mojtabapordel

كامپوننت ساخت منوي آبشاري swMenu

15 پست در این موضوع

سلام

اين كامپوننت معروف رو خيلي وقت پيش ترجمه كردم و تو جومفا معرفي كردم. حالا بنا به پيشنهاد دوست عزيزم، مهندس نوين فرد، تصميم گرفتم يه تاپيك هم اينجا براش بزنم.

نقل قول از جومفا:

این کامپوننت یکی از بهترین افزونه های ساخت منوهای آبشاری از منوهای جوملا یا بخش ها و مجموعه های مطالب است.

نسخه 6.1 آخرین نسخه رایگان این افزونه است که در اختیارتون قرار میدم. البته این نکته رو بگم که تو بعضی از قسمت ها، از ترجمه نسخه فارسی شده قبلی (5.2)، که خیلی هم خوب ترجمه شده بوده، استفاده کردم.

این نسخه نسبت به نسخه های قبلی بهتر شده و خیلی از مشکلات اون نسخه ها رو نداره.

تو نسخه رایگان شما میتونید 4 نوع منو بسازید:

MyGosu Menu System

Trans Menu System

Tigra Menu System

Superfish Menu System

افزونه بطور کامل فارسی شده، حتی بخش راهنمای افزونه هم فارسیه.

نسخه حرفه ای افزونه تفاوت های زیادی با نسخه معمولی داره. از جمله اینکه میشه باهاش چندین ماژول منو ساخت، در حالیکه نسخه معمولی فقط یه ماژول منو میسازه. نسخه حرفه ای 12 نوع سیستم منو داره، نسخه معمولی فقط 4 نوع. تو نسخه حرفه ای تنظیمات بسیار زیادی برای استایل منوها وجود داره که تو نسخه معمولی نیست. و مهمتر از همه اینکه نسخه حرفه ای، حتی مرورگر IE6 رو هم ساپورت میکنه!

لینک های مرتبط:

سایت سازنده:

http://www.swmenupro.com

لینک دانلود نسخه اصلی (شامل ترجمه پارسي من):

http://www.swmenupro.com/index.php?option=com_jdownloads&Itemid=34&view=viewcategory&catid=1

لينك افزونه در جوملاي جهاني:

http://extensions.joomla.org/extensions/structure-a-navigation/menu-systems/menu-editors/168

افزونه پارسي تقديم به شما:

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13291275881.zip

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

http://jupload.ir/do.php?...3291275881.zip

اینو باید از کدوم قسمت نصبش کنم؟

از گسترش ها => نصب/حذف

بعد از نصب میرید و ماژولش رو فعال می کنید.

سپس در کامپوننت تنظیمات دلخواه و منوی مورد نظر را انتخاب می کنید.

با سلام لطف کنید نسخه حرفه ایش را هم واسه دانلود بذارید

من فارسیشا که نصب میکنم اینا ارور میده انگیلسیش را نصب کردم ولی نمیدونم چطور کار میکنه راهنماییی!!!!!!!!

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML یافت نشد

سلام من این ماژول رو نصب کردم و تنظیماتش رو هم انجام دادم. مشکلم اینه که وقتی موس روی هر منو می برم زیر منو ها نشون داد ه میشه اما به محض اینکه موس را می برم روی یکی از زیر منو ها،کلا زیر منو ها محو می شن و نمیشه روی هیچ کدام از زیر منو ها کلیک کنم. در حالیکه روی منو های اصلی می تونم کلیک کنم و به صفحه خودش منتقل میشه اما زیر منو ها رو نمیشه کلیک کرد. چی کار باید بکنم؟

منهم با این افزونه مشکل دارم

نسخه این انجمن و جومینا رو نصب کردم. موقع نصب اعلام می کنه با موفقیت نصب شد اما زمانیکه روی گزینه منو کلیک می کنم این خطا باز می شه

[ATTACH=CONFIG]4184[/ATTACH]

مشکل از کجاست؟

این پیام خطای notice مهم نیست

برید در قسمت پیکربندی جوملا

سربرگ سرور

گزینه ای به نام نمایش خطا وجود داره که روی "پیشفرض" قرار بدید

این پیام خطای notice مهم نیست

برید در قسمت پیکربندی جوملا

سربرگ سرور

گزینه ای به نام نمایش خطا وجود داره که روی "پیشفرض" قرار بدید

روی پیش فرض هست

مشکل اینکه وقتی save رو میزنم تمام صفحه خطا میده

یعنی کلا سایت بی سایت :auau:

سلام

اين كامپوننت معروف رو خيلي وقت پيش ترجمه كردم و تو جومفا معرفي كردم. حالا بنا به پيشنهاد دوست عزيزم، مهندس نوين فرد، تصميم گرفتم يه تاپيك هم اينجا براش بزنم.

نقل قول از جومفا:

لينك افزونه در جوملاي جهاني:

swMenu - Joomla! Extensions Directory

SWMenuFree_UnzipFirst دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

سلام

"لينك افزونه در جوملاي جهاني" را که دانلود و نصب میکنم قبل از نمایش منو در سایت کلی خطا میده، این یه نمونه اش:

Strict standards: Only variables should be assigned by reference in C:\wamp\www\Joomla_Persian_3.1.5\modules\mod_swmenufree\functions.php on line 306

"افزونه پارسي تقديم به شما" رو که دانلود میکنم نصب نمیشه و خطا میده.

از تنظیمات کلی سایت تب سرور نمایش خطا را بر روی هیچ قرار بدید

این کار نیاز به دانش css داره در غیر این صورت می تونید این گزینه رو توی گوگل جست و جو کنید و از منوهای آماده استفاده کنید

menu css3 vertical

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری