استفاده کنید

متشکر دوست عزیز

میشه اسم و آدرس سایت ها و. نرم افزار هایی که برای تشخیص کلمات کلیدی صحیح به کار میرن را بگین

۹- از تکنولوژی gzip استفاده کنید .

اگر این تکنولوژی را در سایت خودتان استفاده کنید هم سرعت سایت شما افزایش پیدا می*کند و هم از همه مهم*تر در مصرف پهنای باند سایت صرفه*جوئی می*کنید. با استفاده از این تکنولوژی در زمان فراخوانی سایت از سرور، ابتدا اطلاعات سایت در سرور فشرده شده و سپس در رایانه کاربر باز می*شود. برای این کار کافی ست چند کد ساده را در برنامه PHP خودتان قرار دهید.

۱۰- صفحات بزرگ را به صفحات کوچک*تر تقسیم کنید.

اگر یک مقاله با تعداد کلمات بالا دارید این اصلاً ایده خوبی نیست که تمامی اطلاعات را در یک صفحه قرار دهید. بهتر است این مقاله را به چند صفحه تقسیم کنید. با انجام این کار هم کاربر راحت*تر می*تواند مقاله شما را مطالعه کنید و هم سایت سریع*تر اطلاعات را در اختیار کاربر قرار می*دهد. امروزه کاربران ازتلفن*های هوشمند استفاده می*کنند به همین دلیل اصلاً ایده خوبی نیست که تمامی اطلاعات در یک صفحه باشد.

۱۱- تصاویر سایت خودتان را بهینه کنید.

تصاویر سایت خودتان را در برنامه Photoshop باز کنید و سعی کنید در عین کم نشدن کیفیت تصویر حجم آن را کم کنید. این کار تأثیر مستقیمی در باز شدن صفحات سایت شما دارد.

:: با رعایت نکات بالا می*توانید سرعت باز شدن سایت خودتان را افزایش دهید. امروزه کاربران می*خواهند سریع*تر به اطلاعات دسترسی پیدا کنند بنابراین اگر سایت شما به خوبی باز نشود کاربران به

با سلام اگر ممکن هست سایت من رو هم برسی کنید.

www.gsmeshop.com

خیلی ممنون از لطفتون

با سلام. اولین نکته <title>صفحه اصلی</title> را تغییر دهید. که بسیار مهم است.مطالبی را که شما ویژه می کنید در صفحه ی اصلی ، خلاصه ی ان را قرار دهید نه کل ان را ، چون مطلبتون تکراری حساب می شه و ارزش ان کم می شه. description سایت را هم قرار دهید.

تکمیل تر کنید و دوباره قرار دهید چون خیلی کم مطلب بود و نمی شد درست حسابی بررسی بشه. ر

سلام

دوستان

اگر امکان هست سایت من رو هم بررسی کنید

www.persian-dwp.ir

باتشکر

منتظرم

سایت را تکمیل کنید و بعد از ان قرار دهید . :nasihat:

:25::25:

ارسال شده در (ویرایش شده)

از نتایجی که در اختیار دوستان قرار دادین وا قعا متشکرم زیرا جواب خیلی از سوالاتم رو در پاسخ های شما پیدا کردم

ویرایش شده در توسط amir59

مهمان
This topic is now closed to further replies.