amirparvaneh

آموزش گام به گام ساخت فروشگاه اینترنتی

12 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز تمام مراحل رو به ترتیب باید انجام بدید.

1:ومپ سرور رو روی لوکالتون نصب کنید

2:فروشگاه ساز قاصدک رو از این لینک دانلود و نصب کنید

3:چون افزونه کد شده باید ioncube رو روی لوکل هاست خودتون نصب کنید.

دانلود فیلم آموزش نصب ioncube روی لوکال هاست

تاپیک مرتبط با آموزش

4:محصولاتتون رو بزارید و فروشگاهتون رو تکمیل کنید

5:در این زمان شما باید درگاه آنلاین بانکی بگیرید تا وقتی مشتری محصول رو انتخاب میکنه و روی گزینه ی پرداخت کلیک میکنه به درگاه متصل میشه و پول به حساب شما واریز بشه.خب چه در گاهی بهتره؟به نظر من درگاه بانک ملت سرتر از همه ست البته این فقط نظر منه.برای گرفتن در گاه قبلش باید توی بانک ملت حساب داشته باشید سپس به لینک زیر برید و فرم درخواست رو پر کنید.بقیه ی کارها توسط بانک انجام میشه و خودشون با شما تماس میگریند.

فرم درخواست آنلاین بانک ملت

6:وقتی فروشگاهتون توسط بانک تایید شد قراردادی رو براتون ایمیل میکنن.شما از قرارداد کپی میگیرید و به آدرسی که خودشون میگن پست میکنی.

7:سپس برای شما شماره ترمینال و رمز عبور و نام کاربری ایمیل میکنن

8:حال شما به سایت پی سی جوملا میروید و پلاگین اتصال بانک ملت به جوم شاپینگ رو خریداری میکنید.بعد چند روز پلاگین برای شما ایمیل میشود.اون رو دانلود میکنید ودر پوشه ای که خودشون راهنمایی میکنن کپی کنید.سپس کامپوننت و ماژول بانک ملت رو از لینک زیر دانلود میکنید و تنظیمات درگاه که از طرف بانک براتون فرستادن رو توش اعمال کنید

دانلود ماژول و کامپوننت ملت

9:یه نکته ای که جدیدا بانک روش تاکید داره و لازمه گرفتن نماد هست که می تونید از سایت www.enamad.ir تهیه کنید

موفق باشید

ویرایش شده در توسط amirparvaneh

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فروشگاه ساز جوم شاپينگ كد شده هست.فقط كافيه ioncube رو روي ومپ يا زمپ خودتون نصبش كنيد بعد ميتونيد ازش استفاده كنيد

با تشکر از راهنمایی هاتون!!!:21:

دوستان تو فرم بانک ملت یسری ایتم ها برای من نامفهوم هست مثل:

من نمی دونم فرم حقیقی باید پرکنم یا حقوقی رو؟؟؟؟؟؟؟ راهنمایی کنید[kkk]

بعد داخل فرم اینها برام نامفهوم هستند: من برای سایت شخصی می خوام درگاه راه بندازم فروشگاه نمی خوام راه بندازم!!!!::hehe:می خوام فقط یه درگاه داشته باشم. همین ولی تو فرم اینهارو ازم می خواد:

لینک ادرس فرم بانک ملت:

ادرس اصلی

به پرداخت ملت

نگاه کنید دوستان...................................................:stop:

شماره ثبت / پروانه اشتغال:

نام شرکت /موسسه /فروشگاه:

کد اقتصادی:

IP فروشگاه اینترنتی:

نوع صنف اصلی:

نوع صنف فرعی:

نماد اعتماد الکترونیک (eNAMAD):

زبان برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی: برای جوملا چه گزینه ای رو انتخاب کنم؟؟؟

دوستان لطفا راهنمایی کنیید ممنون:[dasdas]:ooof:

1:حقیقی رو انتخاب کنید

2:زبان برنامه نویسی:php

3:نام فروشگاه:مثلا اگه دامنه shoperzfa هست نام فروشگاه میشه شاپرزفا.یه نام صرفا جهت قرارداد

4:آی پی سرورتون رو وارد می کنید

آموزش بدست آوردن آی پی سرور=به اینترنت متصل شوید.داخل run کلمه ی cmd رو تایپ کنید و enter بزنید.در پنجره ی باز شده کلمه ی ping رو تایپ کنید. و بعد یه فاصله آدرس دامنه رو تایپ کنید.

مثال: ping www.******.ir

5:فکر کنم جدیدا باید برای درگاه enamad بگیرید.برای من که اینطور نبود.از این لینک می تونید اقدام به دریافت نماد کنید

6:نوع صنف:فرعی-نوع فروشگاهتون مثلا بازی هست یا لوازم ورزشی یا ...

بقیه ی چیزهایی که گفتید برای مشتریان حقوقی است(کسانی که شرکت دارن)

موفق باشید

فروش پستی چی ؟

اگر پرداخت آنلاین ندارین enamad نیاز نیست ولی واسه جلب اعتماد مشتری بگیرین بهتره.

فروش پستی چی ؟

درواقع enamad حکم جوازالکترونیک شماس! که برای سایتهایی که فروش اینترنتی داره.باعث میشه وقتی مشتری وارد سایت شما میشه با اطمینان خاطره بیشتری ازشما خرید کنه! حتی بعضی اوقات تعیین کننده اینکه ایا به سایت شما اعتماد کند خرید بکند یا نه!پس بودنش بهتر از نبودنش است.

درود

اعطای نماد اعتماد الكترونیكی برای وب سایت های تجاری با هدف قانونمند كردن و چارچوب دهی به فعالیت کسب و کارهای اینترنتی در حال انجام می باشد. به نحوی كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این كه سایت ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می شناسند، اقدام به خرید می كنند.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری