ansar2000

مشکل در ثبت نقشه سایت در گوگل وبمستر!!

8 پست در این موضوع

من نقشه سایت خودم رو با سایت Create your Google Sitemap Online - XML Sitemaps Generator ساختم فایل xml اون رو دانلود کردم و در پوشه public_html هاستم آپلود کردم.وقتی وارد گوگل وبمستر میشم و روی گزینه add site رو میزنم و آدرس سایتم رو همراه با عبارت sitemap.xml بدین صورت:www.toluekerman.ir/sitemap.xml می نویسم،ثبت نمیکنه! و این عبارت رو نشون میده:

You have entered a URL to a file. Please enter the site URL. باید چیکار کنم!؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر میخواهید یه نتیجه خوب بگیرید و نقشتون با تغییرات لینک ها و اضافه شدن اونها بروز بشه بهتره از xmap استفاده کنید. بنده خودم هم از این کامپوننت استفاده میکنم

درود

از روشی که من گفتم می تونید نقشه ی سایت تهیه کرد اما این کار رو باید به صورت دستی و دایم انجام بدید.من فقط یکی دیگر از روش هاش رو توضیح دادم تا دوستان باهاش آشنا بشن اما

بهترین روش همونطور که مهندس طاهری عزیز فرمودند استفاده از کامپوننت xmap هست

با سلام

پیرو صحبت های دوست عزیزم مهندس طاهری

از این مطلب استفاده کنید تا بتونید به راحتی انجام بدید

آموزش ثبت کردن سایت در گوگل وبمستر Google Webmaster Tool

در ضمن اون ارور بیشتر در مواقعی رخ میده که سایت شما توسط اکانت دیگری در وب مستر ثبت و یا فعال شده باز چک کنید

کار با xmap رو بلد نیستم!!دارمش ولی نمیدونم چطوری ازش استفاده کنم!

درود از روشی که من گفتم می تونید نقشه ی سایت تهیه کرد اما این کار رو باید به صورت دستی و دایم انجام بدید.من فقط یکی دیگر از روش هاش رو توضیح دادم تا دوستان باهاش آشنا بشن اما بهترین روش همونطور که مهندس طاهری عزیز فرمودند استفاده از کامپوننت xmap هست

کار با xmap رو بلد نیستم!!دارمش ولی نمیدونم چطوری ازش استفاده کنم!

با سلام پیرو صحبت های دوست عزیزم مهندس طاهری از این مطلب استفاده کنید تا بتونید به راحتی انجام بدید آموزش ثبت کردن سایت در گوگل وبمستر Google Webmaster Tool در ضمن اون ارور بیشتر در مواقعی رخ میده که سایت شما توسط اکانت دیگری در وب مستر ثبت و یا فعال شده باز چک کنید

ثبت شد.ممنونم از راهنماییتون.

ثبت شد.ممنونم از راهنماییتون.

خواهش امیدوارم استفاده لازم رو ببرید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری