tack

علت کندی سایت ! گذاشتن بدون اطلاع سایت جومی !!!!

22 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

مدتی بود که سایت کند شده بود و خیلی بد میومد بالا بعد با بررسی های بیشتر متوجه شدیم بعد از دریافت اپدیت و نسخه فارسی ساز از سایت *****.ir یه فایل هم اضافه کرده به سایت به ادرس http://www.*****.ir/dl/google.html

این سایت چرا به خودش اجازه داده که بدون اطلاع کار بران همچین فایلی اضافه کنه

سوال من اینه که این یک نوع کلاه برداری و دستکاری به حساب نمیاد !!!!!

این کارشون درسته ؟!!!!

[ATTACH=CONFIG]5702[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط tack

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

الان متوجه شدم توی تورتگ که از این سایت دانلود کردم این کد ها رو قرار دادن به همراهش یه چنتا فایل js و Iframe .... من نمیدونم چرا این سایت به اعتبارش گند زده !!!!

توی انجمن خودمون هم مطرح شده بود و همینطور راه حلش گفته شده بود.

وقتی کاربرا به هر قیمتی می خوان از قالب های رایگان استفاده کنند اینم میشه قیمتش.

اقا این قالب نیست من کامپوننت ازشون گرفتم... این سایت مگه اعتبار نداره اگه نداره بگین واقعان همه روشن شن !

این عکس نگاه کنید ببینید چه قدر فایل بی ربط اضافه میکنه به سایت !!!!!!!!!!!!!! اخه چرا !!!!!!!!!!!!!!!![ATTACH=CONFIG]5703[/ATTACH]

ما کار کسی را زیر سوال نمی بریم. اون تیم هم با توجه به کاری که انجام دادن طبیعتا یه سری قوانینی برای خودشون دارن.

ولی در این انجمن منابع رسمی بارها مطرح شدن. دوستان عزیز با توجه به صلاحدید خودشون می تونند استفاده کنند.

خانه - پی سی جوملا

p30template

ویرایش شده در توسط mmfallah

عکسی که اپلود کردم رو مشاهده کردید !!! این یه جور به نظر من دزدی به حساب میاد چون به صورت مخفی سعی دارن لینک سایت خودشونو توی سایت من و بقیه دوستان بذارن که اصلان کار شایسته ایی نیست باید به همه دوستان اطلاع رسانی بشه که مواظب باشن که چه فایلی رو دانلود میکنن !!!

بله دوست عزیز. این فایل ها قبلا بررسی شده. و مشکلات هم مطرح شده. ولی همینطور که گفتم چنین موضوعی در انجمن مطرح نخواهد شد.

شما اجازه بدین مدیریت انجمن (استاد طالبی ) تاپیک را ببینند و نظر خودشون را بگن تا در صورت لزوم اطلاع رسانی بشه.

ای ول. من نمیدونستم. خوب شد گفتی

الان چه جوری باید حذفش کنیم؟

http://www.j o o m i .ir/dl/google.html

سلام

این صفحه اگر در سایت شما لود می شه به معنی قرار گرفتن اطلاعات بازدید سایت شما برای سایت مقصد هست . چون هم هیساتیس و هم گوگل انالاتیک را دارا لود می کنه. در حالی که اطلاعات بازدید سایت شما یک مسئله خصوصی هست و نباید در اختیار کسی دیگه باشه. با شرکت مربوطه تماس و مسئله را مطرح کنید

بعد از نتیجه گیری من متوجه شدم که با این افزونه سعی دارن که بفهمن که کدام کلمات کلیدی میتونن روش کار کنن !!! من به تنهایی کاری از پیش نمیتونم ببرم لطفا مسئولین سایت اقدام کنند...

با سلام

این کد اصولا در این مسیر قرار داره حذف کنید

templates\esme qaleb\libs\layouts\default.php
سطر 389
<IFRAME style="display:none;" SRC="http://www.*****.ir/dl/google.html" WIDTH=1 HEIGHT=1></IFRAME>

التماس دعا

درود

خ وقته که من این موضوع رو بین بعضی از سایت هایی که قالب و افزونه رایگان یا تجاری ارائه میدن میبینم !:33:

یک چیزیو همه دوستانی داخل سایتشون خدمات تجاری و پرداخت دارن و در حوزه تجارت الکترونیک فعالیت می کنند عرض کنم:

به دلیل ماهیت دو لبه کدهای iframe ،استفاده از این کدها در این جور سایت ها اصلا کار درستی نیست و حتی احتمالا در آینده ای نزدیک ممنوع اعلام بشه (هنوز مطمئن نیستم از صحت خبر!) حتی توسط کد های iframe میشه فعالیت های کاربر رو دقیقا رصد کرد!!

و سایت های خدماتی بهتره اصلا از iframe*داخل سایتشون استفاده نکنند!

ضمنا عمل انجام شده توسط سایت ذکور علنا مصداق جرایم رایانه ای هست و کاملا حریم شخصی کاربر رو نقض میکنه

توسط کد های iframe کارهای خ زیادی میشه انجام داد!! حتی اخیرا کد iframe*داخل فیس بوک شیر میشه که فلان دستور رو توی کنسول فایرفاکس بزنید پسورد طرف

واستون بعد چند دقیقه میاد در صورتی که بعث تگ خوردن طرف توی پیج تبلیغ کننده میشه!!

کاربران هم وقتی میرن یه چی رایگان دانلود می کنند مراقب باشند چی دانلود میشه و بررسیش کنند

بدرود

ویرایش شده در توسط Pooyan Afzali

پس من میگم همگی گزارشی بدیم تا با این شرکت برخورد بشه

درود

متاسفانه طراحان سایت هنوز تحت پوشش اتحادیه یا صنف کامپیوتر یا ماشینهای اداری نیستند که بشه شکایتی رو کامل پیگیری کرد . از یک طرف این شرکتها باید باشن تا گروههایی که سالم کار میکنن تو چشم بیان . به قول قدیمیا تا زشتی نباشه زیبایی معلوم نمیشه gift

اینجا هم که بارها و بارها و بارها ما گفتیم جایی که میخواید قالب رو خریداری کنید یا حتی دانلود رایگان بکنید حتما بررسی کنید

موفق باشید

درود

بنده هم از این سایت قالب خریدم بعد چند مدت که به این مساله رسیدم کلا قالب رو کنار گذاشتم یه قالب دیگه استفاده کردم

همین الانشم قالب خریداری شده رو با لاینسس این شرکت دارم. خواستین برای بررسی بیشتر در اختیار هرکسی قرار میدم

منکه حتی به سایتشونم نمیرم

این پست طبق هماهنگی با مدیر کل ارسال می شود:

با سلام خدمت تمام دوستان

همینطور با تشکر ویژه از مدیر انجمن و مسئولین انجمن که اجازه نام بردن از نقاط ضعف و قوت دیگر سایت ها را در انجمن می دهند.

با توجه به نکات ذکر شده در مورد سایت مذکور و نظرات دوستان، بنده به عنوان نماینده این سایت این حق را می بینم که پاسخی به این نظرات بدهم (سعی میکنم جنبه تبلیغاتی پیدا نکند):

۱- در زمینه با این کد باید گفت که این کد تنها یک کد تبلیغاتی بوده و برای مدیران این سایت تنها جنبه تبلیغاتی داشته که تنها در محصولات رایگان این سایت وجود داشت و از نظر امنیتی هیچ مشکلی ایجاد نمی کرده است.

۲- در موضوع با پنهانی بودن باید عرض کنم که در طی مراحل دانلود محصولات رایگان از این سایت، وجود این فریم به مشتری اطلاع داده می شده و تا مشتری آن را تایید نمی کرده امکان دانلود محصول را نداشته است در نتیجه این کد به هیچ عنوان بدون اجازه بر روی سایت میزبان اجرا نمی شده.

۳- کسانی که بعضا در محصولات تجاری این مشکل را داشته اند به دلیل استفاده از افزونه های رایگان در این محصولات بوده است.

۴- با این حال همانطور که مدیران فهیم انجمن مشکلات این موضوع را فرمودند با بررسی های مکرر کارشناسان سایت و تحقیقات و نظر سنجی از مشتریان، گروه به این نتیجه رسید این کد را از تمامی محصولات سایت به صورت کامل حذف نماید.

تمامی محصولات این سایت علاوه بر روز رسانی دیگر دارای این کد نبود و علاقه مندان می توانند محصولات خود را آپدیت نمایند.

کسانی که سایت خود را با این محصولات آماده نموده اند و این کد را در محصولاتشان دارند می توانند با پشتیبانی سایت مذکور تماس حاصل نمایند تا توسط کارشناسان راهنمایی شوند.

در انتها از تمامی دوستان به ویژه مدیر انجمن تشکر ویژه میکنم که بستر این بحث ها را فراهم کردند.

مهدی ریاحی

مسئول پشتیبانی سایت جومی

به به آقای ریاحی. البته با پاسخ های شما در پشتیبانی آشنا هستم. اکثر وقت ها که نمی تونین راهنمایی کنید میگین دسترسی به سایت بدین. (البته خانوم سلیمی بسیار خوب راهنمایی می کنند)

در مورد اینکه کد مورد نظر تبلیغات هست و این حرف ها. من یادمه وقتی محصول رایگانی رو از شما می خواستم دانلود کنم اونجا نوشته بودین که یه کدی توی قالب هست که یه اطلاعاتی رو از سایت شما لود میکنه. اصلا توضیحی در مورد تبلیغاتی بودن این کد یا کسب اجازه از صاحب سایت درج نکرده بودین

با سلام واحترام

اکنون به دلیل این که این کد ها حذف شده و این متن برداشته شده بنده دسترسی به متن دقیق ندارم که برایتان کپی کنم تا متوجه موضوع شوید. در مورد اجازه هم وقتی این موضوع به شما اعلام می شود و شما تایید را می زنید یعنی شرایط نرم افزار را قبول می کنید.

با این حال با همه این دلایل و مشکلاتی که این موضوع داشته، این مشکل برطرف شده و توضیحات کافی در پست قبلی ارسال شده است.

با تشکر از شما بابت پیگیری دقیق موضوع

با تشکر از مدیران سایت که نهایت همکاری را با ما داشته اند.

سربلند و شاد باشید

ویرایش شده در توسط m.riyahi

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری